Skocz do zawartości

Nowy nabytek - Hobby 400 Sfe De luxe - 2021


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.05.2021 o 13:32, KubaL napisał:

Ładna sztuka, gratuluję Ci zakupu i niech cieszy właścicieli!

Dziękujemy! już cieszy - po pierwszym wyjeździe  do lasu na drugi koniec Polski jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. Na razie nic się nie urwało..:):P)

20210602_075725.jpg

20210602_182301.jpg

20210602_154602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

16 minut temu, pawel1966 napisał:

 Na razie nic się nie urwało..:):P)

 

Nawet jak się urwie to nic nie mów?, bo jak Jacek się dowie to będzie się cieszył i powie a nie mówiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 11:49, Commander napisał:

Dopiero to znalazłem.

Paweł serdeczne gratulacje. Piękny zestaw. Jaki silnik masz w tym VW?

Dzięki:) No oczywiście jest to wieśwagen z nieśmiertelnym i jedynie słusznym TDIkiem 2,0:) DMC holowanej przycepy ma....2200kg. A ta kruszynka waży pewnie z 1300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2021 o 22:53, pawel1966 napisał:

Dziękujemy! już cieszy - po pierwszym wyjeździe  do lasu na drugi koniec Polski jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. Na razie nic się nie urwało..:):P)

A nie byliście przypadkiem 5go czerwca w Sobieszewie na kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Ok. To ktoś ma bardzo podobny skład. Nie wiem tylko czy tez ma taki dach w VW, bo widziałem tylko przez chwilę jak już wyjeżdżał.

Pewnie wiele jest takich zestawów -  Bo to w sumie niezłe rozwiązanie na różne okazje :) A my siedzieliśmy wtedy w puszczy augustowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

Dzięki:) No oczywiście jest to wieśwagen z nieśmiertelnym i jedynie słusznym TDIkiem 2,0:) DMC holowanej przycepy ma....2200kg. A ta kruszynka waży pewnie z 1300.

I ja gratuluję nowej cepki ;) Zestaw prezentuje się elegancjo!!! No i życzę bezawaryjnej eksploatacji ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.06.2021 o 15:52, jacek00 napisał:

I ja gratuluję nowej cepki ;) Zestaw prezentuje się elegancjo!!! No i życzę bezawaryjnej eksploatacji ;) 

Dziękuję!

A ja właśnie wróciłem z S Campu w Bieruniu - po miesiącu użytkowania wymieniłem regulator solarny, który mi założyli ( PWM) na nowy MPPT Buttner model 230 14,5 A  ( A  tamten  poprzedni przestał działać po paru dniach i kazali mi odłączyć jeden kabel z solara.):)

Oprócz tego założona została  silniejsza ładowarka automatyczna Volt  10 A ( założyli mi łądowarkę SMART  15 A Volt w metalowym opakowaniu ale  ta ciągle szumiała i piskała co kilkanaście sekund, informując, że akumulator jest naładowany...no może była dobra ale nie dało się z nią mieszkać:)

No i mam certyfikat na gaz do 2023 - a S Camp, w ramach rekompensaty za dłuuuugie oczekiwanie na cepkę założył mi za free Duocontrol GOK ( zapłaciłem tylko za przegląd i certyfikat na gaz - 350 PLN.  Więc dziękuję  im za taki gest!

No i....jeszcze jedno, żeby nie było tak różowo - ułamała  się klameczka od dużej szafy...Ale wymienili mi dziś od ręki na gwarancji:)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.