Skocz do zawartości

Tv do przyczepy?


Gosil

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Giero napisał:

Witam, ja się skłaniam w kierunki manty 19", ale jaka antena do tego? Czy ta dookólna, czy jednak kierunkowa?   

Kierunkowa przy słabym sygnale ma większe szanse odbioru większej ilości kanałów.  Dookólna bezobsługowa i tyle z zalet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 20:48, peja76 napisał:

My w tamtym roku używaliśmy mi box. tel robił za ruter, wykupiony Wp pilot 40pare zł 100 programów na miesiąc, śmigało wszystko ino raz i to bez ustawiania anteny:D.

Telewizor mamy Megasat

images?q=tbn:ANd9GcTG1iDdhm79uvGYB5Wnv0K

ja tak samo. tyle że do kampera mam również router wifi na USB żeby nie bawić się z telefonem.  WP pilot i netflix i żadne anteny nie potrzebne.

 całe szczęście że nie dziurawiłem dachu.

W dniu 2.02.2021 o 00:01, maciejek34 napisał:

Ale ten zestaw to pod 230V ?, bo mi ten stik w domu z usb nie chce się zasilić, tylko z 230 rusza

działa normalnie na USB wbudowane w telewizorze, TV na 12V.

 

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Suzu4x4 napisał:
W dniu 2.02.2021 o 00:01, maciejek34 napisał:

Ale ten zestaw to pod 230V ?, bo mi ten stik w domu z usb nie chce się zasilić, tylko z 230 rusza

działa normalnie na USB wbudowane w telewizorze, TV na 12V.

Ale USB musi mieć opcję ładowania, nie wiem czy to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, filipert napisał:

Ale USB musi mieć opcję ładowania, nie wiem czy to standard.

ale przecież możesz zasilić tego sticka z czegokolwiek, z powerbanaka, czy ładowarki USB.  Ja zasilam z TV żeby nie ciągnąć dodatkowego kabla .

Więc nie trzeba nigdzie 230v więc nie bardzo rozumiem :

"bo mi ten stik w domu z usb nie chce się zasilić, tylko z 230 rusza "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ale przecież możesz zasilić tego sticka z czegokolwiek, z powerbanaka, czy ładowarki USB.  Ja zasilam z TV żeby nie ciągnąć dodatkowego kabla .

Więc nie trzeba nigdzie 230v więc nie bardzo rozumiem :

"bo mi ten stik w domu z usb nie chce się zasilić, tylko z 230 rusza "

Wg mnie ten stick pójdzie w każdym TV, który obsługuje USB i do którego można podłączyć pendrive czy dysk na usb. Sam mam Mi Box od Xiaomi, i zrobiłem mu zasilanie z 12V. Oryginalna ładowarka ma raptem 5V więc każde gniazdo USB powinno to zasilić.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten stick pójdzie w każdym TV, który obsługuje USB i do którego można podłączyć pendrive czy dysk na usb. Sam mam Mi Box od Xiaomi, i zrobiłem mu zasilanie z 12V. Oryginalna ładowarka ma raptem 5V więc każde gniazdo USB powinno to zasilić.


Tak mi z huba usb działa bez problemu, i to na portach tych normalnych nie przeznaczonych do dużego obciążenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu, stik podpięty pod USB w Tv nie rusza, muszę go zasilić z 230V dlatego pytam
Może tu jest problem


Oczywiście dla ogólnej szybkości działania w domu zdecydowanie lepiej podłączyć go za pomocą dołączonego zasilacza. Będzie bardziej responsywny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W innym temacie już pisałem . Mam monitor komputerowy z gniazdem HDMI , Chromecast , smartfon w Play-u z Play Now ( jest w abonamencie ). Dokupuję pakiet sport za 15 zeta na miesiąc . Oczywiście wszystko co w sieci to na monitorze . 

20200719_162921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Więc ja zakupiłem telewizor Nvox 24' i antenę Mistral model Ufo. Jako że służbowo jeżdżę ciężarówką po beneluxie. Pierwszy testy zestawu w Niemczech 75 kanałów tv i 7 radiowych. Bez żadnego wzmacniacza karty CI i tunera. Tuner tv ma wbudowany a antena zasilana kablem antenowym. dodanym w zestawie z anteną. Antena położona tylko na tej siatce szyberdachu.

IMG_20210519_170829.jpg

IMG_20210519_163605.jpg

IMG_20210519_171915_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.