Skocz do zawartości

Wilk Ci Stern 560 KMFE


MIchałB

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, MIchałB napisał:

mam 5 osobowa rodzinę i dużego psa i chcemy mieć komfort spanie nie na kupie a w miarę osobno a do dwuosiówki trzeba mieć mocniejszy samochód a na holendra mnie nie stać - wolę pobudować dom za te pieniądze :)

Dlatego to przyczepa dla Ciebie a dzięki 1600 prawdopodobnie (zważenie przed kupnem) masz zapas DMC i spokojna głowę. Pytanie tylko czy zdecydujesz się rozszerzyć uprawnienia.

16 minut temu, MIchałB napisał:
18 minut temu, Klimator napisał:

Sam pisałeś i podpiąłeś wątek że wisi od października 2020 a wtedy cena to: 29 990 :) ale taki rynek teraz to i można cenę podnieść. 

masz rację, pytanie moje czy warto za te pieniądze tą przyczepę kupić?

A tu już sam musisz sobie odpowiedzieć. Życie to sztuka kompromisów :)

Jak jest sucha, to dzisiaj warta może być dla kogoś "każde" pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

42 minuty temu, MIchałB napisał:

kurs się zrobi - na razie stacjonarnie przez rok bym chciał ją mieć dopóki nie zrobie egzaminu

Rok chcesz robić kurs? :D E do B to w miesiąc można zrobić ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jacek00 napisał:

Rok chcesz robić kurs? :D E do B to w miesiąc można zrobić ;) 

 

rok nie

tylko ja nigdy z przyczepą nie jeździłem :)

- ale większa motywacja :)

jak przyczepa stoi na działce i czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MIchałB napisał:

masz rację, pytanie moje czy warto za te pieniądze tą przyczepę kupić?

Tego ci nie powiem bo nie byłem nie oglądałem przyczepy, jeżeli układ ci pasuje to nie zostaje nic innego jak zadzwonić, porozmawiać i się umówić na oglądnięcie, zapytaj o możliwość podpięcia do prądu gazu itp, wiesz teraz bardzo ciężko znaleźć coś sensownego w pieniądzach jak 2 lata temu więc jeżeli ci odpowiada i przy oględzinach nic nie zobaczysz to kupuj, ale jak widać była wystawiona za 29990 i tak na niej wtedy sprzedający zarabiał, ja odpuściłem trochę temat zakupu na za rok raczej, liczę na koniec obostrzeń ... :), chyba że trafię coś sensownego blisko siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Klimator napisał:

Tego ci nie powiem bo nie byłem nie oglądałem przyczepy, jeżeli układ ci pasuje to nie zostaje nic innego jak zadzwonić, porozmawiać i się umówić na oglądnięcie, zapytaj o możliwość podpięcia do prądu gazu itp, wiesz teraz bardzo ciężko znaleźć coś sensownego w pieniądzach jak 2 lata temu więc jeżeli ci odpowiada i przy oględzinach nic nie zobaczysz to kupuj, ale jak widać była wystawiona za 29990 i tak na niej wtedy sprzedający zarabiał, ja odpuściłem trochę temat zakupu na za rok raczej, liczę na koniec obostrzeń ... :), chyba że trafię coś sensownego blisko siebie.

będę musiał pojechać z Warszawy żeby ją obejrzeć dokładnie i tak sam jej nie przyciągnę , ale przynajmniej będą miał rzeczywisty ogląd. Na zdjęciach wygląda ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MIchałB napisał:

rok nie

tylko ja nigdy z przyczepą nie jeździłem :)

- ale większa motywacja :)

jak przyczepa stoi na działce i czeka :)

No to jak pójdziesz na kurs to się nauczysz jeździć i już ;) To nic skomplikowanego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Wilka to sprzedaje go ten handlarz: http://www.karawaning.net/index.php?go=3
 

 Nie ma takich najgorszych opini na forum: https://forum.karawaning.pl/topic/4503-ostrów-wielkopolski-karawaning-kbilan/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem na stronę. Wszystko fajnie tylko trochę mnie irytuje pisanie bzdur ,że w przyczepie rangi 560 jest 8 miejsc sypialnych.

Trochę powagi.

Tam to 2 dorosłe , 1 średni i 3 dzieciaki.  Do 8-miu to dość daleko..... 

Co do reszty to się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy u tego sprzedawcy i potrafi dość mocno podkolorować ładowność przyczepki w ogłoszeniach więc warto zważyć. W pobliżu jest skład węgla gdzie można się zważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jarosław69 napisał:

Wszystko fajnie tylko trochę mnie irytuje pisanie bzdur ,że w przyczepie rangi 560 jest 8 miejsc sypialnych.

Trochę powagi.

Tam to 2 dorosłe , 1 średni i 3 dzieciaki.  Do 8-miu to dość daleko..... 

Akurat w tej konkretnej przyczepie bez problemu i ścisku 8 osób się wyśpi. Oczywiście gdyby przyjąć 8 dorosłych 180cm, to mogło by być ciasno ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty są specyficzne .A jak coś jest dziwnego to na dłużej wpada w oko. 

Sprzedawca tego Wilka ma  konto ( czy ma jeszcze nie potrafię powiedzieć ) na naszym forum . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Jak jest sucha, to dzisiaj warta może być dla kogoś "każde" pieniądze.

@filipert nie każde ? mojej wyposażonej, suchej i pewnej nikt nie chce bo ,,troszke,, droższa niż zgniłe angielki ?

50 minut temu, Jarosław69 napisał:

Zajrzałem na stronę. Wszystko fajnie tylko trochę mnie irytuje pisanie bzdur ,że w przyczepie rangi 560 jest 8 miejsc sypialnych.

Trochę powagi.

Tam to 2 dorosłe , 1 średni i 3 dzieciaki.  Do 8-miu to dość daleko..... 

Co do reszty to się nie wypowiadam.

A mnie wkurza tytuł, hobby, burstner, wilk itp mógł jeszcze dopisać passat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filipert - życzę sukcesów w 8-miu.

Ja mam taki sam przód ppy i z moją żoną ( mamy razem  niecałe 130 kg) nie ma za bardzo luzu. A ta 3-cia osoba to niby kto miałby to być ? Teściowa ?  :-)))))

No chyba ,że Filipińczycy to wtedy 8-miu jak najbardziej. W kabinach ciężarówek wożą się po 3-ch tak więc wszystko można naiwnemu wcisnąć.

A na tej kanapce z tyłu przy piętrusie ....widzisz tam dwie osoby.. ?  Chyba po 110 cm na zakładkę nóżkami.

To ma być przyjemność a nie KARA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jarosław69 napisał:

filipert - życzę sukcesów w 8-miu.

Ja mam taki sam przód ppy i z moją żoną ( mamy razem  niecałe 130 kg) nie ma za bardzo luzu. A ta 3-cia osoba to niby kto miałby to być ? Teściowa ?  :-)))))

No chyba ,że Filipińczycy to wtedy 8-miu jak najbardziej. W kabinach ciężarówek wożą się po 3-ch tak więc wszystko można naiwnemu wcisnąć.

A na tej kanapce z tyłu przy piętrusie ....widzisz tam dwie osoby.. ?  Chyba po 110 cm na zakładkę nóżkami.

To ma być przyjemność a nie KARA !

czytam i czytam i zastanawiam się czy mając taką przyczepę muszę mieć viaBOX bo chyba łączna masa wyjdzie ponad3,5 tony czyli viatoll przy jeżdżeniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.