Skocz do zawartości

Nowy kemping przy Centrum Rekreacji Rodzinnej w Ostrowcu koło Wałcza


Kaczmi

Rekomendowane odpowiedzi

Od 30.04.2021 zapraszamy do korzystania z nowego pola kampingowego położonego 6 km od Wałcza w miejscowości Ostrowiec. 

Kemping położony jest na terenie Centrum Rekreacji Rodzinnej przy Ośrodku Caritas w Ostrowcu. 

Goście pola kempingowego mają możliwość korzystania z plaży z pomostem nad jeziorem Łubianka. 

Na terenie Centrum do dyspozycji gości: boiska do piłki nożnej, siatkówki, plac zabaw, miejsce na organizację ogniska, miejsce na grilla, 

Istnieje możliwość podłączenia się do prądu, korzystania z WC z natryskami, zrzucania szarej wody. 

Atrakcyjne ceny!!!!!!

więcej informacji na temat miejsca pod adresem http://ostrowiec.caritas.pl/

Rezerwacje pod numerem 697 061 268 e-mail: biuro.ostrowiec@caritas.pl 

 

 

Ulotka składana 2xDL Caritas (2)-1.jpg

Ulotka składana 2xDL Caritas (2)-2.jpg

Edytowane przez Kaczmi
Zbyt mało informacji (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kaczmi napisał:

Podróże, zachodniopomorskie, camper, szara woda, dostęp do wody, dostęp do prądu

Rewelacyjnie "bogata" informacja. Popatrz do "Katalog kempingów" i zobacz co tam się pisze

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ed napisał:

Rewelacyjnie "bogata" informacja. Popatrz do "Katalog kempingów" i zobacz co tam się pisze

Informacja została poprawiona.

Przepraszam nie zamieszczałem wcześniej informacji na forach i za bardzo się pospieszyłem. 

Myślę, że teraz jest bardziej czytelnie :) 

13 minut temu, TomekKnaus napisał:

Szkoda, że tylko "Camperpwe'  ...... ?

TOM

Informacja została poprawiona.

Przepraszam nie zamieszczałem wcześniej informacji na forach i za bardzo się pospieszyłem. 

Myślę, że teraz jest bardziej czytelnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Commander napisał:

Witam.

Wygląda bardzo ciekawe. Jak będzie cisza nocna i wódą nie będzie płynęła strumieniami to ja się melduje...

Pozdrawiam.

Cisza nocna u nas obowiązuje od 23 do 7 

Wiadomo nikt nie da 100% pewności. 

Na terenie ośrodka od 5 lat funkcjonuje pole namiotowe. Nie odnotowaliśmy w tym czasie większych problemów z respektowaniem ciszy nocnej 

Dodam jeszcze, że ośrodek jest położony w miejscu z którego wychodzi wiele szlaków pieszych i rowerowych. Na miejscu można wypożyczyć rowery czy kijki do nordic walking. Na boiskach dostępny jest wszelki sprzęt sportowy.

Istnieje również możliwość zamawiania posiłków z naszej restauracji. Znajdzie się też coś dla fanów fast food w naszym punkcie gastronomicznym przy plaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kaczmi napisał:

Wiadomo nikt nie da 100% pewności. 

Pewnie, ale goście z reguły liczą na to, że w razie "W" administrator zrobi z tym porządek.
Gdzie można znaleźć ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.