Jump to content
migi

Zakup przyczepy bez prysznica

Recommended Posts

migi

Dzień dobry.

Mam na oku przyczepę, w której nie ma i nigdy nie było prysznica. Czy prysznic w małych przyczepach (do 5.5m) jest czymś niezbędnym, czy są jakieś zewnętrzne rozwiązania + prysznice na kempingach i to nie stanowi większego problemu? Będzie to moja pierwsza przygoda z kempingami/przyczepami.

Commander

Cześć.

Sądzę że ponad 80 procent przyczep użytkowanych w PL  nie ma prysznica... Nie ma się co martwić.

norton

my używamy zestawu namiot przysznicowy plus prysznic. W przyczepie miałem dorabiać brodzik i słuchawkę prysznicową, ale po pierwszym sezonie zmieniłem zdanie bo zestaw się dobrze sprawdza i jest dość oszczędny jeśli chodzo o wodę. Wodę ciepłą podgrzewamy na kuchence.

https://www.decathlon.pl/p/kabina-prysznicowa-kempingowa-2seconds/_/R-p-313089?mc=8576260&gclid=Cj0KCQiA7NKBBhDBARIsAHbXCB5k71pXDGXHxp94ACkV5WJuRPwHb2CxQQioaToN1TlWxTH3QmxwyusaAp4oEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://www.decathlon.pl/p/prysznic-przeno-ny-z-wod-pod-ci-nieniem-10-l/_/R-p-303362?mc=8513657&gclid=Cj0KCQiA7NKBBhDBARIsAHbXCB7OEA1NRbi5DOxfMjDeQ44W6SdsYkDfH7uPVFFB8_szeXNKNQH6788aAiNzEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Sebeb

Migi...miałem podobny problem doTwojego. W 2020 przed zakupem przyczepy, wypozyczyliśmy kilka różnych marek i modeli i wiedzieliśmy, że pełen prysznic (osobna kabina) w przyczepie musi być. Każdy lubi co innego, jeden wykąpie się w jeziorze przy +10 stopniach i będzie zadowolony, inny zamontuje zewnętrzne wyjście na ciepłą wodę i namiot.... wszystko zależy czego oczekuje Twoja kobieta.....

gshesiu
3 godziny temu, migi napisał:

Dzień dobry.

Mam na oku przyczepę, w której nie ma i nigdy nie było prysznica. [...] Będzie to moja pierwsza przygoda z kempingami/przyczepami.

To co do przyczepy wlejesz, to musisz z niej wylać (zazwyczaj). Czasami lepiej iść pod prysznic z ręcznikiem niż potem targać przez pół pola zbiornik szarej wody. Następne to wielkość bojlera, ile litrów ciepłej wody potrzebujesz w domu a ile tam by było, bo tu się można zdziwić ?