Skocz do zawartości

Stół składany


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chwalone na kempingach są stoły "cateringowe/bankietowe"

Są takie w Juli i w Jysku, tutaj masz z ciemnym blatem

 https://agdselect.com/stol-cateringowy-bankietowy-skladany-ogrodowy-180,id111.html?gclid=Cj0KCQjw0oCDBhCPARIsAII3C_F9gZl-nXo7_x8jJylYYAjBxHMb1ax4RyQAwXatQgalRWoHA2MRuAkaAmnKEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

42 minuty temu, olas1 napisał:

Dodatkowo jest mega lekki. Ten z pierwszego linku to ponad 12kg, mega dużo. Ten jest na prawdę leciutki.

Dzięki, ale ma po bokach skrzyżowane nogi, ciężko tam usiąść chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, w79 napisał:

Dzięki, ale ma po bokach skrzyżowane nogi, ciężko tam usiąść chyba

To fakt. My korzystamy z niego w 4 osoby, więc nam to nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M

9 minut temu, olas1 napisał:

kt. My korzystamy z niego w 4 osoby, więc nam to nie przeszkadza

My w trzy, ale jestem wygodni:), Swoją drogą przedstawię propozycje kierowniczce, zmiany są wskazane:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, w79 napisał:

M

My w trzy, ale jestem wygodni:), Swoją drogą przedstawię propozycje kierowniczce, zmiany są wskazane:) 

Dla mnie istotna była waga, w ten jest z 8kg lżejszy i okazał się na prawdę stabilny i wygodny. Złożenie to chwila. Są różne wymiary, więc weź po prostu długi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem łamany z decathlonu i strasznie się "rylał" i co chwilę coś się wylewało, na targach przejrzeliśmy wiele stołów i  i oczywiście najstabilniejsze z pełnym blatem, a jak juz łamane to z dodatkowym zastrzałem od środka blatu do nóg

image.png.068bd66a6024f9a973af90b1ed9b2d0e.png

a nie jakieś blaszki blokujące

image.png.76477f7875809bbf35e7dcfeaa1c5a71.png

Z tego co widzę, to chyba jednak te solidne wzmocnienia są tylko w stałych blatach.

 Dość stabilne okazały się również krzyżakowe jak ten co @Łza Włóczynutka zapodał i na takim Bergera stanęło, z uwagi na mobilne rozmiary.

Teraz mam więcej miejsca w przyczepie i wolałbym pójść w stały blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipert napisał:

Ja miałem łamany z decathlonu i strasznie się "rylał" i co chwilę coś się wylewało, na targach przejrzeliśmy wiele stołów i  i oczywiście najstabilniejsze z pełnym blatem, a jak juz łamane to z dodatkowym zastrzałem od środka blatu do nóg

image.png.068bd66a6024f9a973af90b1ed9b2d0e.png

a nie jakieś blaszki blokujące

image.png.76477f7875809bbf35e7dcfeaa1c5a71.png

Z tego co widzę, to chyba jednak te solidne wzmocnienia są tylko w stałych blatach.

 Dość stabilne okazały się również krzyżakowe jak ten co @Łza Włóczynutka zapodał i na takim Bergera stanęło, z uwagi na mobilne rozmiary.

Teraz mam więcej miejsca w przyczepie i wolałbym pójść w stały blat.

Ja właśnie po różnych testach w sklepach wybrałem stół Westfielda, składany. Jest ciężki, stabilny i bardzo solidny. Ten, który pokazywał @Łza Włóczynutka też rozważałem, ale był on dużo mniej stabilny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 08:39, Iven napisał:

Bardzo chwalone na kempingach są stoły "cateringowe/bankietowe"

Są takie w Juli i w Jysku, tutaj masz z ciemnym blatem

 https://agdselect.com/stol-cateringowy-bankietowy-skladany-ogrodowy-180,id111.html?gclid=Cj0KCQjw0oCDBhCPARIsAII3C_F9gZl-nXo7_x8jJylYYAjBxHMb1ax4RyQAwXatQgalRWoHA2MRuAkaAmnKEALw_wcB

Mamy taki z jasnym blatem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Stabilny, duży i nie trzeba chować od deszczu. Ale na 4 osoby to trochę duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
Godzinę temu, Stu napisał:

Kupowałem ostatnio ponton Hondy i w zestawie były dwie sprytne torby - można je dopasować do konkretnego rozmiaru i porządnie zapiąć. Może się nadadzą?

Chcesz sprzedać, czy mam kupisz ponton?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.