Skocz do zawartości

Termometr elektroniczny montaż w lodówce


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

26 minut temu, grze gorz napisał:

Jest też z opcją wysyłki z Polski.

tylko, że z Polski kosztuje 2,43 dolara i jest na 30 marca a z Chin jest za darmo na 29 marca.

Świt staje na głowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

tylko, że z Polski kosztuje 2,43 dolara i jest na 30 marca a z Chin jest za darmo na 29 marca.

Świt staje na głowie 

Wysyłka z Chin za pośrednictwem AliExpress Standard Shipping dochodzi do paczkomatu w około 1-1,5 tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tym jest, czasem tak jak piszesz, czasem jest całkiem fatalnie: właśnie odebrałem przesyłkę, którą wysłano 3 miesiące temu, a 2 miesiące temu już mi zwrócili za nią pieniądze, bo się zgubiła i ślad się urwał w jakimś centrum przeładunkowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Łza Włóczynutka napisał:

Różnie z tym jest, czasem tak jak piszesz, czasem jest całkiem fatalnie: właśnie odebrałem przesyłkę, którą wysłano 3 miesiące temu, a 2 miesiące temu już mi zwrócili za nią pieniądze, bo się zgubiła i ślad się urwał w jakimś centrum przeładunkowym. 

Czym wysłana? Dlatego pisałem o  AliExpress Standard Shipping bo te dochodzą bez problemu. Wysyłka za pośrednictwem  AliExpress Saver Shipping lub Cainiao Super Economy itp może powodować problemy - od października nie otrzymałem 4 przesyłek wysłanych innymi metodami niż AliExpress Standard Shipping. Na szczęście Ali oddaje pieniądze bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacek00 napisał:

Czym wysłana? Dlatego pisałem o  AliExpress Standard Shipping bo te dochodzą bez problemu. Wysyłka za pośrednictwem  AliExpress Saver Shipping lub Cainiao Super Economy itp może powodować problemy - od października nie otrzymałem 4 przesyłek wysłanych innymi metodami niż AliExpress Standard Shipping. Na szczęście Ali oddaje pieniądze bez problemu. 

Lipa się zaczyna robić z Aliexpress .. coraz dłużej trwają dostawy, a ceny jak nie ma promocji zaczynają być zbliżone do allegro. Ja już tylko kupuję z dostawą z magazynów w Hiszpania albo z Polski. Za te dwa miesiące z Chin zapominam, że coś zamówiłem lub po co mi to było potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witus napisał:

Lipa się zaczyna robić z Aliexpress .. coraz dłużej trwają dostawy, a ceny jak nie ma promocji zaczynają być zbliżone do allegro.

Albo i większe :D Wczoraj kupiłem odkurzacz - ten polecany przez Ciebie Dream V9. W Pl zapłaciłem brutto 699 zł (z FVAT itd), na AI to samo ponad 700 zł, bez FVAT, bez gwarancji.

Cytat

Ja już tylko kupuję z dostawą z magazynów w Hiszpania albo z Polski. Za te dwa miesiące z Chin zapominam, że coś zamówiłem lub po co mi to było potrzebne.

Jak wspominałem dostawa AliExpress Standard Shipping idzie około tygodnia - sam byłem zaskoczony szybkością dostawy. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ca07abce3b56cd2650cc6104eef75be4.jpg&key=4ee01e536db0fbab73d07e161c2b96a21438e964a6f3b68d61ee5c730eb05a16

 

Musiałeś się wstrzelić w statek. Moje z miesiąc opuszczają Chiny ... już dawno po terminie.

Ja już kilkukrotnie miałem dostawy w około tydzień więc to nie był wyjątek. Sam byłem zszokowany że tak szybko

eac71f76d29eb1656bd4bda22a888219.jpg79ca59c778a0f65165797cc68ec17a02.jpg4ba57fd668bf242ac36db5b6ba441c05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dużo zamawiam z Aliexpress, nie miałem nigdy problemów z gwarancjami czy jakością, zawsze załatwiają na korzyść czy zwracają kasę bez ociągania .. ale mam pecha ostatnio do terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jacekzoo napisał:

Myślicie, że taki na bt co @Łza Włóczynutka podlinkował będzie miał zasięg w holowniku?

Wg mnie będzie miał. Skoro czujniki ciśnienia działają na taką odległość, to i taki termometr powinien dać radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacekzoo napisał:

mówiłem 2szt tego, zobaczymy co to warte

A nie boisz się że chinczyk będzie szpiegował Twoja lodówkę... Do wie się co masz na obiad, a nie daj Boże czym go popijesz... :), a potem będzie prowadził nasłuch z lodówki, wspólnie z googlem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.