Jump to content
Damian3008

Potrzebna przednia szyba do przyczepy angielskiej elddis

Recommended Posts

Damian3008
Posted (edited)

Witam serdecznie potrzebuje przednią środkowa szybę do mojej nowej inwestycji angielskiej przyczepy elddis ktoś może orientuję się gdzie kupię taka szybę w normalnych pieniądzach. Pozdrawiam 

Edited by Damian3008 (see edit history)

KrzysztofCC

...inwestycji??

Damian3008
Teraz, KrzysztofCC napisał:

...inwestycji??

Tak można powiedzieć ?

KrzysztofCC

Remontujesz ją?

czyś
Posted (edited)

Cepy idą w górę, więc nie dziwi że są traktowane jako dobra inwestycyjne :) A tak serio, trafne określenie, równie dobrze można powiedzić BMW - będziesz miał wydatki.

Szukaj w góogle'ach szyba elddis (nie eldiss, bo nic nie wyszukasz) albo do explorer group (może podejdzie z kilku marek tej samej grupy producenckiej). Np. ROBERT, Świdnica - ogłoszenia użytkownika Sprzedajemy.pl

To tylko przykład, ale całkiem tanio nie będzie, średnio od 600 do 1000 złotych chodzą.  

Edited by czyś (see edit history)

Damian3008

Zawsze trzeba coś pod siebie zrobić  

Żeby była gotowa na mój pierwszy sezon kempingowy bo tak od kilku lat tyko namioty były ?

6 minut temu, czyś napisał:

Cepy idą w górę, więc nie dziwi że są traktowane jako dobra inwestycyjne :) A tak serio, trafne określenie, równie dobrze można powiedzić BMW - będziesz miał wydatki.

Szukaj w góogle'ach szyba elddis (nie eldiss, bo nic nie wyszukasz) albo do explorer group (może podejdzie z kilku marek tej samej grupy producenckiej). Np. ROBERT, Świdnica - ogłoszenia użytkownika Sprzedajemy.pl

To tylko przykład, ale całkiem tanio nie będzie, średnio od 600 do 1000 złotych chodzą.  

Kolego szukam od 2 tygodni i nic sensownego nie ma 

Dioblik

Zobacz na ebayu w uk.

czyś

Można na ebay- w uk, ale po brexicie może być różnie, to już import spoza UE, poza tym aktualnie nic nie wyjeżdża na kontynent.

elaniusz

Witajcie;

@Damian3008

Mam Elddis Typhon XL. Jestem w trakcie remontu i przeróbek, które zmierzają do likwidacji przednich okien więc będę miał wszystkie przednie okna z żaluzjami do sprzedania.

Jacek Tonder
W dniu 24.02.2021 o 21:43, elaniusz napisał:

Witajcie;

@Damian3008

Mam Elddis Typhon XL. Jestem w trakcie remontu i przeróbek, które zmierzają do likwidacji przednich okien więc będę miał wszystkie przednie okna z żaluzjami do sprzedania.

czy ma Pan jeszcze te szyby przednie ?