Jump to content
Sign in to follow this  
pawelwro

[S]Nowy przedsionek Dometic Kampa Rally Air Pro 260M - waga tylko 23kg

Recommended Posts

pawelwro
Posted (edited)

Hej,

Mam do sprzedania nowiutki przedsionek Dometic Kampa Rally Air Pro 260M (https://www.dometic.com/pl-pl/pl/produkty/w-chłodzie/markizy-i-przedsionki/przedsionki-statyczne/dometic-rally-air-pro-260-m-_-264474). Przedsionek zakupiłem do przyczepy kempingowej, która okazała się za niska dla tej wersji (potrzebowałem wersję S). Zgodnie z informacjami producenta przedsionek przeznaczony jest do przyczep bądź kamperów, których wysokość jest od 2650 mm do 2950 mm. Długość przedsionka to 260 cm. 

Przedsionek jest nowiutki!! Tylko raz go próbowałem założyć do przyczepy i niestety okazało się, że jest za wysoki, nie sprawdziłem tego parametru wcześniej. 

Ze względu na dmuchaną konstrukcję waga przedsionka to TYLKO 23kg!

Przynajmniej do 30 kwietnia 2021 przebywam na Campingu Alexa obok Władysławowa i jest możliwość odbioru przedsionka właśnie tutaj. Potem do odbioru będzie we Wrocławiu bądź mogę ewentualnie wysłać przedsionek kurierem, ale wtedy będzie trzeba chwilkę zaczekać aż przyjdzie do mnie na kamping druga wersja bo nie mam tak dużego kartonu ze sobą:) 

Cena to 4300 zł  + koszty wysyłki jeżeli będzie wybrana opcja wysyłki kurierem. Oryginalnie przedsionek został zakupiony w Obelinku 14.04 (posiadam fakturę zakupu). 

Zapraszam do kontaktu przez PM lub telefon 519 124 531. Mogę na życzenie podesłać parę zdjęć z przymiarki do mojej przyczepy w razie potrzeby.

Edited by pawelwro (see edit history)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...