Skocz do zawartości

Przedstawicielstwa producentów w Polsce - jakie macie zdanie?


jerrylin

Rekomendowane odpowiedzi

O te balkoniki chodzi czy o ruszty bo już się pogubiłem  
O brak jednej półki i brak szufladki jak na poniżym zdjęciu. Dla mnie oszczędność bez sensu, dokupiłbym bo używam i się przydaje.
0e0e5ad6010679d0c3bd8a0edf1a7fbb.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 godzin temu, jacek00 napisał:

Bardziej atrakcyjny niż budżetowa Aviva? Chyba jednak nie emoji6.png

 

W droższym Sudwindzie też jest okrojona lodówka.

 

A czy aviva ma taki układ jak 500 kd?? Bo to też w sumie istotne. Jakby nie patrzeć przyczepy w takim układzie są chyba najbardziej pożądane, wiekszosc ludzi szuka z osobną łazienką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy aviva ma taki układ jak 500 kd?? Bo to też w sumie istotne. Jakby nie patrzeć przyczepy w takim układzie są chyba najbardziej pożądane, wiekszosc ludzi szuka z osobną łazienką.
Jest odpowiednik 500 KD ale bez prysznica. Z prysznicem osobnym jest Aviva 563 PT ale ona ma już 245 cm szerokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego też ciężko to troche porównać;) dla mnie knaus np ma najlepszy design wnętrza i ten układ. Niektóre wady musze po prostu zaakceptować;) z obsługa innych marek nie mam doswiadczenia bo mamy 2 knausy;)
Ja nie porównuje, mnie dziwi tylko głupia oszczędność u Knausa. Przecież i tak finalnie płaci klient za tą lodówkę to czemu dają okrojoną wersję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

O brak jednej półki i brak szufladki jak na poniżym zdjęciu. Dla mnie oszczędność bez sensu, dokupiłbym bo używam i się przydaje.
0e0e5ad6010679d0c3bd8a0edf1a7fbb.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki :) 

Jak jest to nowa lodówka to myślę ,że dostęp części jest możliwy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  
Jak jest to nowa lodówka to myślę ,że dostęp części jest możliwy.  
Haha, nie u Thetforda. Części tylko na zamówienie i czekasz od 3 miesięcy do nieskończoności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, jacek00 napisał:
2 godziny temu, Maras napisał:
Dzięki emoji4.png 
Jak jest to nowa lodówka to myślę ,że dostęp części jest możliwy.  

Haha, nie u Thetforda. Części tylko na zamówienie i czekasz od 3 miesięcy do nieskończoności...

Zapewne w PL , jeśli tak to w może w DE  byłoby szybciej.

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maras napisał:

Zapewne w PL , jeśli tak to w może w DE  byłoby szybciej.

Z ciekawości spytam w sklepie niemieckim, ale jak szukałem cześci w DE po nr katalogowych therforda to nic nie znajdywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 17:59, Sebeb napisał:

Zastanawiam mnie fakt wszystkich ochów i achów kilku YT-berów na temat niektórych firm....być może dlatego, że dostają coś za free to tak głośno krzyczą jak jest super...dla mnie niektórzy zatrzymali się w PRL-u

No chyba chodzi o 2 YT-berów promujących Cargo? Przecież to nikt nie ukrywa tam tego że dostają wypożyczenie sprzętu za darmo ?. Jeśli powiedzieli by że coś było nie tak, to oznaczało by to koniec współpracy, a tu przecież już prawie kolekcje ubrań robią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Center Camp Bieruń. 

Nie wiem czy to jest reguła ale u mnie wyglądało/wygląda to tak:

Zakup - 6/6

Odbiór 7/6 - przyczepa była na placu a odebrałem ją dopiero po 4 miesiącach od wpłaty zaliczki, było to dla nich utrudnienie ale nie było żadnego problemu; wszystkie dodatkowe rzeczy zamontowane, ceny zakupu akcesoriów z dodatkowym rabatem, montaż w cenie przyczepy; dobieranie lusterek do auta i innych "przydasiów" w dniu odbioru - z cierpliwością i bez pospieszania mimo że mieli co robić

Obsługa gwarancyjna - 6/6 - żadnych zastrzeżeń, co było do poprawy, poprawione, co do wymiany - wymienione

Serwis - 6/6 - w zeszłym roku "po trasie", w sobotę ogarnięta wymiana łożyska, regulacja hamulców, okładziny w stabilizatorze i amortyzator. 2 godziny wbijając się z drogi. Rewelacja.

Jedyny minus to kontakt - mail nie zawsze wystarczy. Telefon rozwiązuje sprawę zawsze. Mimo że mam do nich 600km to i tak będę tam jeździł nawet jak mi otworzą serwis gdzieś bliżej. Inne marki przyczep też są fajne, niektóre modele fajniejsze niż Fendt, nawet na nie nie patrze. Przy zmianie na 100% kupię Fendta w Center Campie.

Edytowane przez dudek_t
literówki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.