Skocz do zawartości

Gdzie naprawić przedsionek?


Andriu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem w planach wymianę swojego sfatygowanego przedsionka, jednak z przyczyn tzw. oczywistych :nono: nie doszły one do skutku, może ktoś mi podpowie gdzie (najlepiej we Wrocku) można naprawić przdsionek????? Z góry wielkie dzięki bo sam niestety nic nie mogę znaleźć :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elaola generalnie ma polegać na przdłużeniu mu żywota o ten jeden sezon chociaż, część dachowa jest rozdarta przy odciągu, bo jeden głąb wlazł mi w linkę no i sciany mają kilka naddarć, ogólnie materiał jest już słaby (ściany, dach lepszy), ale chociaż ten jeden sezon.... :czerwona: Ktoś znający się na rzeczy i mający jakąś maszynę może cuś zaradzi, kiedyś był zakład na Grabiszyńskiej koło kładki ale nie wiem czy jeszcze istnieje, podobno nie, jutro tam podjadę przed koncertem Deep Purple :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo ja swój przedsionek łatałam sama.Nie wyglądało to wprawdzie bardzo elegancko, ale jeden sezon przetrzymał, wymieniałam też szyby i zamki. Jakbyś już nic nie znalazł to można kupić materiał w sklepie na Zaporoskiej i próbować podszywać łaty. Ja wprawdzie krawcową nie jestem, ale dałam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałam też szyby i zamki.

 

 

Witam,

 

Byłbym zainteresowany kwestią zamków, ponieważ po ostatnim sezonie nasi przyjaciele pożyczając naszą przyczepę nie zadbali o zamki i większość, jak nie wszystkie są do wymiany. Będę wdzięczny za każdą informację gdzie można takie zamki kupić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, znalzłem na allegro zamek o którym mówiłeś, mam tylko obawy czy napewno wytrzyma w przedsionku. (chyba że znalazłem nie taki) :czerwona:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam ten sam problem co Mandos , gdyż w zeszłym sezonie rozwalił nam się zamek przy wejściu do przedsionka. Możliwe że za mocno napięliśmy przedsionek i teraz jest tzw "musztarda po obiedzie"

 

Szukam już od dawna jakiegoś zamka, gdyż mama jest krawcową i mogłaby się zmierzyć z wszyciem nowego( chodzi o kawałek około 2,5 metrowy) ale niestety nie mogę nigdzie nic znaleźć.

 

Największy zamek znalazłam na allegro 10 mm( sam zamek)

 

Stary miał w sumie 4 cm a sam zamek około 1,2 cm.

 

Czy taki byłby wystarczający?

 

http://www.allegro.pl/item616424471_zamek_z_metra_czarny_bardzo_gruby_10mm.html

 

Ps. Może i Mandosowi się przyda ten link.

 

Tak poza tym przedsionek się trzyma w miarę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Addriu ja kiedys swego czasu wymienialem dach w przedsionku w do N127 w Częstochowie robią to profesjonalnie bylo to trzy lata temu jak nie znajdziesz cos w swoich okolicach daj znac znajde namiary firma profesjonalna zajmuje sie szyciem i naprawą plandek i przedsionkow od lat. Mozna wyslac do nich kurierem przedsionek do naprawy, lub tez podstawic przyczepe na wzor a oni uszyja na wymiar......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zakładzik we Wrocławiu o którym pisałem powyżej istnieje i dalej naprawia przedsionki, jednak pan nie chce przyjmować tych Niewiadowskich wyblakłych o słabym materiale, mojego nie przyjął twierdząc że nie da się go uratować, jednak udzielił kilku rad jak przedłużyć mu żywot domowym sposobem bez szycia :bzik: Dzisiaj zawiozłem mu drugi który dostałem od znajomego o dużo lepszym materiale z kiedrą do wszycia, który został przyjęty :bzik: Koszt szycia 1m to 20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.