Skocz do zawartości

Master Ski Tylicz Pawła - wydzielone


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystaliśmy wczoraj z otwartego wyciągu  Master Ski w Tyliczu:):) Radocha nie z tej ziemi, bo to był niestety dopiero nasz trzeci wyjazd na narty w obecnym sezonie... Ludzi było sporo, ale dało się spokojnie pojeździć, nie stojąc w kolejce do krzesła dłuzej niż kilka minut, a na talerzykach nie było kolejek niemal wcale. Trasa przygotowana świetnie, śniegu cały czas dosypywalo, a w ciągu dnia szybka akcja trzech ratraków doprowadziła trasę do ideału.  Kilka kamperków jak zwykle można tam spotkać.

Tylicz 30_01_21_1.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 10:30, pawel1966 napisał:

Skorzystaliśmy wczoraj z otwartego wyciągu  Master Ski w Tyliczu:):) Radocha nie z tej ziemi, bo to był niestety dopiero nasz trzeci wyjazd na narty w obecnym sezonie... Ludzi było sporo, ale dało się spokojnie pojeździć, nie stojąc w kolejce do krzesła dłuzej niż kilka minut, a na talerzykach nie było kolejek niemal wcale. Trasa przygotowana świetnie, śniegu cały czas dosypywalo, a w ciągu dnia szybka akcja trzech ratraków doprowadziła trasę do ideału.  Kilka kamperków jak zwykle można tam spotkać.

Tylicz 30_01_21_1.jpg

po raz kolejny minęliśmy się... ale co się odwlecze...

nad ranem, jak odmrażałem reduktor, gość z obsługi mówił, że było -28C, ale myślę że miał lekko źle skalibrowany termometr, więcej jak -20C nie było :)

IMG_20210202_080759.jpg

IMG_20210202_080733.jpg

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

@adamkwiatek kurcze...sorry, że wstawiłem swój tekst i zdjęcie o wyjeździe na narty w tym Twoim wątku! Myslałem, że to wątek ogólny o wyjazdach w czasie "koronawirusa"

Można wykasować!!!

Pozdrawiam !

ja też swoje dołożyłem.

@adamkwiatek widzę, że zimowa włóczęga Ci służy. Optymistyczna relacja, fajne fotki. Na pocieszenie dodam, że w okresie świątecznym spotkałem łącznie 3 przyczepy więc z Tobą były min 4! W miniony weekend spotkaliśmy budkę - fabryczną, bez tych całych modyfikacji :) - hobby na oko 2000r - tak jak pisałem wyżej, było ok -20C.  Może doradzisz jak niskim kosztem, doraźnie zabezpieczyć w takich temperaturach reduktor - zamarzał w nocy, czysty propan zarówno domlight jak i prawie połowę tańszy spokojnie odparował w nieogrzewanym środku.

czy osłonienie go np wełną mineralną nie zrobi termosu mrożącego się od środka przepływającym gazem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maarecno to szkoda, że się  minęliśmy. A wczoraj zrobiliśmy powtórkę wyjazdu do Tylicza - ludzi było już zdecydowanie więcej i kamperów też sporo - na parkingu przy pensjonacie gdzie cudem boskim znaleźliśmy wczoraj miejsce na parking stało ich chyba osiem, a gdy wieczorem wyjechaliśmy z Tylicza jechał jeszcze jeden i ktoś z przyczepą campingową. Wątpię by udało im się wjechać...parkin był pełen a przejazd pomiędzy zaparkowanymi autami tak wąski, że ja ledwo przejechałem naszym vanem.

 

@maarec

Tylicz_06_02_21_narty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maarec napisał:

My wyjeżdżaliśmy tam na żyletki w środku dnia więc parking był pełny.

Ciasno tam jak jasny gwint:) Na przyczepę nie widziałem tam wczoraj  miejsca - ani na przejazd pomiędzy autami ani na parkingu - chyba, że czekali aż się część ludzi rozjedzie. A gdy my kończyliśmy jazdę ok. 16 40 to parking był tak samo pełny jak rano, a na wieczorne jazdy jechała jeszcze od strony Sącza fura samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zulos napisał:

No proszę jak się tłoczno zrobiło na Tyliczu. Już przestał być "mój"...?

Daj znać jak znajdziesz nowe spokojne miejsce. A na poważnie - otwierają się wszyscy to będzie luźniej. Taką mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zulos napisał:

No proszę jak się tłoczno zrobiło na Tyliczu. Już przestał być "mój"...?

Jeszcze będzie Twój. Na pociechę, my się na pewno nie wybieramy, z jednej strony szkoda, ale jeśli Ci to poprawi humor, to tak, widzę tego dobre strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

W porównaniu do Zieleńca to luz .
46 kamperów + 2 przyczepy emoji3.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

A na stoku luz?

Tyle kamperow to ja tam jeszcze nie widziałem. W poprzedni weekend chyba 4 kampery i z 2 przyczepy stały na parkingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie już wszystko pootwierane i na stokach będzie luźniej.... tylko mrozy zapowiadają się ostre - z tego co widzę na ventusky i jesli to się sprawdzi, to może być nawet  poniżej 20 stopni...brrr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dudek_t napisał:

Panowie, w Tyliczu jest jeden ośrodek czy dwa? Wybieram się w przyszłym tygodniu i w sumie z netu wychodzi że dwa?

 

Są dwa - jeden mniejszy od drugiego;-) Ale niedaleko są też Słotwiny, Jaworzyna, Wierchomla, więc jak komuś nie spasuje żaden w Tyliczu to ma alternatywy. Powinno wszystko ruszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

W porównaniu do Zieleńca to luz .
46 kamperów + 2 przyczepy emoji3.png

 

7 godzin temu, danielpoz napisał:

A na stoku luz?

Tyle kamperow to ja tam jeszcze nie widziałem.....

Faktycznie była masakra z kamperami ... szaleństwo jakieś  ?

 

20210208_162426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.