Jump to content
Tomii

III edycja wydarzenia Przygoda na 4 kołach

Recommended Posts

Tomii

Moi drodzy ostatni rok, i całe to zamieszanie spowodowało, że pierwszy raz od 2007 roku, nie było w 2020 spotkania/zlotu Naszego forum.  Osobiście uważam że organizacja imprez przez forumowiczów - dla forumowiczów potrafi być mocno wyczerpująca dla organizatorów. Postanowiłem więc że to chyba dobry moment na to żeby coś zmienić i przejść na inny poziom. Dlatego nie planuję na dzień dzisiejszy "oficjalnego" zlotu Naszego forum, ale Wszystkich chcących się spotkać, poznać i spędzić miło czas zapraszam na "III edycję Przygody na 4 kołach". 

Przygoda na 4 kołach to wydarzenie plenerowe ze strefą dla wystawców ze świata karawaningu i off roadu wyprawowego. Tegoroczna III edycja odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia na campingu nad Pilicą w miejscowości Warka.
Wydarzeniu towarzyszy zlot overlandowy podczas, którego możemy spotkać właścicieli namiotów, namiotów dachowych, przyczep, kamperów, kamper vanów, kamper vanów 4x4, pojazdów 4x4 i innych ciekawych rozwiązań nadających się do podróży na 4 kołach.
Różnorodność pojazdów to świetna okazja do wymiany doświadczeń. Przygoda na 4 kołach to spotkania z podróżnikami.
Wydarzenie ma charakter rodzinny. Dzieci i dorośli mają okazję nawiązać nowe lub kontynuować zawarte już wcześniej znajomości.
To także różnego rodzaju aktywności oraz konkursy z cennymi nagrodami. Zapraszamy do obserwowania fanpage, gdzie na bieżąco organizator informuje co nowego dla uczestników przygotowuje. 

Kontakt dla Załóg zainteresowanych Zlotem

Mail: 
zlot@przygodana4kolach.pl

fb:
https://www.facebook.com/Przygodana4kolach

Cena za zlot:

1 doba: 100 pln
2 doby: 200 pln

W cenie między innymi: miejsce na campingu, podłączenie do prądu, dostęp do sanitariatów.

Liczba miejsc jest ograniczona. 
Będę na tej imprezie, będzie można u mnie zakupić gadżety forumowe, napić się kawy i pogadać :] :yes:
Gorąco zapraszam!

Dajcie w dyskusji pod spodem znać kto jest chętny, ale obecność swoją zgłaszajcie na podany adres mailowy. Ja jestem w stałym kontakcie z organizatorem, więc też spróbuję to jakoś skoordynować. O wszelkich planach, atrakcjach na imprezie, będę Was informował również w tym temacie.

Pozdrawiam!

Marcin T

@Tomii, to już jest nas dwóch :)

maciejstraus

obecny :D

tomekk

Witam

Wysłałem maila na podany adres, ale jakby co to piszę się na 2 doby (23-25 kwietnia).

Pozdrawiam

AdamH

Zgłosiliśmy się mailowo.:ok:

Pzdr. Adam

Mandrol

My też :yay:

meggi

Jesteśmy chętni 2+2 :)

DJ PIETROZA

Jedziemy  2 * 2 

RobiBona

My też zgłosiliśmy się mailowo 2 os.

Voku

Tak się dopytam, jaką formę ma to spotkanie? To typowy zlot?

Tomii
41 minut temu, Voku napisał:

Tak się dopytam, jaką formę ma to spotkanie? To typowy zlot?

Co rozumiesz pod pojęciem "typowy" 😁

Voku

Chodzi mi o to czy to zlot połączony z jakąś wystawą kamperów, przyczep itp. czy typowe spotkanie - zlot

Tomii

A to tak. Będzie zapewne kilka stoisk wystawców i prezentacje zaproszonych gościi że świata overlandu. 

Marcin T

@Vokutak wyglądała II edycja jesienią.
Jeżeli chodzi o samą wystawkę sprzętu to nie było dużo, bo i czas niepewny, aczkolwiek cudem Filipowi udało się imprezę spiąć. Prezentacje były fajne to trzeba przyznać.

Voku
10 minut temu, Marcin T napisał:

@Vokutak wyglądała II edycja jesienią.
Jeżeli chodzi o samą wystawkę sprzętu to nie było dużo, bo i czas niepewny, aczkolwiek cudem Filipowi udało się imprezę spiąć. Prezentacje były fajne to trzeba przyznać.

Dzięki, przemyśle to.