Skocz do zawartości

Zaczynamy Remont przyczepy Clubman


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, Skwarek napisał:

Jak masz to poklej jakkolwiek na wzór i zrób jak Tobie pisałem wcześniej. Nie poznasz, że nieoryginalny. 

Jak pisałeś, zrobię najpierw klejem do rur pcv i zobaczę jak to wyjdzie, ale jednak zrobię z nierdzewki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 12:36, MARKON napisał:

 wyspawac z nierdzewki z blachy 2mm, tylko boję się bo na takiej wielkości może się pofałdować

To sobie go "pofałduj" przed spawaniem. Zagnij na kształt koperty w kierunku odpływu i dno się usztywni.. Wtedy blacha może być cieńsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 22:06, MARKON napisał:

Wczoraj zrobiłem już zakupy do przyczepy, miałem już jutro wszystko odnawiać, no i stało się pod kibelkiem brak podłogi  ?

20210312_190325.jpg

 

W dniu 15.03.2021 o 20:45, MARKON napisał:

Minęły 2 dni pracy i już widać postępy, kupiłem nowy brodzik więc puki nie przyjdzie, pracę przenoszę z łazienki na przyczepę 

20210315_201829.jpg

Przepraszam, może nie do końca dobrze widzę - to są TE SAME miejsca ?? I pianka wypływa z miejsca, gdzie była dziura w podłodze ??

 

 

Edytowane przez jarekvolvo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jarekvolvo napisał:

 

Przepraszam, może nie do końca dobrze widzę - to są TE SAME miejsca ?? I pianka wypływa z miejsca, gdzie była dziura w podłodze ??

 

 

Już opisywałem co to jest i jak zrobiłem, wszystko zrobione tak jak powinno być, pianka po wyschnięciu jest twardsza od styroduru, oczywiście pod nią jest płyta osb, ?

Dziś przyszła paczka z nowym kranem  ? ( nie od tego sprzedawcy ale na szybko znalazłem)

 

 https://allegro.pl/oferta/kran-z-wyciaganym-prysznicem-mikro-wlacznik-9153686437

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skwarek napisał:

Noo przy takim kranie to wszystko będzie piękne, ten zakup dobrze rokuje ;)

Umywalka też kupiona, no i brodzik też więc nie trzeba spawać  ?

https://mpcamp.pl/pl/p/Brodzik-prysznicowy-830x670x-h55-mm-Bialy%2C-do-kampera%2C-przyczepy-kempingowej/385

20210317_230313.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Skwarek napisał:

No to udało się i można zrobić dwa odpływy z brodzika ;)

7 stron, sklepów internetowych z akcesoriami campingowymi,  pokazuje stan że są brodziki a nigdzie nie było, na maj dopiero, i udało się w 8 firmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MARKON napisał:

Kolejne postępy w pracy, fajnie by było jak by kibelek też był taki biały ?

 

Fajnie Ci idzie remoncik.

W moim Lunar Clubman tez juz kończę pomału zabudowę kuchenną ;)

A to nie można pomalować kibelka białą farbą? Ja tez mam jakis taki kremowy i chialem odświeżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DarekSłupsk napisał:

A to nie można pomalować kibelka białą farbą? Ja tez mam jakis taki kremowy i chialem odświeżyć. 

Jest zrobiony z polietylenu lub coś podobnego i tych tworzyw amatorsko nie pomalujesz, wkrótce farba będzie odłazić. Deskę z pokrywą można łatwo zmienić i nawet nie jest droga, płaciłem koło stówy, zmieniałem niedawno.

 

Edytowane przez Skwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skwarek napisał:

Przyjdzie reszta wyposażenia to nie będzie takiego kontrastu. Widzę, że jeszcze najwyżej do dwóch tygodni i koniec remontu łazienki. ;)

No moja już rozkręca mebelki będzie malować i zmieniać fronty, może na majówkę już się wyskoczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.