Jump to content
Dariusz Czarnecki

Grecja 2021

Recommended Posts

ufolz

Larysa, proszę bez pokazywania na poważnym forum ludzi którzy są jak dla mnie nieodpowiedzialni i się ośmieszają.. Oni pod żadnym względem nie są przykładem i nie reklamuj "ba....ów"

Diana 176

Larysa bardzo lubię oglądać relację z wypraw KiKi . Sama dużo podróżuję. A wpis "ufolz" to chyba zazdrość.

ufolz

Głupoty sie niezazdrosci.. pierwszy punkt wychowania rodzicow. Jak widac slabo z tym u ciebie. Druga sprawa temat tego vloga byl juz poruszany na forum, jak mozna ciac pelna butle gazowa szlifierka, lub popelniac bledy niszczac wlasnosc wypozyczalni, uszadzajac przyczepy, zostawiajac na wierzchu plecaki z laptopami aby kusic zlodzieji i liczyc na wybita szybe, niewspomne juz jak slychac na jednym z filmow jak dzieci płacza podczas jazdy bo on chce dojechac w nocy na miejsce. Dla wyjasnienia, to sa dane od znajomych bo ja vlogow ich nie ogladam. Kiedy on skakał z jajka na jajko, ja juz jezdzilem z rodzina po Balkanach. Wiecej do tematu nie bede wracał. 

Edited by ufolz (see edit history)

filipert
W dniu 23.01.2021 o 17:52, Larysa napisał:

Ci co są zainteresowani Grecją, proponuję wejść na YOU TUBE "Kiki Świat". Aktualnie są z trójką dzieci w Grecji. Opisuje jak wyglądała droga, wjazd i pobyt na kempingach. Polecam. Wyjechali w trakcie pandemii.

Już wrócili. Również polecam, sporo ciekawych informacji 👍

13 godzin temu, ufolz napisał:

temat tego vloga byl juz poruszany na forum, jak mozna ciac pelna butle gazowa szlifierka, lub popelniac bledy niszczac wlasnosc wypozyczalni, uszadzajac przyczepy, zostawiajac na wierzchu plecaki z laptopami aby kusic zlodzieji i liczyc na wybita szybe, niewspomne juz jak slychac na jednym z filmow jak dzieci płacza podczas jazdy bo on chce dojechac w nocy na miejsce.

tak, tak... robi sporo błędów jako karawningowiec i jako rodzic. Ale któż ich nie popełnia, ja też wiele głupot narobiłem. 

Trzeba się umieć zdystansować i określić cel oglądania takich filmików. 

13 godzin temu, ufolz napisał:

Dla wyjasnienia, to sa dane od znajomych bo ja vlogow ich nie ogladam

Warto sobie wyrobić własne zdanie ;)