Skocz do zawartości

Grecja 2021


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ddeperas napisał:

Wielkie dzięki

 

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Węgierskie winiety kupujemy tutaj: https://ematrica.nemzetiutdij.hu/

To jest oficjalna strona

Na tej stronie za cholerę nie mogłem się ani zalogowaś ,ani ponownie zarejstrować. wywala mi proponowane hasła itd.

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Węgierskie winiety kupujemy tutaj: https://ematrica.nemzetiutdij.hu/

To jest oficjalna strona

Na tej stronie za cholerę nie mogłem się zalogować ,ani na nowo zarejestrować. Cały czas mi wywala nawet jak chciałem zmienić hasło na nowe.

1 godzinę temu, ufolz napisał:

Tutaj to...

Screenshot_20210709-195851_Photos.jpg

Dzięki za zaproszenie. Odpoczynek robimy w Stomio niedaleko Was. Pierwsza baza dłuższa planowana k/Nafplio.,potem może dalej na Mani k/Gythio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

 

3 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

 

 

Właśnie przekroczyliśmy granicę czesko-słowacką w Breclaw.  Zwężka do jednego pasa i wyrywkowe kontrole. Nas ominęło

Edytowane przez Dariusz Czarnecki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawel1966 napisał:

No to szerokości! my ruszamy 22.07

 

Jstesmy 40 km przed Roszke. Jutro atakujemy Serbię w 12 godz. i ncujemy w Macedoni Północnej. Dalej Stomio.Dzisiaj trochę padalo na Wegrzech. Pozdrawiamy 

IMG_20210711_141905.jpg

Edytowane przez Dariusz Czarnecki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od wczoraj próbuję zarejestrować się na stronie travel.gov.gr by wypełnić PLF. Dostałem jeden lik aktywacyjny, który okazał się nieaktualny. Do dnia dzisiejszego ponawiam rejestrację i nie dostaję linku aktywacyjnego. Próbowałem dzwonić do ambasady i nie dodzwoniłem się. Planuję wyjazd w najbliższą sobotę i zaczynam mieć obawy czy będę miał kod potrzebny do przekroczenia granicy. Może ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod qr dostaniesz o 0:01 w dniu wjazdu. Dlatego ja wypelniam date wjazdu jeden dzien wczesniej. Zawsze mozna powiedziec ze byla na granicy obsowa. Od znajomych zawołali wydruk i im podstęplowali. Pierwszy raz sie z tym spotkałem. Ciekawe jak z pdf..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem. Tylko by wygenerować kod qr trzeba zarejestrować się. Ja nie mogę właśnie zarejestrować się. Nie generuje mi linku na moją pocztę by potwierdzić rejestrację. Z tego co się dowiedziałem to nie tylko ja mam ten problem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ufolz napisał:

Kod qr dostaniesz o 0:01 w dniu wjazdu. Dlatego ja wypelniam date wjazdu jeden dzien wczesniej. Zawsze mozna powiedziec ze byla na granicy obsowa

To chyba będę musiał nakłamać, że będę ze 3 dni wcześniej. Bardzo zwracają uwagę na deklarowaną datę wjazdu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.