Skocz do zawartości

ostrzegam przed naciągaczem z limanowej


Bodzio71

Rekomendowane odpowiedzi

icon_minipost.gifWysłany: Wczoraj 10:54   ostrzegam przed naciągaczem z limanowej icon_edit.gif

Postanowiłem zmienić kampera. Dzwonię i po długiej rozmowie stwierdzam okazja auto JAK NOWE, rezerwuję je i po paru dniach jadę po to cacko 680km :shock:
Zajeżdżam na miejsce a tam delikatnie mówiąc wrak. Na początku drzwi od kierowcy nie chciały się otworzyć, otwór do anteny zaklejony plastrem białym, sprzedawca nakleił nową szatę graficzną, co jest pod nią to tylko można się domyślać, listwy do okoła poobłamywane, uderzony w bok Sprawdzałem po VIN, teraz środek-rolety w oknach nie chowały się wyciek w prawym rogu sufitu,brudny jak by jakiś turas w nim mieszkał, silnik nierówno pracował, reszty nie sprawdzałem bo skończyła się moja cierpliwość, i to wszystko za 148600zł :stop:
Sprzedawca to bajerant pierwsza klasa. Uważajcie na tego cwaniaka. Jak ktoś chce to na prv podam bliższe namiary.
oto to cacko...https://www.olx.pl/oferta/kamper-knaus-integra-zimowy-automat-52-000-CID5-IDHKE0J.html#712c9b1a5f;promoted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bravo Ty. Ten sprzedawca ma duzo na sumieniu. My bylismy napaleni na jednegi Knausa, niechcial podac ViNa przyjedz Pan i zobaczysz super jest. Ale pi tygodniu przyslal VIN i niestety przekladka na auto z salonu polskiego i najpradopodobniej wedka gdyz inne malowanie bylo. Jak podziekowalem za nieszczerosc i zrezygnowalismy za tydzien bylo ogloszenie w OLX juz w oryginale. Omijancie go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kombinator.Rok temu miał Adrie twin.Kupił w Szczecinie bez silnika skrzyni,deski,instalacji,zderzaka itp.

Wiem dokładnie bo parę tygodni wcześniej było na olx.

Na zdjęciu był jak wrak.

A parę tygodni później IGŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie brać tego personalnie ale "cosik" ta Limanowa ma już od dłuższego czasu negatywny oddźwięk. 

Na Facebook-u była akcja i przestroga o handlarzach autami. Potem był artykuł o wywozie ludzi do pracy w Holandii i ich oszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
36 minut temu, minimaniak napisał:

Mozecie mi przekazac namiary na tego goscia jade ogladac https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-roller-team-kempingowy-2020r-kempingowy-CID5-IDOXg9H.html?reason=observed_ad&isPreviewActive=1&sliderIndex=0 i zastanawiam sie czy nie zrezygnowac -

Trzymaj namiary:

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/zyZhE/

 

 

 

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Piotrekm13 said:

Czyli to ten sam gosc o ktorym piszecie? i znowu oklejony kamper?

22 hours ago, Piotrekm13 said:

 

 

 

 

On 12/20/2020 at 10:53 AM, Bodzio71 said:
icon_minipost.gifWysłany: Wczoraj 10:54   ostrzegam przed naciągaczem z limanowej icon_edit.gif

Postanowiłem zmienić kampera. Dzwonię i po długiej rozmowie stwierdzam okazja auto JAK NOWE, rezerwuję je i po paru dniach jadę po to cacko 680km :shock:
Zajeżdżam na miejsce a tam delikatnie mówiąc wrak. Na początku drzwi od kierowcy nie chciały się otworzyć, otwór do anteny zaklejony plastrem białym, sprzedawca nakleił nową szatę graficzną, co jest pod nią to tylko można się domyślać, listwy do okoła poobłamywane, uderzony w bok Sprawdzałem po VIN, teraz środek-rolety w oknach nie chowały się wyciek w prawym rogu sufitu,brudny jak by jakiś turas w nim mieszkał, silnik nierówno pracował, reszty nie sprawdzałem bo skończyła się moja cierpliwość, i to wszystko za 148600zł :stop:
Sprzedawca to bajerant pierwsza klasa. Uważajcie na tego cwaniaka. Jak ktoś chce to na prv podam bliższe namiary.
oto to cacko...https://www.olx.pl/oferta/kamper-knaus-integra-zimowy-automat-52-000-CID5-IDHKE0J.html#712c9b1a5f;promoted

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/zyZhE/ - @Bodzio71 czy to u tego handlarza byles? mam zamiar jechac 400km w weekend po rollerteama ale chyba po przeczytaniu to odpuszcze :D nie na moje serce te stresy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość z Limanowej lubi oklejać kampery co by niebyły identyfikowalne. Tego co chcialem kupić to byla przekładka na tyle ze vin od Peugota a buda byla z Fiata. A Knaus nigdy na tym Vin auta nie wyprodukował zabudowy. Uwaga bo on man uklady z Duni'm i dostosowuje auta aby byly nie do poznaniam. Zalecam wielką czujność co by trzech smutnych panow nie przyszlo ze to kamper z kradziezy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ufolz said:

Gość z Limanowej lubi oklejać kampery co by niebyły identyfikowalne. Tego co chcialem kupić to byla przekładka na tyle ze vin od Peugota a buda byla z Fiata. A Knaus nigdy na tym Vin auta nie wyprodukował zabudowy. Uwaga bo on man uklady z Duni'm i dostosowuje auta aby byly nie do poznaniam. Zalecam wielką czujność co by trzech smutnych panow nie przyszlo ze to kamper z kradziezy....

dzieki 

tutaj facet nie ma dokumentow serwisowych a przeciez 1,5 roku auto to gwarancja na bude i zabudowe - a tu NIC w dowodzie ma peugeot a chyba powinien byc rollerteam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnosc... pisanie do producenta z pytaniami czy taki model nr fabryczny zgadza sie z Vinem auta. Koktrola pelna i wigilacja. W dzisiejszych czasach to podstawa.

Cyt odpowiedz goscia skoro ja go niechce i mi sie nie podoba co jest w papierach to inny nie bedzie tak wnikliwy.. i go sprzeda innym.

Homologacja..

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.