Skocz do zawartości

ExpoCaravaning w Chorzowie ...

witus

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byliśmy wczoraj na wystawie. Odczucia - więcej można zobaczyć i być może takie same informacje uzyskać jadąc do salonu przyczep kempingowych w Bieruniu. Na dodatek gratisowo, bo na expo wstęp - 8 zł.

... i 10 zł za wjazd na teren parku :] (powiększyli opłatę o 100% w stosunku do zeszłego roku) ... :]

... targi chyba nie gorsze niż przed rokiem ale nie powiększyła się też ilość wystawców.

post-79812-imported-368985ee-ba04-4946-9889-ae3fa11ec83a_thumb.jpg

post-79812-imported-ab2ce488-06b8-4e60-8481-cbb609aed52d_thumb.jpg

post-79812-imported-30c19ceb-ea78-4a54-9165-d4f40ef40322_thumb.jpg

post-79812-imported-77912a4f-9468-4b02-8859-d3427a6db980_thumb.jpg

post-79812-imported-4435355e-63d7-4947-a6ec-09b45687b676_thumb.jpg

post-79812-imported-a4e8ec4e-95cf-447d-be4d-dd4f4726c5eb_thumb.jpg

post-79812-imported-406bb0bb-0c03-4e19-b2f1-15022be4e9ee_thumb.jpg

post-79812-imported-bcaab60f-86b3-4fe3-9454-6c0a0298a3ee_thumb.jpg

post-79812-imported-9126c1be-9a60-4423-b337-97ba1f32ebd4_thumb.jpg

Trochę makulatury do poczytania w czasie majówki ...

post-79812-imported-2a6d97a7-3712-4211-a06a-71fb9fcb90fb_thumb.jpg

Słuchajcie, a jak potem z tego Smarta się wychodzi, :] czy sam jest jakoś wciągany do kampera, bo nigdy z bliska nie widziałem :]

Smart jest na wyciągarce - sam jedzie sobie do i z garażu tego campera.

witam

ja tez wczoraj odwiedziłem Expo około 16tej i powiem wam że spodziewałem sie czegoś lepszego.

wjazd na parking 10 zł, 8 zł wstęp a po 15 min już wszystko zwiedziłem nic szczególnego.

na Targach stały może ze 4/5 przyczep reszta Campery za jakieś kosmiczne ceny.

jeśli Camper kosztuje ponad 150tyś EUR to ile razy za tą kase można wykupić podróż do okoła Świata?.

nie dziwie się że sprzedawcy nażekają na niską sprzedaż.

wiekszość z nas posiada 15/20 letne przyczepy i chyba naprawde w Bieruniu wiecej jest do pozwiedzania niż na Expo tam przynajmniej ceny są do przełknięcia.

...dodam jeszcze 'cos' od siebie uwazam te targi za całkowita porazke od cen za wjazd na teren parku i biletu wstepu na same targi a na wystawcach skończywszy, czar goryczy przelał brak stoiska z Niewiadowa chiałbym wiedziec gdzie jak gdzie ale w Polsce to raczej powinni byc obecni na tego typu imprezach i wg mnie niema zadnego usprawiedliwienia ich nieobecności! Pamietam ze rok temu temat ich nieobecnosci był 'przerabiany' na forach i chyba w PC myslałem ze w tym roku na 100% sie pojawią. Osobiscie chciałem zobaczyc ten ich nowy produkt, no ale chyba 'nie dla psa kiełbasa'!

Jak byłem w sobote to najwiekszym zainteresowaniem cieszyło sie stoisko firmy z Chorzowa oferujace akcesoria na szczescie mozna było co nieco kupic w fajnych cenach.

Mam tylko nadzieje ze zlot sie zlotowiczom udał i to chyba jest najwiekszy 'PLUS' całego weekendu.

Nie narzekajmy, cieszmy się, że są i że zaczyna się coś w temacie dziać. Może i faktycznie ofertą nie powalały i też miałem zamiar co nieco więcej zobaczyć, ale nie od razu pałac zbudowano.

A co do mnogości kamperów - no cóż -takie trendy światowe ..... i nie wszyscy z nas jeźdzą kilkunastoletnimi przyczepami - wystarczyło popatrzeć na zlot :-) :]

Mnie się podobało - a w duszukiwanie wad się nie bawię - zawsze można znależć dziurę w całym.

PS

Na tysiącleciu parking kosztował 0 zł, tylko spacer 2 min dłuższy :]

• 4 tygodnie później...