Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Darek! Poleć jakieś termy na trasie Budapeszt _Rajka, a moze przed Budapesztem. Chdzi o przerwę w podróży do domy. W niedzielę ruszamy do Meltemi, a po paru dniach ruszymy w drogę powrotną. Po Serbii chcemy odpocząć dzien, dwa na termach i dalej do domu

Kiskunmajsa i Cserkeszolo (przed Budapesztem) Mosonmogyowar, Komarom no i Lipót. 

Kiskunmajsa :

 

Cserkeszolo mocno chwalone na forum.

Mosonmogyowar na jednodniowe moczenie może być i wieczorem po miasteczku też można się przejść (kempingu nie odwiedziłem, spałem w hotelu).

Komarom znajdziesz opisane na forum w dziale Węgierskim.

Lipót trochę tłoczny w weekendy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ufolz napisał:

Tomii stoicie obok Włochów z kampera.. Marija.. taki łysy sympatyczny gość.

No tak ?. Mają wiatrak sufitowy pod roletą i jakieś żółte światło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok.22.00 dotarlismy na miejsce. Wystartowalismy o 7.30 z Kiskunmajsa. W Tompie stalismy dwie godziny. A potem na kolejnych przejsciach juz tylko po kilkanascie minut. W Macedonii nalalem diesla na shellu przy autostradzie w Smokcitsy po ok. 1 Eur. c714bba0488aafc878c1f8654f010bee.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz na powrocie. Obecnie na Węgrzech. Na Backach w drodze powrotnej spedzilismy duzo czasu no az 8min... wracajac przez Albanie i Czarnogore strasznie się dluzy droga i Serbowie szaleja pod wzgledem predkosci w Kanionie Moraca. Ale widoki cudne.. A w Albani po drodze warto zajechac na Niebieskie Oko jest po drodze... 

Fajnie że macie wakacje przed sobą.. zazdrościmy.. my juz po dlugim urlopie. Ceny Diesla w Czarnogorze 1.03€ -1.17€.

Aaaa dla jadacych patrzcie na dystrybutory i ich pistolety  nie na wszystkich są normal Diesel, ale na kazdym performance Diesel.. mam na mysli naciaganie ze jak juz jestem to zatankuje.. a z przyczepa manewrowanie na stacji wiem ze potrafi być problematyczne. 

Wypoczywajcie obficie co zobaczycie to Wasze.. 

Pozdrowionka.

CollageMaker_20210722_220011472.jpg

org_0a99d2740c997d21_1626975498000~2_copy_1024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawel1966 napisał:

Wczoraj ok.22.00 dotarlismy na miejsce. Wystartowalismy o 7.30 z Kiskunmajsa. W Tompie stalismy dwie godziny. A potem na kolejnych przejsciach juz tylko po kilkanascie minut. W Macedonii nalalem diesla na shellu przy autostradzie w Smokcitsy po ok. 1 Eur. c714bba0488aafc878c1f8654f010bee.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka
 

Ładny zestaw. My jutro zmieniamy miejsce na Meltemi, na parę dni. Poleć jakieś termy na Węgrzech w drodze powrotnej, okolice Budapesztu. Pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły czas, my raczej będziemy jechać przez Bački. 
Jak wygląda sytuacja na kempingu, dużo wolnych miejsc? 
W Stomio? Teraz jest weekend wiec jest trochę ludzi. Alebtutaj samym autem zawsze sie wcisniesz.

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 16:01, Tomii napisał:

My o 15:30 wjechaliśmy na Hellas. Teoretycznie druga linia od morza, ale trochę ciasno. Auto praktycznie pod roletą parkuję ?

Sam półwysep Pelion z auta bardzo nam się spodobał. 

Pozdrowienia! 

IMG_20210723_153506.jpg

IMG_20210723_165130.jpg

IMG_20210723_165010.jpg

A ja myślałem, że tego kempingu już nie ma. Fajne miejsce. Dalej gospodarze są mocno uprzedzeni do Niemców? :)

Koniecznie, jak macie możliwość, pojedźcie na plażę Fakistra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.