Skocz do zawartości

Wspomnienia po V zlocie w Warce


kit

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie w Warce spędziłem 5 dni , ale ten czas tak szybko zleciał i żal było wracać , wprawiłem się w rozkładaniu przedsionków ( zgubiłem rachubę , ale chyba 8 postawiłem i nauczyłem jak się to szybko i sprawnie robi) .

Miłe towarzystwo , choć nie wszystkich udało się poznać za mało czasu , a załóg było z tego co wiem około 230 , a dni na poznanie się tylko 3 .

Pogoda na zamówienie :ok: , więc z spływ kajakowy też się udał ( Pilicą około 10 km z prądem więc spokojnie się płynęło ).

Chrzest zlotowy też udało się przeżyć :) , choć paliło jak w piekle i dużo miłych wspomnień i wrażeń.

Dużo nowych wspaniałych znajomości jeśli tylko czas i zdrowie pozwoli nie odpuszczę żadnego zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek tak na szybko :) z czasem coś jeszcze dorzucę :ok:

 


biesiada

post-80569-imported-6b8d618e-f0e2-4bfd-b8e1-bd2112005748_thumb.jpg

 

tańce

post-80569-imported-8c5ad95a-07d6-4b0f-a6b6-3770586f1442_thumb.jpg

 

spływ kajakowy

post-80569-imported-6b99a2e8-c84e-4906-b61a-dc8cde76e084_thumb.jpg

 

granie i śpiewanie przy ognisku

post-80569-imported-65aa8b31-91a3-4047-a8cb-2245215756fb_thumb.jpg

 

 

post-80569-imported-99c2e89e-c349-4aee-b350-8be8a6ca20d8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello

witam już z szarej rzeczywistości jak tam powroty?

mi zajeło około 6h w korkach ale i tak było fajnie.

pozdrowienia dla sąsiadów z lewej i prawej! :)

no i tych z przodu :) Paiter dzieki za podłączenie do prądu! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku ! Twoja Zlotowa czaszka naładowana świeżutkimi akumulatorkami . Chyba ja bryznę jeszcze bezbarwnym lakierem aby połysk był na glacy . Wczoraj teściową mało nie odwiozłem do szpitala gdyz śmierć w altanie ujrzała . Myślę o jakis dymach z oczodołów dla podkreślenia miłej atmosfery ! :ok:

Podobno ludzie po 50 -tce mądrzeją ! G...o prawda ! Mówię tu o sobie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, na test straszyłem swoją , ale była tak zaspana w tym momencie , że nie zareagowała :ok: . Nie wiem czy zwróciłeś uwagę jak ją zostawisz w spokoju jest cicho i wystarczy lekki ruch i już zaczyna straszyć dźwiękiem i świecą oczodoły .

Rysiaczku rób te przeróbki by efekt był lepszy :), no i już nie strasz teściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ludzie po 50 -tce mądrzeją ! G...o prawda ! Mówię tu o sobie !

 

Rysiaczek - zycie zaczyna sie po 50-ce

a najlepiej po dwoch lub trzech :ok:

 

a po siódmej to się na chwilę przerywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.