Skocz do zawartości

Spanie na podkowie


Marcin_G

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Marcin_G napisał:

No właśnie... znam ten klimacik. Dlatego myślałem też o dwóch tapczanach osobnych dla pijawek i podkowie dla mnie i żony. Tylko nie chciałbym młodym robić dobrze jak sam będę się czuł mało komfortowo. Aż tak nie zasłużyły ?

Dlatego moja druga przyczepa była dokładnie taka...i na nasze możliwości i potrzeby była moim zdaniem idealna...Ale kamper już musiał mieć Francuza...

A dodatkowy materac na podkowie, to komfort w spaniu i problem...gdzie to dać...jak i całą posciel z 3 łózek...chociaż nam sie udało to załatwic dość sprytnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 godzin temu, Misio napisał:

A dodatkowy materac na podkowie, to komfort w spaniu i problem...gdzie to dać...jak i całą posciel z 3 łózek...chociaż nam sie udało to załatwic dość sprytnie...

Ale czemu problem masz piętrusy do wykorzystania, zawsze można je zaścielić i położyć na nie materac, nawierzchniowy ten 6-7cm ładnie się roluje albo składa na pół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku piętrusa to może tak...bo to wówczas jest miejsce "szafowe" przez większość dnia (nie wykorzystywane), ale jeżeli są dwa tapczany, to przynajmniej u nas chłopaki je wykorzystywały i nie było mowy o pościeli, czy innych rzeczach na nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na poduchy dodatkowy materac piankowy 5cm, jest o tyle fajny, że bardzo mocno można go skompresować. Albo wrzucamy go na najwyższego piętrusa bez kombinowania, albo do worka vacum, oddysamy odkurzaczem i wtedy jest wielkości poduszki i można go wrzucić gdziekolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś pisał jak się nie ma co się lubi to ...

dla nas największym problemem w użytkowaniu takiego układu jest składanie i rozkładanie spania aby spożyć posiłki (szczególnie w niesprzyjającą pogodę) poza tym można się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i skończyło się na piętrusie z francuzem i pół-podkową na środku. Zajechaliśmy obejrzeć dwie wytypowane przyczepy z pojedynczymi łóżkami + podkową, ale to jednak nie to czego szukaliśmy. Raz, że podkowa po rozłożeniu nie jest taka duża jak nam się wydawało na zdjęciach, a dwa to doszliśmy do wniosku, że fajnie mieć własne wyrko na popołudniową drzemkę, bez konieczności rozkładania kanapy. Tak więc od wtorku ciągam Hobby 500 KMFe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się na piętrusie z francuzem i pół-podkową na środku. Zajechaliśmy obejrzeć dwie wytypowane przyczepy z pojedynczymi łóżkami + podkową, ale to jednak nie to czego szukaliśmy. Raz, że podkowa po rozłożeniu nie jest taka duża jak nam się wydawało na zdjęciach, a dwa to doszliśmy do wniosku, że fajnie mieć własne wyrko na popołudniową drzemkę, bez konieczności rozkładania kanapy. Tak więc od wtorku ciągam Hobby 500 KMFe  
Pochwal się fotkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcin_G napisał:

 

No i skończyło się na piętrusie z francuzem i pół-podkową na środku. Zajechaliśmy obejrzeć dwie wytypowane przyczepy z pojedynczymi łóżkami + podkową, ale to jednak nie to czego szukaliśmy. Raz, że podkowa po rozłożeniu nie jest taka duża jak nam się wydawało na zdjęciach, a dwa to doszliśmy do wniosku, że fajnie mieć własne wyrko na popołudniową drzemkę, bez konieczności rozkładania kanapy. Tak więc od wtorku ciągam Hobby 500 KMFe :) 

 

Moje gratulacje czyli masz taką sama jak ja ?? napisz który rok i pochwal się zdjęciami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki!  :) 

Mam tylko parę zdjęć z sesji około-zakupowej. Rok 2009 (produkcja), 2010 (pierwsza rejestracja).

@Misio wygląda na to że parkujemy na tym samym parkingu :) 

0.thumb.jpeg.e365e93fb43f7c0adb0f3c83d962b8b2.jpeg

1.thumb.jpeg.1a7e20954ff87433765a72b5cfb46943.jpeg

2.thumb.jpeg.43116242f4bca63a2195e1af51a6cd7c.jpeg

3.thumb.jpeg.bbfa654833360aad02ccdb9783dad0f7.jpeg

4.thumb.jpeg.f9c7ed65ce0bcecdc1a81e3779e46286.jpeg

5.thumb.jpeg.60f104ccad9b7d664ddb80a5b9f6d1d5.jpeg

6.thumb.jpeg.11c9ed54826932e5c3c8c2276e7d591e.jpeg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin_G napisał:

@Misio wygląda na to że parkujemy na tym samym parkingu :)

WoW - no to extra - musimy zrobić jakiś spocik :D

Piękna budka - jeszcze raz gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se będą mogły pogadać - tam koło mnie stoi jeszcze jadan Hobby (ale taka ciut starsza)

Poprzesuwają inne auta i będzie OK :D chociaż ciasnawy ten parking...ja się przeniosłem bo na parkingu na którym stoję już z 6lat (i moje firmówki nadal tam stoją) krzyknęli taką cenę że musiałem szukać nowej miejscówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 19.03.2021 o 23:51, Marcin_G napisał:

Tak więc od wtorku ciągam Hobby 500 KMFe :)

 

W dniu 20.03.2021 o 10:15, Smolik napisał:

Moje gratulacje czyli masz taką sama jak ja ??

Witam bliźniaków :) Co prawda u mnie rok 2007, ale ten układ nadal dla mnie najlepszy. Jakby jeszcze był oddzielny prysznic, to by była bajka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.