Skocz do zawartości

Sylwester miejscówki na morzem


Voku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Krynica Morska, parking na ul. Gdańskiej, przy dworcu autobusowym i porcie (cirka Gdańska 111)? Płatny, ale ogrodzony i strzeżony. I zdaje się że przyjmują kampery. Nie byłem, nie wiem, tyle że patrzyłem w googlach i w street view. Wydaje się że fajne miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czyś napisał:

Czyli piszesz o tym parkingu wcześniej, niż sam parking na Westerplatte na Sucharskiego, tym, na który wjeżdża się od ul. Poinca?

https://goo.gl/maps/2jyii3EwCvzFe27R9

na tym parkingu wielokrotnie stawałem samochodem poza sezonem i nie spotkałem tam nigdy obsługi a za to kampery. Na bezpieczne przenocowanie ok, na spacer również.

12 godzin temu, czyś napisał:

Krynica Morska, parking na ul. Gdańskiej, przy dworcu autobusowym i porcie (cirka Gdańska 111)? Płatny, ale ogrodzony i strzeżony. I zdaje się że przyjmują kampery. Nie byłem, nie wiem, tyle że patrzyłem w googlach i w street view. Wydaje się że fajne miejsce. 

Miejsce, o którym wspominasz przyjmuje kampery, jest tam fajny widok na zalew wiślany, blisko do sklepu i być może jakiejś jednej czynnej knajpki na wynos.

W Krynicy bezpiecznie zaparkuje się, dojdzie  w minutę do plaży  tutaj : https://goo.gl/maps/UbQ3Tap3r18KXDZG7

 

 

Image1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ufolz napisał:

@Voku - Darek to jedziecie jednak nad morze?? bo my się wahamy... :( Camping Alexa oferuje zrzut i napełnienie wody.. :) 

@maarec - fajna miejscówka.. :) dzięki.

Gdzieś do połowy maja lub dłużej nawet parkomatów tam nie ma. Czasem stoi po 5-8 kamperów i zestawów przed sezonem. W sezonie tłoczno bo to parking najbliżej plaży bez większych tłumów. Obok fajne pole namiotowe z klimatem i spoko właścicielem.

IMG_20200705_125034.jpg

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2020 o 09:08, maarec napisał:

W Krynicy bezpiecznie zaparkuje się, dojdzie  w minutę do plaży  tutaj : https://goo.gl/maps/UbQ3Tap3r18KXDZG7

Potwierdzam - super miejsce poza sezonem :D

20200422_184121.thumb.jpg.28912df7b95b0f6366fd8a6132af4114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana miejscówka na Westerplatte to dla mnie niewypał. Zapomniałem, że tam ruszają promy do Sztokholmu. Całą dobę stoją z odpalonymi silnikami, które oczywiście są głośne i do tego śmierdzi spalinami.

Natomiast przypomniałem sobie o parkingu na Stogach, gdzie jedynym minusem jest pętla tramwajowa ( przerwa od 0.30 do ok 5.00). Torowisko nowe i jest ciche.

Zapomniałem jeszcze dodać, że spontanicznie postanowiliśmy sprawdzić te miejscówki osobiście :)

 

IMG_20201227_095903.jpg

IMG_20201227_115914.jpg

IMG_20201227_114627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 23:46, maarec napisał:

Ale z fotki widać fajnie okolicę. 

Chyba luty 2018r, oczywiście, można tam stanąć. Na samym końcu jest duży parking. Nie będziecie stać wtedy wzdłuż drogi... z bruku.

Na końcu skweru parkingu już nie ma, jest przerobiony na skwer spacerowy. My planujemy camperem na sylwestra pojechać na parking redłowski w Gdyni. Wiem ze campery mogą tam stawać latem w sezonie wiec zima chyba tez nie będzie problemu, mam nadzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Runia napisał:

Na końcu skweru parkingu już nie ma, jest przerobiony na skwer spacerowy. My planujemy camperem na sylwestra pojechać na parking redłowski w Gdyni. Wiem ze campery mogą tam stawać latem w sezonie wiec zima chyba tez nie będzie problemu, mam nadzieje 

Dokładnie, sprawdziliśmy to osobiście.

Na tym parkingu co wspominasz możesz spokojnie stać. Nad Bałtykiem dużo camperów i pojedyncze zestawy. Nikt się nie czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak jesteście jeszcze nad morzem to proponuję Łebę  kemping FARAEL  czynny cały rok /sprawdzałem działają i zapraszają / . Ja tam planuje pobyt od soboty 9.01.2021r żeby tylko pogoda dopisała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.