Skocz do zawartości

Młodzież na V zlocie


grace

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

bardzo nam zależy, by nasi synowie: Kamil 18 i Patryk 15 razem z nami przybyli na zlot w Warce. Naopowiadaliśmy im, że będzie tam mnóstwo młodzieży. Jednak tak naprawdę nie wiemy, czy oprócz Sanrok będzie tam młodzież w wieku "nastu" lat?

Wpiszcie proszę w tym temacie swoje nastoletnie pociechy, które będą obecne na V Zlocie Karawaningowym.

Pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo serdecznie :-]

Jeśli moja mama dostanie wolne to będziemy na 100%

Póki co, na wyjazd się przygotowujemy :)

jest też taka opcja, że przyjadę tylko z tatą i siostrą Natalią (11lat)

ja mam 16 - świeżo co skończone w marcu :ok:

a zresztą mam nadzieję, że młodzieży będzie więcej :)

z tego co wiem, to parę osób w zbliżonym do mojego wieku też ma zamiar się pojawić na zlocie.

pozdrawiam :) Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjade z córką 14 lat i synem 6 lat. Nic sie nie martw, młodzież napewno nudzić sie nie będzie. A z tego co wiem to mnóstwo ludzi przyjedzie z pociechami nastoletnimi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Syn Jacek(Biały nick z naszego forum) 18 lat,oczywiście jak nic nie stanie na przeszkodzie,ponieważ uczy się po za Białymstokiem,a i ja na razie mam problemy z autem,ale myślę,że wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już mamy fajną ekipę:

Magda - córka Taty 16 lat

Natalia - siostra Magdy 11 lat

Ewelina - 17 lat

córka Yabulona - 14 lat

córka Donacji - 10 lat

Patryk - mój syn 15 lat (Kamil niestety wybrał wyjazd ze swoją klasą licealną)

Jacek - 18

Karol - 17

Julka - 14

Ola - 10

 

Teraz jeszcze jedno pytanie - zabieracie rowery dla młodzieży?

Pozdro

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka raczej bez roweru się nie ruszy, a jak inne dzieciaki też będą miały rowery to będzie przeszczęśliwa mając w perspektywie wycieczkę rowerową, więc rower bierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.