Skocz do zawartości

Majówka 2021- dokąd?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.04.2021 o 15:15, Anianka napisał:

No właśnie gdzie? Szukam miejsca przy jeziorze bo mój partner chce łowić rybki, obdzwoniłam wszystko w okolicy Lublina i pozamykane. Może mała wskazówka, bo już nie wiem gdzie szukać ?

Na rybki spróbujcie do Nielisza. Jest tam sporo gospodarstw agroturystycznych i pewnie znajdziecie gdzieś fajną miejscówkę. My jutro wyruszamy do Spiczyna na mały "zlocik". Rybek tam nie ma ale jakieś atrakcje się znajdą. Informacje znajdziesz na Forum Camperteam w dziale o lubelszczyźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 22.04.2021 o 21:14, Łza Włóczynutka napisał:

Widzieliście kiedyś cokolwiek co by taniało?

Wszystkie samochody zanim osiągną status zabytkowego klasyka. 

Jak ktoś rozpocznie przygodę z karawaningiem w tą majówkę, to raczej długo nie zagrzeje. Deszcze, przymrozki i ołowiane niebo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, filipert napisał:

Wszystkie samochody zanim osiągną status zabytkowego klasyka. 

Jak ktoś rozpocznie przygodę z karawaningiem w tą majówkę, to raczej długo nie zagrzeje. Deszcze, przymrozki i ołowiane niebo. 

przymrozków ma nie być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, filipert napisał:

Wszystkie samochody zanim osiągną status zabytkowego klasyka. 

które konkretnie auto ma niższą cenę niż rok, czy dwa wcześniej? Nie jestem w stanie sprawdzić wszystich modeli w galaktyce, ale np. model samochodu, którym jeżdżę, wciąż jest w sprzedaży i kosztuje drożej niż je kupowałem 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, peja76 napisał:

:hmm:

na południe ?

Albo mocno na południe (fajny zasięg maja te mapy))

image.thumb.png.20820dd8b1b2f464816fe2af3c94a366.png

Generalnie nie będzie źle z tą temperaturą ale może sie pojawić wysyp tematów "ratunku Truma nie odpala" ;)

Za to na północy piękna słoneczna  sobota

image.thumb.png.7d433a6bb372991b13a4fe51d759be70.png

50 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

które konkretnie auto ma niższą cenę niż rok, czy dwa wcześniej?

nie udawaj "Greka" bo za duży OT sie zrobi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

fajny zasięg maja te mapy))

 

Mapę zapisałem w ulubionych:ok:,  nas i tak nic nie zniechęci i jedziemy, miało być południe ale jednak wygrało północ i Kołobrzeg a dokładnie nasz ulubiony Bursztynek w Grzybowie, dzwoniliśmy wczoraj i dobrze zrobiliśmy bo Anastazja nas zaskoczyła że dość dużo ludzi się zamówiło i nie wiadomo jak by było z miejscami a jedziemy w trzy zestawy (działają jako parking sanitariaty są nie czynne,  nam to nie straszne mamy wszystko swoje)  .

Pogoda jaka będzie taka będzie, mamy siedzieć w domu i się nudzić to przynajmniej zmienimy klimat, po grilujemy, troszkę się człowiek zresetuje, może z  pogodą nie będzie tak zle i  uruchomimy rowerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.