Skocz do zawartości

Majówka 2021- dokąd?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od zimy jestem nowy w tym gronie i nie ukrywam że czekałem do majwóki na jakiś tygodniowy wyjazd a tu .... obostrzenia i nie wiem jak obecne przepisy mają się do wyjazdu i bycia na jakimś polu kempingowym...  Może macie jakąś podpowiedź? Kręci mnie nad morze wyjazd - ktoś coś może zaproponować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ja właśnie rozmawiałem z właścicielem Łęgu ( bo też chcemy tam zrobić porządny serwis dla camperów - ale camping będzie  całkowicie zamknięty podczas majówki. Ale za trwają prace przy modernizacji - równanie terenu i budowa sanitariatów w głębi - co pewnie wszystkich bywalców ucieszy. Obdzwoniłem też inne miejsca, z którymi cośtam działamy ale campingi jako takie będą zamknięte. Może ktoś się zdecyduje na udostępnienie parkingu - ale lepiej zadzwonić i się dowiedzieć tak jak napisał @Voku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle nowych przyczep i kamperów i nie będzie gdzie pojechać na majówkę - niebywałe co się wyprawia w tej PL. Fakt, my w tym roku bez przyczepy, jednak może to i dobrze bo już w tamtym roku było słabo z miejscem, o tym co będzie w tym roku to nawet nie chcę myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemysław napisał:

Tyle nowych przyczep i kamperów i nie będzie gdzie pojechać na majówkę - niebywałe co się wyprawia w tej PL. Fakt, my w tym roku bez przyczepy, jednak może to i dobrze bo już w tamtym roku było słabo z miejscem, o tym co będzie w tym roku to nawet nie chcę myśleć.

Zazdrość do brzydka rzecz:mlot:, miejsca są tylko trzeba wiedzieć gdzie zaparkować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, peja76 napisał:

Zazdrość do brzydka rzecz:mlot:, miejsca są tylko trzeba wiedzieć gdzie zaparkować:D

Nie zazdroszczę tylko żałuję teraz że sprzedałem. Fakt że ten rok miał być bez przyczepy u nas, jednak nie wydaje mi się że na przyszły będzie łatwo coś kupić ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemysław napisał:

jednak nie wydaje mi się że na przyszły będzie łatwo coś kupić ... .

Wydaje mi się że ceny przyczep nie spadną, tym bardziej nowszych, dużo ludzi kupiło starsze na próbę, jak im się spodoba na pewno będą wymieniać na nowsze, co do kamperów to nie wiem ale myślę że ceny mogą ale nie muszą spaść,  dla tego że kamper jest dużo droższy w zakupie i utrzymaniu, nie wszyscy będą je wykorzystywać cały rok i stwierdzą że jednak się pozbędą bo za drogi sport, może być też tak że ludzie kupili na wynajem a tu nie trafiona inwestycja brak klienta lub nie mogli sobie poradzić z wynajmem(dewastacja). Przyczepa w utrzymaniu dużo tańsza i może stać, co tam 60-80zł oc raz do roku przegląd 100zł i tyle w temacie.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, peja76 napisał:

Wydaje mi się że ceny przyczep nie spadną

Tego się obawiam, chociaż swoją po 3 latach użytkowania też sprzedaliśmy we wrześniu 2020 drożej niż kupiliśmy. Teraz poszła by drożej zapewne, tak czy inaczej nie ma co żałować, niech się sprawuje u nowego użytkownika tak samo dobrze jak u nas. Powiem Wam tylko, że jakbym miał handlować przyczepami i trafiać takich kupujących jak ja to nie wytrzymałbym chyba - miałem już chyba z 40 telefonów po zakupie o każdą ale to każdą pierdołę, a jeszcze chyba nie pojechali nią nawet jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Przemysław napisał:

miałem już chyba z 40 telefonów po zakupie o każdą ale to każdą pierdołę, a jeszcze chyba nie pojechali nią nawet jeden raz.

Świeżaki pewno i temu, nie ma co się dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kiedyś cokolwiek co by taniało? (linia trendu nie jednostkowe spadki). tylko pieniądz tanieje, (zwłaszcza takich słabych gospoderek opartych na kartoflach i kapuście - jak nasza). Cała reszta od zawsze drożeje.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 16:55, peja76 napisał:

Zazdrość do brzydka rzecz:mlot:, miejsca są tylko trzeba wiedzieć gdzie zaparkować:D

No właśnie gdzie? Szukam miejsca przy jeziorze bo mój partner chce łowić rybki, obdzwoniłam wszystko w okolicy Lublina i pozamykane. Może mała wskazówka, bo już nie wiem gdzie szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.