Skocz do zawartości

Molo Resort Osiek


Rekomendowane odpowiedzi

Molo Resort Osiek

Cześć wszystkim!

Jeśli szukacie idealnego miejsca w Polsce na spędzenie urlopu to mamy świetną propozycję.

Cześć z Was już na pewno o nas słyszała, ale dla osób, które jeszcze nie znają naszego obiektu napiszę pokrótce kilka informacji.

MOLO RESORT OSIEK

Adres:
ul. Główna 231 A
32-608 Osiek

Lokalizacja GPS:
N49° 56′ 42.5374″ E19° 16′ 30.2327″
49.94514928 19.27506464

W naszym magicznym miejscu mamy:

  • 42 nowoczesne parcele z podpięciem do prądu oraz wody
  • 18 nowoczesnych parceli z podpięciem do prądu, wody oraz kanalizacji.
  • sanitariaty wyposażone w kuchnie turystyczne wraz z lodówkami, pralki oraz prasowalnię
  • 4 w pełni urządzone domki holenderskie z mediami

camping_molo_map.thumb.jpg.167178ed8411fa45d8e89034ceef7804.jpg

 

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, piszcie tutaj na forum śmiało :)

Postaram się na bieżąco odpisywać! ;)

Jeśli będziecie chcieli dokonać rezerwacji, to proszę o kontakt mailowy:

camping@czasnamolo.pl

   

INFORMACJE O ATRAKCJACH DLA GOŚCI KEMPINGU:

1)      BASEN ZEWNĘTRZNY

2)      ZJEŻDŻALNIA 70M

3)      BASEN DLA NAJMŁODSZYCH

4)      BEACH BARY

5)      JOGA W MOLO

6)      ROWERKI WODNE

7)      KAJAKI

8)      KIJKI DO NORDIC WALKING

9)      GROTA SOLNO- JODOWA

10)   STREFA SPA W GŁÓWNYM BUDYNKU HOTELOWYM

11)   KRĘGLE W KLUBIE ALTER MOLO

12)   BILARD W KLUBIE ALTER MOLO

13)   BUMPER BALL

14)   ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW DLA DZIECI

15)   KORT TENISOWY

16)   DWA ŁOWISKA DLA FANATYKÓW WĘDKARSTWA

17)   ŚCIEŻKA REKREACYJNA O DŁUGOŚCI 2,5 KM

 

Musicie nas odwiedzić! Uwierzcie, że jest co robić i każdy znajdzie coś dla siebie ;)

 

Pozdrawiam,

Natalia

camping_molo.jpgcamping_osiek_molo_polska-4.jpgcamping_osiek_molo_polska-5.jpgcamping_osiek_molo_polska-6.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-1.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-2.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-5.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-18.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-19.jpgkemping_camping_molo_resort_osiek-20.jpg


małopolskie
Osiek
Główna 231A,
32-608 Osiek


Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Byłem kilka razy , do energylandii jakieś 12-16 minut autem. Większość parcel jest na przyczepy 450 lub ciut większe, ja ze swoją 620 i van-em mogłem ledwie się mieściłem i mogłem co najwyżej rozłożyć markizę lub daszek ........ przedsion odpada bo się nie mieści. Jedyne duże parcele na normalne przyczepy to 2,3,4 i te są wystarczające ... jednak mają feler w postaci braku odprowadzenia kanalizacji (chyba że zrobili od mojego ostatniego pobytu). Ogólnie polecam z dziećmi ......... dzieci w basenie i jest bar nad basenem (czasami bywały otwarte dwa bary)  a jak pada to można iść z młodymi na basen do hotelu. Gdyby było bliżej to bym jeździł częściej. Ceny też były do przeżycia bo znacznie taniej niż w Dziwnówku lub okolicach. Z mankamentów to słabo rozwiązane zameldowanie bo dużym zestawem trzeba wbić się pod sam hotel do recepcji kampingu a wjechać można tylną bramą ........ w sezonie jest cyrk z zawracaniem pod recepcją. Bramą główną cz też reprezentacyjną przez mostek nie odważyłem się jechać ze względu na szerokość mostku circa 3m (a nie ma gdzie wyprostować zestawu przed mostkiem) no i kąt nachylenia mostka ....... odniosłem wrażenie że powieszę się w trakcie przejazdu. Pomijając drobne mankamenty to jest super miejsce. ... Aaaaaaaaaa i jest łowisko pomiędzy kampingiem a hotelem.

