Skocz do zawartości

My też przybędziemy


WojtekELCAMP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem powiadomić, że przyjeżdżamy na zlot w Warce :-]

W końcu będzie okazja porozmawiać w realu :piwko:

Jeśli ktoś planuje u nas zamówienie to, po uprzednim skontaktowaniu się ze mną,

mogę przywieźć na zlot. Oczywiście mogą tu być problemy z gabarytami towaru, także nie wszystko będę mógł zabrać - jedzmiemy kamperkiem także mało miejsca....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miło będzie się poznać osobiście czy Pan Tomasz też będzie , bo sporo spraw dzięki niemu udało mi się pozałatwiać w przyczepce i może będzie okazja osobiście podziękować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie Wojtku ...ja skorzystam z tej możliwości i poprosze o przywiezeinie płynów... kurcze wczoraj na targach zapomniałem o tym i zostałem bez płynów do WC . Mam nadzieje ze to nie kłopot i da się załatwić.??? :]

Pozdrawiam Sergiusz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja bym poprosil jezeli to by nie bylo problemem o uchwyty do przedsionka (tylko ze nie wiem jakie bo to moj pierwszy przedsionek w zyciu)

 

Generalnie chodzi o to ze mam przedsionek a nie mam uchwytow na przyczepce a gdzies czytalem ze musza byc zeby go rozlozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na kawke wpadnę w sobotę, bo przyczepa bez zaczepu stoi( czekam na nowe tuleje do najazdu a nie myślcie sobie, że do 30 letniego Teca dobrego łatwo coś dostać ), ale jakby ze 3 krzesła nie za drogie i o przekroju prostokątnym nóżek były - znaczy się dla ciężkich, no to fajnie by było.

A, no i kotki do drzwi by być mogły, tylko te dłuższe, bo przyczepa prastara i drzwi na górze półokrągłe, znaczy dłuższe takie kotki potrzebne są.... Bo Jola powiedziała, żeby dołem komary nie wlatały...

 

Pozdrawiam Wojtka Naszego z Elcampu...

 

J. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku ...ja skorzystam z tej możliwości i poprosze o przywiezeinie płynów... kurcze wczoraj na targach zapomniałem o tym i zostałem bez płynów do WC . Mam nadzieje ze to nie kłopot i da się załatwić.???

Pozdrawiam Sergiusz

gdyby coś na kempingu jest sklep z artykułami dla karawaningowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku ...ja skorzystam z tej możliwości i poprosze o przywiezeinie płynów... kurcze wczoraj na targach zapomniałem o tym i zostałem bez płynów do WC . Mam nadzieje ze to nie kłopot i da się załatwić.???

Pozdrawiam Sergiusz

gdyby coś na kempingu jest sklep z artykułami dla karawaningowców

 

No to bardzo fajnie... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety z przyczyn nie zależnych ode mnie nie mogliśmy przybyć na zlot.... czego bardzo żałuję...

na miejscu była firma PITER z którą współpracujemy. Także przywieźli co nieco do sprzedania.... słyszełem że wiaderka poszły jak świerze bułeczki :hmm:

 

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie przybędę na jakiś zlocik. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu była firma PITER z którą współpracujemy. Także przywieźli co nieco do sprzedania.... słyszełem że wiaderka poszły jak świerze bułeczki :bukiet:

 

poszly poszly co mialy nie pojsc jak ich 3 przywiezli z czego ja sam 2 kupilem :hmm:

na przyszlosc niech zabieraja wiecej tanszych rzeczy a mniej np. krzesel i stolikow :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.