Jump to content
Sign in to follow this  
Seba1977

Kamperem na kempingu/laika pytania.

Recommended Posts

Seba1977
Posted (edited)

Słuchajcie,

jak to jest faktycznie z kamperami. Tzn.  jak robicie?

1.Będąc na parceli by zrzucić szarą wodę zjeżdżacie za każdym razem do punktu zrzutu czy korzystacie z zbiornika przenośnego na szarą wodę podstawionego pod kamperem?

2.Markizę pozostawiacie pod swoją nieobecność rozłożoną czy jednak ją składacie(dłuższy wypad poza kemping)?

3.Będąc kamperem czy też przyczepą korzystacie z sanitariatów na obiekcie czy z sanitariatów znajdujących w przyczepie/kamperze?

Edited by Seba1977 (see edit history)

olas1
3 godziny temu, Seba1977 napisał:

Słuchajcie,

jak to jest faktycznie z kamperami. Tzn.  jak robicie?

1.Będąc na parceli by zrzucić szarą wodę zjeżdżacie za każdym razem do punktu zrzutu czy korzystacie z zbiornika przenośnego na szarą wodę podstawionego pod kamperem?

2.Markizę pozostawiacie pod swoją nieobecność rozłożoną czy jednak ją składacie(dłuższy wypad poza kemping)?

3.Będąc kamperem czy też przyczepą korzystacie z sanitariatów na obiekcie czy z sanitariatów znajdujących w przyczepie/kamperze?

1. Nie wiem, mam przyczepę. 
2. Zawsze składam, nawet jak odchodzę na 30 minut. 
3. Korzystam. Te w przyczepie traktuje jako awaryjne. 

w79

1.jak,komu wygodniej:) 

2.raczej nie skladam, chyba ze zapowiadaja mocny wiatr

3.patrz pkt 1. Chociaz ostatnio z uwagi na COVID, raczej wc i prysznic w przyczepie

peja76

1 mam przyczepę i nosze wodę szarą i czystą. Przedwczoraj przyjechał  na pole kempingowe kamper, nalali wody rozłożyli się i poszli się kąpać do kampera(6 osób), rano patrze a oni baniak 5l  wody taki co kupujesz w markecie i dawaj noszą wodę, podchodzę mówię co jest, na co bardzo mili Panowie powiedzieli mi że skończyła im się woda i noszą bo mają wszystko rozłożone i co teraz, żal mi się ich zrobiło pożyczyłem mój baniak czystej wody 30l lejek i na trzy razy nalali do pełna, mieli go na wynajem wiec troszkę nie ogarniali tematu, toalety były zamknięte a kemping robił za parking więc wszystko trzeba było w własnym zakresie. Ja mając kampera na pewno miał bym zbiornik wody szarej i czystej.

2 Markizę składam tylko jak ma być załamanie pogody.

3 nigdy nie korzystam z toalet zewnętrznych mam takie przyczepy że nie muszę, wszystko u siebie.

Co do wynajmujących kampery to się na tym krótkim wyjezdzie naoglądałem:mlot: ja bym takiego sprzętu nie wypożyczał.

Marcin T
5 godzin temu, Seba1977 napisał:

Rozłożoną, chyba, że zapowiada się wiatr. Zdarzyło mi się też kilka razy złożyć sąsiadowi pod jego nieobecność, gdy nie przewidział pogody.

5 godzin temu, Seba1977 napisał:

Z WC zawsze w przyczepie. Prysznic w sanitariatach.

Voku

Ale chodzi o Kampera?

1 To zakładam że się na kempingu jestem np. max 2 dni i cały serwis robię na wyjeździe i wyjeździe z kempingu. A jeśli coś wyskoczy to pojechał bym na rzut kamperem

2 Jak chce ci się mocować daszek psem sztormowym to mocna zostawić, inaczej za każdym razem trzeba by zwiać, nawet na noc.

Ja korzystam z własnych.

jacek00
15 godzin temu, Seba1977 napisał:

Zostawiam, przymocowana pasami sztormowymi itp. 

15 godzin temu, Seba1977 napisał:

Korzystam i z tego i z tego. 

Seba1977

Bardzo dziękuję Wam za podpowiedzi , na moje pytania,  które pewnie nie jednego z Was rozśmieszyły a dla mnie były pomocne jako nowicjuszowi w ogarnięciu tego typu spędzania wolnego czasu.

Widzę , że raczej są zbliżone odpowiedziami co nie ukrywam , ze dobrze bo nie narobi mi mętliku w głowie😆