 

Strasznie stare zdjęcia w pierwszym poście ......... bo krzaczory już dawno urosły.

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, macieku napisał(a):

Większość parcel jest na przyczepy 450 lub ciut większe, ja ze swoją 620 i van-em mogłem ledwie się mieściłem i mogłem co najwyżej rozłożyć markizę lub daszek ........ przedsion odpada bo się nie mieści. Jedyne duże parcele na normalne przyczepy to 2,3,4 i te są wystarczające

My zmieściliśmy się na parceli 6

D5984A8E-D38D-4638-AEC8-7CA4B2B1AAEB.thumb.jpeg.e091ccd1f0c46afb9b6f194fa88953fc.jpeg

Auto obok stoi na parkingu. Te wewnętrzne parkingi bez problemu wystarczały przy pełnym obłożeniu nawet.

15 minut temu, macieku napisał(a):

. Z mankamentów to słabo rozwiązane zameldowanie bo dużym zestawem trzeba wbić się pod sam hotel do recepcji kampingu a wjechać można tylną bramą ........ w sezonie jest cyrk z zawracaniem pod recepcją. Bramą główną cz też reprezentacyjną przez mostek nie odważyłem się jechać ze względu na szerokość mostku circa 3m (a nie ma gdzie wyprostować zestawu przed mostkiem) no i kąt nachylenia mostka ....... odniosłem wrażenie że powieszę się w trakcie przejazdu.

My zestaw zaparkowaliśmy na ogromnym parkingu przed kompleksem, na rekonesansie też mielem obawy o wjazd mostkiem, ale zobaczyłem większy niż nasz zestaw i stwierdziłem, że dam radę, poszło bez problemu. Dopiero podczas pobytu dowiedziałem się, że jest drugi dogodniejszy wjazd.

 

Sam kompleks polecam, ale trzeba zaznaczyć, że w upalne dni tłok jest olbrzymi na basenie i parkingu. Dużym minusem basenu jest ukształtowanie niecki, która nie pozwala na bezpieczne wychodzenie (najpewniej na kolanach), a całe dno jest wyłożone drobnym kamyczkiem klejonym chyba na żywicę i te drobne odrywające się niestety fragmenty powodują, że na dnie jest pełno ostrych jak brzytwa pułapek. Córka 2 x rozcięła stopę i nie była wyjątkiem ?. Polecam buty do wody.

Kemping jest na bardzo wysokim poziomie, choć ma mało sanitariatów i ciągle mieliśmy zajęte WC dla osób z niepełnosprawnością. Jednak z chęcią wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) 

Dziękuję bardzo za komentarze! 

Drzewka faktycznie nam już urosły, więc jest o wiele większa intymność i indywidualność na parcelach. 

Nasz kemping ma 3 gwiazdki, więc naprawdę staramy się, aby wszystko było na najwyższym poziomie. 

W tym roku zmienia nam się też personel. 

Ja będę odpowiedzialna za kemping, więc to już sprawa ambicji i honoru, żeby wszystko w sezonie było dopracowane. 

Ceny u nas są bardzo atrakcyjne, jak za jakość którą oferujemy. 

Aktualnie działamy też nad social mediami, więc myślę, że za niedługo pojawi się profil na Facebooku i innych portalach. 

Będę Was o tym informować, bo planuję zrobić jakąś fajną akcję promocyjną. 

