Skocz do zawartości

Sylwester 2020


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 godzin temu, Maciej napisał:

Witam,  czy macie jakieś propozycje wyjazdów przyczepą na Sylwestra ? Interesuje mnie Polska północna ( pomorskie), gdzieś? ktoś ?

Propozycje? Z której strony miały by wypłynąć? W dobie pandemii i zakazów zbiorowisk!

Ale plany są! Na Cemping ALEXA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slawka napisał:

Może być krucho... "rząd zastanawia się nad zakazem podróży służbowych"

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/jaroslaw-gowin-rzad-rozwaza-zakaz-podrozy-sluzbowych/f6fxk1j

Ale jak zakaz wyjazdów służbowych, przecież tym znowu uwalą połowę firm, nie sądzę . Ale Ciekawi mnie co jeśli już będę na kempingu, będę mógł tam pozostać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Wy piszecie? Przecież nie ma zakazu przemieszczania się. Jadę prywatnie - wolno.

Zakaz podróży służbowych ma zlikwidować wynajem hoteli i kwater. To jest cel. A nie samo przemieszczanie. Co oczywiście jest idiotyzmem ale to osobna kwestia. 

Poza tym to nas nie dotyczy bo przecież mamy swoje kwatery :) na sylwestra nikt nic nie organizuje. Ale pewnie koleżeńskie spotkania w kila osób z zachowaniem obowiązujących obostrzeń będą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marek230482 napisał:

O czym Wy piszecie? Przecież nie ma zakazu przemieszczania się. Jadę prywatnie - wolno.

Zakaz podróży służbowych ma zlikwidować wynajem hoteli i kwater. To jest cel. A nie samo przemieszczanie. Co oczywiście jest idiotyzmem ale to osobna kwestia. 

Poza tym to nas nie dotyczy bo przecież mamy swoje kwatery :) na sylwestra nikt nic nie organizuje. Ale pewnie koleżeńskie spotkania w kila osób z zachowaniem obowiązujących obostrzeń będą ;) 

Hotele = kempingi nie każdy jeździ na dziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Voku said:

Ale Ciekawi mnie co jeśli już będę na kempingu, będę mógł tam pozostać?

Trudno dywagować co wymyślą... 

27 minutes ago, marek230482 said:

Zakaz podróży służbowych ma zlikwidować wynajem hoteli i kwater.

Jak napisał @Voku kempingi podchodzą pod te same regulacje prawne, co hotele i kwatery. 

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, marek230482 said:

Ok, faktycznie. Właśnie ja nie jeżdżę na kempingi. 

Wygląda na to, że na dziko się da.

 

"15.10 UWAGA! Od godz. 21 w dniu 31 grudnia do godziny 6 rano pierwszego stycznia obowiązuje ZAKAZ przemieszczania się po kraju.

15.07 "Od 28 grudnia do 17 stycznia zamykamy hotele i stoki" - mówi Niedzielski."

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledzę. Na chwilę obecną nic pewnego. To nie jest oficjalne obwieszczenie a jedynie debata. Więc prawie pewne jest, że zakaz dotknie wszystkie obiekty "noclegowe" i "rekreacyjne". Ale nie można być wcale takim spokojnym, że nie zakażą całkowicie przemieszczania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jak zwykle i jak to od początku kampanii covidowej "o nas" nikt nie mówi. Dla mnie ważne jest że moich planów noworoczno-feriowych to nie blokuje. Choć oczywiście współczuję tym którym to plany pokrzyżowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 10:26, Malinki napisał:

Propozycje? Z której strony miały by wypłynąć? W dobie pandemii i zakazów zbiorowisk!

Po co ten "wywód" ? Zapytałem tylko o pomysł.

 

W dniu 16.12.2020 o 10:26, Malinki napisał:

Ale plany są! Na Cemping ALEXA.

No i chyba już po planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.