Skocz do zawartości

Fendt 560 SG , ach te ceny i 2 lata różnicy.


gshech

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości .....

Minie obecny stan, samoloty zaczną latać, hotele zaczną od rana zimnymi drinkami częstować ..... większość ....... duża część na gwałt kupowanych sprzętów, pojawi się na ww portalach ogłoszeniowych .....

"Wymuszona moda" szybko minie ......

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomas napisał:

Wytrzepał dywany i + 2 tyś. Przecież zarobek się należy. 

Osobiście bym nie trzepał  po zakupie tylko negocjował cenę w trakcie zakupu :)  i może byłoby więcej jak te dwa koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam właściciel ogłasza wiec pewnie widzi co się dzieje i podnosi cenę

co ciekawe różnica w dacie ogłoszenia to ponad rok co sie mogło dziać z ta przyczepka 

i u siebie na stronce jeszcze drożej :D

http://swiatkempingow.pl/przyczepa/diamant-560-movermarkiza-alko-atc-fendt-1436

Edytowane przez Kobiela (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TomekKnaus napisał:

Cierpliwości .....

duża część na gwałt kupowanych sprzętów, pojawi się na ww portalach ogłoszeniowych .....

"Wymuszona moda" szybko minie ......

TOM

No nie wiem, też tak mówili jak kupowali kampery bo zmieniali odliczenie vat ,  gdzie one są?????

Bodajże było to w 2014r 1 kwiecień (co do daty mogę się mylić) już powinny być, lizingi na 5lat pospłacane i co nima nic.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, też tak mówili jak kupowali kampery bo zmieniali odliczenie vat ,  gdzie one są?????
Bodajże było to w 2014r 1 kwiecień (co do daty mogę się mylić) już powinny być, lizingi na 5lat pospłacane i co nima nic.
Nic nie minie. To takie samo gadanie jak z rynkiem nieruchomości, i co? Ceny nadal rosną i będą rosnąć.

Ceny przede wszystkim dyktują producenci tego sprzętu a przyczepy i kampery przez ostatnie 3-4 lata zdrożały o niemal 1/3!

A jeśli ceny urosły to nagle nie spadną. I nie wierzyłbym w to, że nagle Ci co się rzucili pozbędą się sprzętu - niby dlaczego miałoby to nastąpić? Obecnie jest niesamowity boom na karawaning i rynek nadal jest nienasycony.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jacek00 napisał:

Nic nie minie. To takie samo gadanie jak z rynkiem nieruchomości, i co? Ceny nadal rosną i będą rosnąć.

Ceny przede wszystkim dyktują producenci tego sprzętu a przyczepy i kampery przez ostatnie 3-4 lata zdrożały o niemal 1/3!

A jeśli ceny urosły to nagle nie spadną. I nie wierzyłbym w to, że nagle Ci co się rzucili pozbędą się sprzętu - niby dlaczego miałoby to nastąpić? Obecnie jest niesamowity boom na karawaning i rynek nadal jest nienasycony.

 

Też nie wierzę w spadek cen. Kurs euro, wzrost cen i budki używane warte tyle co w zakupie 3-5 lat wcześniej. Gorzej, że nowa budka też już 30% droższa. 

Wypożyczalnie dokupują co się da, zmieniają pojazdy 2-3 letnie na nowe. Ruch jest bardzo duży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2020 o 14:35, gshesiu napisał:

Na Oto wygasło ale to ta sama co tu

W dniu 17.12.2020 o 21:02, Kobiela napisał:

to ten sam właściciel ogłasza wiec pewnie widzi co się dzieje i podnosi cenę

co ciekawe różnica w dacie ogłoszenia to ponad rok co sie mogło dziać z ta przyczepka 

i u siebie na stronce jeszcze drożej :D

http://swiatkempingow.pl/przyczepa/diamant-560-movermarkiza-alko-atc-fendt-1436

Oglądałem z grubsza w sierpniu i w ubiegłym tygodniu. Trochę zmęczona i klima od sierpnia nie naprawiona i nie ma akumulatora ale ogólnie stan nienajgorszy a wyposażenie jest dużą zachętą do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, filipert napisał:

Oglądałem z grubsza w sierpniu i w ubiegłym tygodniu. Trochę zmęczona i klima od sierpnia nie naprawiona i nie ma akumulatora ale ogólnie stan nienajgorszy a wyposażenie jest dużą zachętą do ceny.

Dziękuję, bardzo pomocny wpis, o to właśnie mi chodziło - czy ktoś to już kiedyś oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.