Może macie jakieś sugestie, co moglibyśmy udoskonalić na naszym kempingu?

Jako nasi stali bywalcy na pewno macie jakieś pomysły :) 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Natalia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie częściej zalecał przycinanie tych żywopłotów. Bo one ograniczają i tak już dość małe parcele. Nawet na zdjęciu powyżej widać, że o żywopłot nikt zwyczajnie nie dba i się on rozrasta. 

Pilnowałbym też porządku. Jak ja byłem u Was, to za sanitariatami byli ludzie z namiotami, którzy potrafili imprezować do późna. Rano natomiast urzędowali pod prysznicami, oczywiście spotkanie z tym elementem do najprzyjemniejszych nie należało, bo leciały same bluzgi itd, więc pójście z dzieckiem do toalety nie było najłatwiejsze :) 

Raczej powinniście być kempingiem rodzinnym, a nie miejscem dla upijającej się młodzieży. 


 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2023 o 09:49, jacek00 napisał(a):

Ja bym zdecydowanie częściej zalecał przycinanie tych żywopłotów. Bo one ograniczają i tak już dość małe parcele. Nawet na zdjęciu powyżej widać, że o żywopłot nikt zwyczajnie nie dba i się on rozrasta. 


 

Jacku, bardzo dziękuję za sugestię! Na pewno wezmę to pod uwagę, gdy już zrobi się nieco cieplej i będzie można nieco ingerować w rośliny i drzewka :)

W dniu 24.02.2023 o 09:49, jacek00 napisał(a):


Pilnowałbym też porządku. Jak ja byłem u Was, to za sanitariatami byli ludzie z namiotami, którzy potrafili imprezować do późna. Rano natomiast urzędowali pod prysznicami, oczywiście spotkanie z tym elementem do najprzyjemniejszych nie należało, bo leciały same bluzgi itd, więc pójście z dzieckiem do toalety nie było najłatwiejsze :)

Hmmm... nie słyszałam nigdy o takiej historii, ale ze swojej strony na pewno mogę zagwarantować, że przekażę wszystkim, aby cisza nocna była zachowana i aby częściej były kontrole porządkowe. Wieczorami obiekt chroniony jest przez ochroniarzy, którzy co godzinę mają swój obchód - więc będzie to najlepsza okazja, aby zwrócić uwagę na to, czy goście nie zakłócają ciszy nocnej innym użytkownikom kempingu! Wielkie dzięki za tę informację! :)

 

Zapraszamy serdecznie do nas w tym sezonie :)

 

Pozdrawiam,

Natalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MOLO RESORT KEMPING napisał(a):

Hmmm... nie słyszałam nigdy o takiej historii, ale ze swojej strony na pewno mogę zagwarantować, że przekażę wszystkim, aby cisza nocna była zachowana i aby częściej były kontrole porządkowe. Wieczorami obiekt chroniony jest przez ochroniarzy, którzy co godzinę mają swój obchód - więc będzie to najlepsza okazja, aby zwrócić uwagę na to, czy goście nie zakłócają ciszy nocnej innym użytkownikom kempingu! Wielkie dzięki za tę informację! :)

Może nie jest to nagminne i całe szczęście :) Ja u Was byłem 2 lata temu, pod koniec lipca 2021 roku, więc jakiś czas temu już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MOLO RESORT KEMPING napisał(a):

Jacku, bardzo dziękuję za sugestię! Na pewno wezmę to pod uwagę, gdy już zrobi się nieco cieplej i będzie można nieco ingerować w rośliny i drzewka

Wypowiem się jako posadacz żywopłotu o długości 120-metrów i wysokości ~2,50m: możecie przyciąć już teraz. Ja tnę 2-3 razy do roku, zwykle w czerwcu i październiku, czasami jak jest jakiś rok, że rośnie wszystko bujniej, potrzebne jest dodatkowe cięcie. W zeszłym roku ciąłem w lutym, zanim zaczął się sezon wegetacyjny

 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.