Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2021 o 21:13, Dariusz Czarnecki napisał:

Jstesmy 40 km przed Roszke. Jutro atakujemy Serbię w 12 godz. i ncujemy w Macedoni Północnej. Dalej Stomio.Dzisiaj trochę padalo na Wegrzech. Pozdrawiamy 

W dniu 11.07.2021 o 21:13, Dariusz Czarnecki napisał:

Jstesmy 40 km przed Roszke. Jutro atakujemy Serbię w 12 godz. i ncujemy w Macedoni Północnej. Dalej Stomio.Dzisiaj trochę padalo na Wegrzech. Pozdrawiamy 

IMG_20210711_141905.jpg

 

Niebawem dołączamy ? Daj znać jak tam na granicy Greckiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 24 godzinach dostałem linka aktywacyjnego. Zacząłem wypełniać formularz i przechodziłem kolejne kroki i kiedy zakończyłem to dostałem informację ze wystąpił błąd i trzeba jeszcze raz wszystko wypełniać. To chyba o skandal zakrawa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, Voku napisał:

Niebawem dołączamy ? Daj znać jak tam na granicy Greckiej?

Właśnie przekroczyliśmy granicę mac-grecką. Czekania na obydwu granicach pół godziny. Wcześniej jedynie  w Roszke staliśmy 2 godziny. Do Stomio mamy 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, grzerog napisał:

po 24 godzinach dostałem linka aktywacyjnego. Zacząłem wypełniać formularz i przechodziłem kolejne kroki i kiedy zakończyłem to dostałem informację ze wystąpił błąd i trzeba jeszcze raz wszystko wypełniać. To chyba o skandal zakrawa.  

Małe sprostowanie. Nie 24 lecz 36 godzin czekałem na link aktywacyjny. I córka też miała problem z tym linkiem. Powód był taki że poczta wysyłana była z adresem o2. Na adres Gmail link dotarł naychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

 

Właśnie przekroczyliśmy granicę mac-grecką. Czekania na obydwu granicach pół godziny. Wcześniej jedynie  w Roszke staliśmy 2 godziny. Do Stomio mamy 100 km

Mocno sprawdzali paszporty covidowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Voku napisał:

Mocno sprawdzali paszporty covidowe? 

Paszporty covidowe sprawdzali, jak i dekoracje plf. Na granicy nia moglismy złapać internetu aby otworzyć kod QR ale nie chcieli. W sumie granica Macedonia Grecja 0.5 godz. 

Jestesmy po pierwszej kąpieli w Stomio, zaraz idziemy do tawerny na kolację 

IMG_20210713_153139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Benior napisał:

Na jaki dzień miałeś termin wjazdu według dokumentów? Mi jak pisałem wyżej pasuje zrobić aby sobie wydrukować na 3 dni wcześniej. 

Miałem wypisany termin w jaki przekraczalem granicę. Nie moglem go otworzyc na granicy bo brak internetu, ale go nie chcieli. Ważne jest mieć wydrukowany druk plf i było ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wjechałem na camping Silvia. 

Ruszaliśmy rano z Węgier. Start 5:45 z Kiskunmajsa. O 6:55 byliśmy już po odprawach w Serbii. Granicą z Macedonią to było może 15 minut na obu odprawach, a wjazd do Grecji to chyba z 10 minut. 

Grek na granicy zapytał czy mamy testy, pokazaliśmy paszporty covidowe (nie oglądał ich) i zapytał czy mamy PLF. Więc raczej nie przykładają się do sprawdzania. 

Bałem się tego stania na granicach, że stracimy na nich sporo czasu, a nie było źle. Przed 22 (tutejszego czasu) wjechaliśmy na camping, choć dzień na podróż był ciężki. 

spacer.pngspacer.png

IMG_20210713_163827.jpg

IMG_20210713_163305.jpg

IMG_20210713_160018.jpg

IMG_20210714_060914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel1966 napisał:

Przejeżdzaliście przez przejście Tompa? No to faktycznie poszło Wam gładko!

Przejście autostradowe w Roszke. Nie kombinowaliśmy z bocznymi przejściami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomii napisał:

Przejście autostradowe w Roszke. Nie kombinowaliśmy z bocznymi przejściami

OK! Pytam bo z Kiskunmajsa najprostsza droga jest na Tompę. Kilka lat temu tam nocowaliśmy - ale w drodze powrotnej - wtedy w Roszke wjeżdżając na Węgry stało się nawet 5-6 godzin a w Tompie stalismy może pół godziny,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.