Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

My teraz jesteśmy na najbardziej Włoskim kempingu w Grecji Ionion Beach. Takiego porządku na kempingu w Grecji jeszcze nie widziałem,  zaliczyliśmy też Greckie błotne termy :D 

Dzisiaj temperatura 37C w cieniu, Klima chodzi 24H 


IMG_20210728_171755.thumb.jpg.6ba204775720efbcedceb0dc4313f310.jpgIMG_20210728_171441.thumb.jpg.b84f2bb1ea48a4b939be3de7959a66d9.jpgIMG_20210729_172516.thumb.jpg.854c82702433057c4b0381f3dbe1a880.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dluga trasa ze Stomio na Elafonisos. I stoimy na Simos Camping. Bylismy juz titaj wiec wiedzielismy mniej więcej czwgo sie spodziewac. Mamy miejscowke prawie calkowocie zacieniona, wiec z wiatrakiem jest fajniutko:)Upal dochodzil wczoraj do 44 stopni dzis jest chyba jeszcze gorzej ale na plazy jest fantastycznie a woda orzeźwiająca Odpalilismy supa bo fali prawie tu nie ma i plywa sie fantastycznie.
Na placu dlacamperow stoi moze kilka aut . jeden z Wloch a reszta to Slowenia. My jestesmy tu chyba jedyna polską ekipa. Bardzo duzo jest mlodych Greków w namiocikach. Jesli chodzi o cene to nas kasuja 48 EUR a prom jedna strone to 19 Eur.. Pozdrowienia.d74a0a9acb023689d8a90c465d529d93.jpg7d779bdb8e80814958c1a4c61a6e5844.jpg418ec86a4cb0d55752a3928058b66cb7.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 13:37, Tomii napisał:

Koledzy wprawieni w Greckich wyjazdach pytanie jest. 

Na E962 która skraca przejazd na Peloponez (ominięcie Aten), jest sporo znaków z zakazem wjazdu i tabliczką pod spodem z której rozumiem tylko 3,5t. 

O co to chodzi? 

Nie mam zdjęcia w lepszej jakości. 

Screenshot_20210722_142927_com.google.android.apps.maps.jpg

Mam zdjęcie w lepszej jakości

Screenshot_20210722_144701_com.google.android.apps.maps.jpg

Wjazd wyłacznie docelowo, do sklepu lub z dostawą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd wyłacznie docelowo, do sklepu lub z dostawą. 
Nie przejmuj się ttmi znakami. Sa na calej trasie z Thivy do Elefsiny. Wczoraj jechaliśmy tym skrótem. Kilka la temu droga zostala zmyta przez powódź. Mielismy pecha i jwchalem nią tuz po tym. Ale teraz jest idealna. Z tym, ze dla slabych zestawów moze byc trudna ze wzgledu na dlugiebstrome zjazdy i podjazy oraz zakręty. Z przyczepą jednak jechalem kolo Aten. BTW. Wczoraj mijalismy na autostradzie z Dariuszem Czarneckim gdzie kolo Lamii. W ostatniej chwili ich zauwazylem

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo własnie dwa lata temu jechalem własnie zmytą drogą policja nas prowadzila z przyczepa. W tym roku duzym jechalem i jest piekny asfslt ale zeby wymagająca? Hmmm moze teraz jak inaczej postrzegam gory. Fajny skrót i malowniczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bo własnie dwa lata temu jechalem własnie zmytą drogą policja nas prowadzila z przyczepa. W tym roku duzym jechalem i jest piekny asfslt ale zeby wymagająca? Hmmm moze teraz jak inaczej postrzegam gory. Fajny skrót i malowniczy.
Troche wymagajaca jest, ale dla slabszych samochodów. Szczegolne gdy tak jak wczoraj byl tam 44 stopnie:) mozna sie przegrzać...

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dziś tamtędy jechaliśmy i było super. Po drodze kilka fajnych miejsc, termalne źródła i zapach jak na basenach w Bogacs oraz ciut dalej obłędna baklawa. Teraz śpimy na dzikusa bo już późno szukać kampingu a rano twierdza Palamidi i dalej na sam dół. 

IMG_20210730_151530.jpg

IMG_20210730_153457.jpg

IMG_20210730_195133.jpg

 

IMG_20210730_234658.jpg

IMG_20210730_232248.jpg

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawel1966 napisał:

Nie przejmuj się ttmi znakami. Sa na calej trasie z Thivy do Elefsiny. Wczoraj jechaliśmy tym skrótem. Kilka la temu droga zostala zmyta przez powódź. Mielismy pecha i jwchalem nią tuz po tym. Ale teraz jest idealna. Z tym, ze dla slabych zestawów moze byc trudna ze wzgledu na dlugiebstrome zjazdy i podjazy oraz zakręty. Z przyczepą jednak jechalem kolo Aten. BTW. Wczoraj mijalismy na autostradzie z Dariuszem Czarneckim gdzie kolo Lamii. W ostatniej chwili ich zauwazylem

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka
 

Ja jechałem tym skrótem moim zestawem i było ok. Droga idealna po remoncie, faktycznie są znaki 3.5 t. 

Edytowane przez Dariusz Czarnecki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.