Skocz do zawartości

Karawana do Warki z okolic Warszawy


Th0rn

Rekomendowane odpowiedzi

Szary ma zobaczyc czy mu po drodze przez Wawe i wtedy bysmy ruszali 18-19 z Marek

 

Widelec, a jak jest z przejechaniem Wawy o tej godzinie? Bo jeśli zakorkowana Wawa to wolelibyśmy ją ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pamietajcie ze sporo ludzi tez juz bedzie bralo urlopy

 

w czwartek wieczorem to raczej wiekszosc bedzie wyjezdzala wlasnie tych co nie mogli wziasc wczesniej urlopu :]

 

sunąć wisłostradą, przez Konstancin i Górę Kalwarię

 

zapytam kierowcy u mnie w pracy on jezdzi z towarem w tamta strone prawie codziennie i w roznych godzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zapytam "miejscowych" :] . Czwartek ok 13-14 jechać przez Warszawę czy objechać przez Wyszogród? Trasa z Gdańska :]

 

Nie wiem czy w Płońsku już skończyli remont :], ale w weekend mam zamiar tamtędy jechać więc Ci powiem jaka była droga.

 

Jeśli chodzi o Warszawę to:

- Łomianki powinny być przejezdne

- Bankowo postoisz na wisłostradzie między mostem gdańskim a śląsko-dąbrowskim. Śląsko dąbrowski jest zamknięty dla ruchu publicznego, jeździ przez niego tylko komunikacja miejska i w okolicach nowego zjazdu pokombinowali coś ze światłami i teraz cały czas jest tam korek :).

- Okolice Góry Kalwarii (ronda) mogą być też już zawalone :].

- Rondo w Potyczy (zjaz z 79 na 731) też może być już cienko.

 

Ja bym proponował jazdę Nowy Dwór Mazowiecki -> Grodzisk-> Tarczyn (przez Siestrzeń, Młochów) -> Grójec -> Warka. Wolniej ale imo bez stania w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potwierdzę, że TOMII dobrze prawi :

Nowy Dwór Mazowiecki -> Grodzisk-> Tarczyn (przez Siestrzeń, Młochów) -> Grójec -> Warka

jak ktoś tutejszy to jest jeszcze lepsza droga(niestety jakość drogi jest nie najlepsza) między Tarczynem a WARKĄ przez miejscowość Łoś( w Tarczynie przecinacie trase nr7 w kierunku Piaseczna :] ) i w Łosiu na Grójec -> zero korków i dalej na Warke.

W ogóle nie polecam wjeżdżania w czwartek do Wa-wy a wszystkim którzy spróbują daje 2H bite na przejazd z Łomianek do Piaseczna;( już lepszy pomysł był jak ktoś musi wjechać aby się kierował na Konstancin i dalej na Góre-Kalwarie

Pozdrawiam i do zobaczenia niestety ja będę w Piątek rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na Wilanowie i uważam 13-14 godzinę za bezpieczną, choć Warszawa jest nieprzewidywalna , wystarczy niegroźna stłuczka( a w takie dni to nie problem) i korek na dwie godziny murowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankowo postoisz na wisłostradzie między mostem gdańskim a śląsko-dąbrowskim. Śląsko dąbrowski jest zamknięty dla ruchu publicznego, jeździ przez niego tylko komunikacja miejska i w okolicach nowego zjazdu pokombinowali coś ze światłami i teraz cały czas jest tam korek .

 

i dlatego petek, propozycja jest taka zeby jechac Radzyminska,Targowa , pozniej na Wal Miedzeszynski - Walem do ronda i na rondzie w prawo na Gore Kalwarie

Pewnie od ronda troche postoimy :]

 

Przy takiej opcji moglibysmy sie spotkac pod M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zapytam "miejscowych" :] . Czwartek ok 13-14 jechać przez Warszawę czy objechać przez Wyszogród? Trasa z Gdańska :]

 

Nie wiem czy w Płońsku już skończyli remont :], ale w weekend mam zamiar tamtędy jechać więc Ci powiem jaka była droga.

 

Jeśli chodzi o Warszawę to:

- Łomianki powinny być przejezdne

- Bankowo postoisz na wisłostradzie między mostem gdańskim a śląsko-dąbrowskim. Śląsko dąbrowski jest zamknięty dla ruchu publicznego, jeździ przez niego tylko komunikacja miejska i w okolicach nowego zjazdu pokombinowali coś ze światłami i teraz cały czas jest tam korek :).

- Okolice Góry Kalwarii (ronda) mogą być też już zawalone :).

- Rondo w Potyczy (zjaz z 79 na 731) też może być już cienko.

 

Ja bym proponował jazdę Nowy Dwór Mazowiecki -> Grodzisk-> Tarczyn (przez Siestrzeń, Młochów) -> Grójec -> Warka. Wolniej ale imo bez stania w korkach.

 

Ja bym sie przez Młochów nie pchał bo po zimie straszne dziury sie porobily....jak przez Siestrzen to w strone Nadarzyna..i na Magdalenke i do Aleji Krakowskiej, na Grójec i potem za Grojcem w lewo na Warke...[przynajmniej ja tak planowalem jechac no ale jeszcze zobacze...jechalem przez Mlochow ostatnio i malo kol nie pogubilem :)

Tomii a Ty juz cos wiesz bardziej konkretnie? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.