Skocz do zawartości

Podsumowanie PIERWSZEGO WARKOTU


martes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja nie będę kadził tylko napiszę tak jak ja to widziałem .Na początek może troszkę od strony technicznej . Plac pod przyczepki i kampery doskonale przygotowany ,drogi dojazdowe do stanowisk utwardzone . Załóg było dużo ale jeszcze było dodatkowe miejsce- dość żeby pomieścić kilkanaście przyczep lub kamperów .Kłopoty z tak dużym poborem prądu organizatorzy potrafili rozwiązać choć nocnej gimnastyki aby znaleźć gniazdo z prądem do zasilania lodówki trochę było. Wałęsające się po nocach i pieski niestety dobrej opini o swych właścicielach nie wystawiły i z tego co wiem to nie tylko mi dały się we znaki i zmusiły do zakładania ścian w przedsionku. Kibelki, prysznice pierwsza klasa .cały czas sprzątane (oj ,co niektórzy „zlotowcy” to dobrego świadectwa o sobie nie dawali i gdyby nie ta obsługa....) i co pozytywnie zaskakiwało to to że ciepłej wody przy tak dużej ilości osób nie brakowało. Teren był dozorowany cały czas .Ochrona i obsługa miła .Tak sobie myślę że niejeden camping by wysiadł przy takiej ilości załóg . Tutaj problemy były rozwiązywane na bieżąco i to świadczy o tym iż organizatorzy stanęli na wysokości zadania, wszędzie widać było jaki ogrom pracy wykonali . Martes doceniam waszą pracę i gratuluję.

Co się zaś tyczy ducha i ciała to było tyle rzeczy że nie wystarczyło czasu na wszystko. Było otwarcie muzeum (fotki i opisy są na forum to nie będę powielał) , występy zespołów, można było pooglądać nowe niewiadki , pokosztować bigosu Rysiaczka i ciasta Trybeki, było pasowanie i żurek ,kajaki, zajęcia w podgrupach ,była giełda –Lepciaki kupiły kampera ,dzieciaki miały konkursy i zabawy. Było też wiele innych rzeczy które mi umknęły a inni na pewno mile wspominają.

No i na koniec najważniejsze , byli wspaniali ludzie z którymi mogłem przebywać . Miło było posiedzieć ze starymi znajomymi , pogadać o tym co przez rok się zdarzyło, posnuć plany na wakacje. Z niektórymi osobami kilka słów musiało wystarczyć bo nie było czasu .Niektórych w ogóle nie poznałem bo się nie dało przy takiej ilości ,może kiedyś........Ale i tak grono znajomych się powiększyło .Kilku wspaniałych ludzi z CamperTeam, kilku z naszego forum .Tak więc sumując jesteśmy zadowoleni z 1 Warkotu i pozytywnie nastawieni czekamy na następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie było super. Organizacja zlotu rewelacyjna. Martes odwalił wspaniałą robotę. :ok:

A miłą atmosferę na zlocie zapewnili sami uczestnicy zarówno należący do Karawaning.pl jak i do CamperTeam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania Martes. Kawał dobrej roboty. :ok:

Nie chcę powielać pochwał, więc ograniczę się do opisania pewnej sytuacji którą zaobserwowałem niechcący:

Widziałem jak uczestniczka zlotu prosiła w recepcji o sprowadzenie taksówki, chcała się dostać na dworzec. Niestety nie udalo się jej wezwać. Córka Martesa (niestety nie znam imienia), nie zastanawiając się długo zaprosila panią do swojego prywatnego samochodu i odjechali w stronę dworca. To jest podejście!

Tu nie potrzeba nic więcej dodawać.

Wielkie brawa! :):):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała organizacja, teren świetny na takie zloty a co najważniejsze dopisała pogoda i humory :ok:

Do zobaczenia gdzieś...kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam kilka fotek upamiętniających Nasze spotkanie :ok:

 


widoczek na kamp

post-80893-imported-3d758a56-138d-45a1-a774-21f813bc9dd4_thumb.jpg

 

widoczek na obozowisko

post-80893-imported-e1488d41-e126-4410-af86-d9197c6b175f_thumb.jpg

 

białostocka ochotnicza straż warecka

post-80893-imported-0851fc4d-45b6-4340-9d5f-edff9839e595_thumb.jpg

 

camp - bar

post-80893-imported-4500da88-8656-48cc-a5d1-7bcb41b7b4d8_thumb.jpg

 

retro - trabi

post-80893-imported-d5e08503-9f73-44f8-8cc4-d4718fb14c54_thumb.jpg

 

w poszukiwaniu nowinek technicznych :)

post-80893-imported-7a7e6027-be31-4cc2-895b-cd2dd699ddea_thumb.jpg

 

wieczorne biesiadowanie :)

post-80893-imported-dd73ce23-ca28-4622-801a-2134636682ae_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje fotki:

Nasza „uliczka” w pełnym słońcu :

645267fde485106fm.jpg

wieszanie flag

8d2ee594222763a5m.jpg

stanowiska :Jędrka ,Serka i Bogusia

d051ef188a45e798m.jpg2113b39f0593a10cm.jpg

zabawy dzieci

e2937e724a4ee7bbm.jpg

Jędrek z rodziną ogląda nowe niewiadki –.... tylko ta cena jakby z kosmosu

50ff02de8810dee1m.jpgf261517ce04a4552m.jpg

a i mój Bartosz też był zachwycony -....może w przyszłosci...

927c00e9b30e8839m.jpg

Fotki ze spływu kajakowego –rzeka Pilica

28812dfbd8af5501m.jpgdf36034c33814de7m.jpg

wieczorne tańce oraz solowy występ lepciaka- nigdy nie wiadomo czym nas znajomi zaskoczą :ok:

f76505ec9c049601m.jpgdeaae1ab8dd0993dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku, niewiadka ma swój urok.. za kilka lat będzie moja (oczywiście "lekko" używana)a ta miała trumę i łazieneczkę, czyli to czego brakuje w mojej...

moja skorupka ma raptem 31 lat, a to co urzeka mnie w tej nówce to śnieżnobiały żelkot :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie do zdjęć Leszka .Nie chciałem chwalić swojego syna ale przygrywającym nam do tańców był Konrad .Musiałem to napisać bo dziecko weszło na strone i po przeczytaniu wypowiedzi i obejrzeniu zdjec Leszka było mu przykro.

zlotwarka2009085d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku, jak zwykle zorganizowałeś wspaniały zlot... a pomysł z Muzeum Karawaningu to bomba. Poza wspaniałym odpoczynkiem integracja karawaningu.pl i camperteamu.pl... której lepiej nie można było wymyśleć. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to napisać bo dziecko weszło na strone i po przeczytaniu wypowiedzi i obejrzeniu zdjec Leszka było mu przykro.

Prawda przygrywającym do tańca był Konrad . Przepraszam Cię Konradzie że tego nie napisałem .Zamieszczając zdjęcie lepciaka przy organach myślałem że będzie to wesoły żart, przez myśl mi nie przyszło że to tak będzie odebrane. Jeszcze raz przepraszam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.