Skocz do zawartości

Prośba o opinię, o sprzedawcy Robert ze Świdnicy


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w zakupie u tego sprzedającego:

https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-7454924

Niby jeszcze może nie ma się czego obawiać, bo to raptem trzy dni ale przelew poszedł, a wysyłki nie ma. Niby kontakt dobry, telefony odbiera, na sms odpowiada, ale towar jeszcze nie wysłany....Nigdy nie przelewałem przed zakupem, nie jestem do tego przyzwyczajony, może za bardzo się obawiam.... :niewiem:

PS - do adminów - jeśli to nie to miejsce, to proszę przenieść. Próbowałem w kąciku kupującego ale nie mogłem wybrać żadnej podgrupy. :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Maras napisał:

Myślę ,że na taką ilość towaru który wystawił to raczej mało prawdopodobne aby Cię oszukał.   

Tak tez właśnie sobie myślałem, gdyby gość tak działał to chyba nie byłby tak długo na "Sprzedajemy". Ktoś by go przecież chyba zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, filipert napisał:

Wydaje mi się, że to znany i polecany punkt na forum. 

A zapytam, czy nie chciał wysłać za pobraniem? 

Właśnie nie chciał. Mówił, że potem się tygodniami czeka na pieniądze od kurierów. A jak wpłacę na konto od razu, to nawet z ceny trochę spuścił.... 

Powoływał się też na opnie na Forum ale jakoś nie mogę się doszukać. Inna rzecz, że nie wiem po jakich słowach szukać :niewiem: Robert i Świdnica to trochę za mało :mlot:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kajetan napisał:

Powoływał się też na opnie na Forum ale jakoś nie mogę się doszukać. Inna rzecz, że nie wiem po jakich słowach szukać :niewiem: Robert i Świdnica to trochę za mało :mlot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marcin T napisał:

Niezłe ceny. Niektóre towary używane są w takiej samej cenie albo droższe od nowych.

 

Gość otwarcie mówi, że teraz jest boom i winduje ceny :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to żeby zakończyć temat.

Zamówiony bojler przyszedł. Trwało to ze dwa tygodnie ale na dzień dzisiejszy Pan Robert wysyła towar z UK więc z wiadomych przyczyn są kłopoty logistyczne. Generalnie, z UK do PL towar jedzie na zaprzyjaźnionym busie (tak zrozumiałem), a dopiero ze Świdnicy jest rozsyłany do odbiorców docelowych. Wysyłka kurierem z UK jest w tej chwili podobno mocno utrudniona.

Z to towar zapakowany naprawdę porządnie :)

IMG20210209172016.thumb.jpg.ec61fdf0c73f2aa9bb25bd735264c1e3.jpg

No i sam bojler:

 

IMG20210209173012.thumb.jpg.43e7b502db1d58cf5e2b8c5f154e6c75.jpgIMG20210209173018.thumb.jpg.d2111b94421a82f5c9784ab0229b1afb.jpgIMG20210209173048.thumb.jpg.49fc143baa08358c5b6179f4d1807060.jpg

Czy działa, tego jeszcze nie wiemy ale zakładam, że chyba jest sprawdzony o czym Pan Robert zapewniał kilkukrotnie

 

Generalnie, w efekcie końcowym, można polecić. Kontakt bardzo dobry zarówno na Whats'up jak i telefonicznie. Termin dostawy długi, z wiadomego powodu. Oferta też spora. Ceny - wiadomo, że wszystko co dotyczy karawaningu, w ciągu roku poszło horrendalnie do górę..... To już kwestia wyboru indywidualnego.

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy End :) 

Przesyłka paczki jak najbardziej ekonomiczna. Bo gdyby skorzystał z firmy kurierskiej to przy kwocie wyższej   jak 39 GBP   przesyłka miałaby doliczone podatki czyli Vat i cło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety, musze obniżyć rating panu Robertowi

Owszem, towar przyszedł ale po dokładnych oględzinach, wyszedł mały kwiatek w postaci przerdzewiałego baniaka. Pan Robert oczywiście odebrał telefon, pogadał, powiedział, że tak, załatwi, wyśle inny, na swój koszt, ten zabierze sobie do naprawy i tak od 11.02. Kiedy to powiadomiłem go o tym radosnym odkryciu. Przed zakupem twierdził, że wszystko jest sprawdzane próbowane itp. OK. Rozumiem, że mógł tego nie zauważyć, bo przeciek był minimalny i to od spodu, na styropianie. Dużo mogę zrozumieć. Ale za taką kasę to jednak wymagałoby się więcej. Ostatni kontakt 23.02 - że już na drugi dzień wszystko będzie wiadomo, a wcześniej - bo nie ma kto zdemontować baniaka, potem ze myślał, że ma , a nie ma, a w ogłoszeniach ma ich chyba z 10. Od 23.02 ja przestałem naciskać i zapadła cisza. Generalnie baniak już sobie naprawiłem sam, zmontowałem z powrotem, przy okazji wyczyściłem wewnątrz. Tak, więc typowo. Po sprzedaży bujaj się.1848480727_WhatsAppImage2021-02-11at20_22.39(2).thumb.jpeg.9e38c2c2edd953e4f5dc8ad01219984b.jpeg1583752248_WhatsAppImage2021-02-11at20_22.39(1).thumb.jpeg.c24df4abf14257901fd76822c052e813.jpeg608401656_WhatsAppImage2021-02-11at20_22_39.thumb.jpeg.48680c730aab6bc804846f2f7b5d7a9d.jpeg

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.