Skocz do zawartości

KNAUS 450 2002r cena opinia

Qingqi16

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

prosze o pomoc w cenie:

Knaus 450 z 2002r, pierwsza rejestracja 2004. Przyczepa wyglada w stanie idealnym. Dyszel jak nowka, podwozie piękne, w środku pachnie..

z przodu na przyczepie bagażnik rowerowy, dodany przedsionek, podłoga, leżaki, stolik, garnki, dwie butle gazowe, koło zapasowe , lusterka.. Wszytsko pięknie działa. 

na ile wyceniacie taki sprzęt ?. 

przyczepa zarejestrowana w Pl.

• Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak innych uczestników  forum ale mnie dobija wysyp takich jedno-wpisowych akcji ratunkowych przy panicznym szukaniu przyczep.

Jeden wpis  /marnej jakości w dodatku/ ,szybko oceniajcie bo mam atak panicznego szukania bo wszyscy szukają ..... a potem ani be ani me ani pocałuj mnie w de...

A reszta niech szuka , opisuje ,zastanawia się i podpowiada w  odruchu szczerości.

Jak patrzę na to w Matrixie to przeraża mnie wizja jak to się przełoży na drogi i pola kempingowe.

Jeszcze przed pandemią zaczął się wysyp "klamociarstwa z dotacji" /sumy nie wymienię - wszyscy wiedzą o jaką cyfrę chodzi/ .

Potem można było już zobaczyć nocne patrole Policji na polu kempingowym  /15 km w lewo od Kołobrzegu - nazwy pola nie napiszę z oczywistych względów/

które starały się zapobiegać bójkom /nie zawsze na czas/  , nożowaniu i ewentualnym podpaleniu sąsiada mającego inne zdanie w tematach różnych.

Krew też była...czego nie było przez 15 lat wcześniej na owym polu /ps.pole z wysokiej półki/.

Strach się bać co będzie teraz jak jeszcze na to nałoży się depresja  NARODOWA po-covidowa  !!

13 minut temu, Qingqi16 napisał:

Dokładnie ta buda :) 

Więc to jest dokładnie Vimara 450 TK. 

Cytat

prosze się nie obawiać ze to jest jednorazowy wpis :) kto pyta nie błądzi, proszę się nie frustrować. Jestem jedna z Was. Będę bardzo wdzięczna ze odpowiedzi. Z gory dziękuje 

Ceny masz powyżej - około 35k wzwyż w zależności od stanu i wyposażenia. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

4 minuty temu, Qingqi16 napisał:

Za rocznik 2002 ?! Cent od 30 koła ? 

Zobacz tam mają takiego Knausa , cena bardzo mi się podoba :)  Tylko zastanawiam się gdzie są firanki i zasłonki .

https://www.coppensrekreatie.nl/caravans-campers/caravans/occasions  

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)

10 minut temu, Qingqi16 napisał:

Za rocznik 2002 ?! Cent od 30 koła ? 

No co w tym dziwnego? Tu masz jakąś Vimarę (inny układ) za 11500 eu: https://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans/m1695197273-knaus-vimara.html?previousPage=lr

1 minutę temu, Qingqi16 napisał:

KNaus Vimara 2002 stan idealny, jutro jadę oglądać. plus mnóstwo dodatków. 

jak stan idealny i mnóstwo dodatków to tylko jechać .... :)