Jump to content
janekorka

Z parkingu w Naprawie na Luboń Wielki 1022m n.p.m

Recommended Posts

janekorka

Fajnie Misio. Widoki rewelka. Na Maciejowej jeszcze chyba nie byłem. Muszę się tam wybrać kiedyś. Te trzy dni w Tatrach to szwedsnie się po górach, po Krupówkach 😁czy jazda na nartach? 

Misio

Maciejowa to taka ośla górka...ale za to Kocham Gorce - mam 2h znajdę se fajny punkt docelowy, mam 4 czy 8 też coś fajnego znajdę...a przy tym bezpiecznie i chyba nawet ze złamaną nogą dało by się doczłapać do cywilizacji...chociaż teraz niestety w Gorcach tłumy jakich ja nawet nie widziałem w sezonie (lata temu), więc to już nie problem (tym bardziej że zasięgi komórek też są tam OK)...

Szwendanie się głównie po "górkach" = spacerowanie...nigdzie daleko nie szliśmy (np. Gorczykowa Dolina, drogą żelazną pod Reglami aż do parkingu pod doliną Małej Łąki) - nie lubimy ekstremalnej turystyki (nie jeździmy na nartach)...wolimy spacer z psem (co jest "trudne" w Tatrach)...chociaż przejście się po Zakopanym (na wpół wymarłym) wieczorem w czwartek - też było ciekawe...Do Zakopanego pojechaliśmy głównie do znajomych którzy tam byli...

pawel1966

@Misio ja też uwielbiam Gorce, szczególnie na takie jednodniowe spacerki.

22 godziny temu, Baltazar napisał:

pMaty Termiczne Termoizolacyjne Kamper na wymiar Trafic Van Azar4 T5 T6awel1966, a rozważałeś ocieplenie namiotu od środka matami termicznymi takimi jak na szyby, gość który szył mi maty szyje również coś takiego moim zdaniem może to się sprawdzić.

to też niezła koncepcja i myslałem o tym rozwiązaniu ocieplenia podnoszonego dachu, Ale jedna zewnętrzny namiot ma tę  przewagę, że nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu ( już teraz maty termiczne na wszystkie szyby to niezły pakunek a mały van to jednak ograniczona przestrzeń do zycia. No i zewnętrzny uniezależnia mnie od deszczu, śniegu - nawet jak pada mogę go szybko zwinąć do worka, złożyć suchy dach i odjazd

Misio

A tak z ciekawości...czy jak zewnętrzny namiot będzie mokry/ośnieżony...możesz złożyć dach i z taką "szmatą" na dachu pojechać?