Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tomii napisał:

@Dariusz Czarnecki jak sytuacja w okolicach Nauplionu? Na który kemping chcecie wjechać? Kastraki (trochę odstraszają mnie płatne prysznice) czy jednak któryś z tych co są oddzielone drogą od morza?

 

Wjechaliśmy na kemping Triton II. Spore obłożenie ale jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie na Peloponez w Grecji, to uważam za obowiązkowy punkt zwiedzania kompleks Mistra. Pozdrawiamy z tego obiektu.

org_17baab7d1446012c_1626669138000~2_copy_1280x830.jpg

Edytowane przez ufolz
Załączenie fotki. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ufolz napisał:

Jak będziecie na Peloponez w Grecji, to uważam za obowiązkowy punkt zwiedzania kompleks Mistra. Pozdrawiamy z tego obiektu.

Ja również ! niesamowite miejsce.

Ale warto również zwiedzić Geraki (w okolicach drogi z Gythio przez Skalę do Leonidio) z niesamowitym widokiem na góry Tajget, na których zboczu znajduje się Mistra.

P8175380.JPG

20190803_114531_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 11:34, pawel1966 napisał:

 No z przyjemnością:) Nie wiem  jeszcze tylko kiedy będziemy w różnych miejscach - ale może się uda jeśli będziecie np. na Meltemi, bo my na pewno chcemy tam choćby na klika dni zajrzeć

Palamidii zdobyte"10000 "Y69c3QkXZBWVtFWU7schodów. Jemy w porcie obiad. Jest ok. 

IMG_20210719_135644.jpg

IMG_20210719_140113.jpg

IMG_20210719_142228.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja może z głupim zapytaniem :)

W najbliższą sobotę wybieramy się do Grecji, jedziemy przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię no i Grecja. Moje pytanie jest takie, czy przez te kraje może dziecko (6lat) siedzieć z przodu samochodu w foteliku?

Żona coś tak, gdzieś ta wyczytała i teraz mi tu panikuje, ja pewnie bym na to w ogóle uwagi nie zwracał, no ale...dla świętego spokoju wole Was zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLF wypełniony i już następnego dnia go otrzymałem pomimo wyjazdu i daty w przyszłym tygodniu. Być może coś się zmieniło i niepotrzebnie wypełniłem na dwa dni przed wjazdem. Edytować daty wjazdu niestety nie można za to dane osobowe owszem bo zrobiłem literówkę. 

My już spakowani i odliczamy dni i godziny ? 

 

IMG_20210721_203741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Epidauros i Mykeny zaliczone

Żyjecie tam jeszcze??? już nawet  na zdjęciach, po kolorze nieba widać, że żar leje się z nieba...:)

25 minut temu, Benior napisał:

My już spakowani i odliczamy dni i godziny ? 

my już tylko godziny:) BTW - dziś też dostałem już kod QR więc biorę ze sobą wydrukowany.

No to szerokości!!!!! i może gdzieś tam się nam uda spotkać!

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, my wyruszamy w niedziele rano z jednym noclegiem na Węgrzech :) Najpierw na pewno wpadniemy do Stomio, później się zobaczy... Pozdrawiam wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.