Jump to content
vianooo

Camper z busa przeróbka Klimek vs Duda

Recommended Posts

vianooo

Kochani, oglądacie oglądacie na TVN Turbo program jak budują campera przerabiając busa ?
Co sądzicie? Który projekt lepszy?

maciek75

ogólnie wolę Klimka ale Duda w tym projekcie jest lepszy. Tylko szkoda, że nazwisko jeden osobnik mu psuje.😄

peja76

Duda to psuje auto, i nic więcej.

vianooo

Abstrahując od polityki ;) ale Duda poszedł w lepszym kierunku moim zdaniem. Ewidentnie wzoruje się na koncepcyjnym projekcie Hymer-a.
https://www.hymer.com/de/en/models/technology-innovation/vision-venture
Generalnie zabudowa busa pod każdą postacią czy to camper, laweta, kontener czy mikrobus do przewozu osób to walka z wagą ale fajnie pooglądać.

peja76
7 minut temu, vianooo napisał:

Abstrahując od polityki ;) ale Duda poszedł w lepszym kierunku moim zdaniem. Ewidentnie wzoruje się na koncepcyjnym projekcie Hymer-a.
https://www.hymer.com/de/en/models/technology-innovation/vision-venture
Generalnie zabudowa busa pod każdą postacią czy to camper, laweta, kontener czy mikrobus do przewozu osób to walka z wagą ale fajnie pooglądać.

Ale powiedz mi tak na poważnie chciał byś tym jechać co robi Duda, przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu, potem będą się wzorować ludzie na takim czymś, ach nie jeden zaliczy wtopę.

Edited by peja76 (see edit history)

vianooo
13 godzin temu, peja76 napisał:

Ale powiedz mi tak na poważnie chciał byś tym jechać co robi Duda, przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu, potem będą się wzorować ludzie na takim czymś, ach nie jeden zaliczy wtopę.

Tego nie wiem. Czekam na finalny produkt. Jasna sprawa że to ulep na potrzeby programu ale kilka rzeczy może zaciekawić, pomijając kwestie samej zabudowy ale przód Sprintera będzie się wyróżniał.

adaml61
13 godzin temu, peja76 napisał:

przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu,

To cała prawda , za pieniadze przeznaczone na realizację projektu nie da się sensownie i prawidłowo wykonać projektu . Swego czasu moi synowie dostali propozycję od TVN- Turbo o stuningowanie samochodu w programie , pieniądze jakie zostały zaproponowane na projekt były tak śmieszne że w żaden sposób nie dało by się , prawidłowo wykonać projektu . Wyszedł by zlep .Synowie wyśmiali pomysłodawcę i odmówili , nie będziemy robić popeliny na wizji i psuć sobie marki . Ktoś się podjął wykonania , no i wyszedł zlep , mieliśmy ubaw . Widz który nie ma pojęcia to kupił i był zachwycony , tak to jest z telewizją

Suzu4x4
58 minut temu, adaml61 napisał:

Widz który nie ma pojęcia to kupił i był zachwycony , tak to jest z telewizją

widz pewnie też był podstawiony . znam historię auta z programu "zakup coś tam" które zostało "sprzedane" piątka na ekranie przybita  a w rzeczywistości wróciło do sprzedającego

taka magia tivi.

zrezygnowałem z płatnej TV  już jakiś czas temu i nie żałuje.

Dla mnie jedynym programem dla jakiego trzymałem dekoder NC+ był  TOP GEAR  .

jak wywalili Clarksona to już nie było to a każda kolejna ekipa była tylko coraz gorsza  więc stwierdziłem że szkoda czasu :-]

Karolinatvnturbo

Witam serdecznie. Od pewnego czasu oglądam program Klimek kontra Duda. Całkiem przypadkiem bo partner to ogląda... Nie wiem jakie macie spostrzeżenia ale według mnie rywalizacja nie jest równa z tego powodu, iż Duda większość spraw załatwia po znajomosci i koszty niektórych części lub usług nie są realne żeby nie powiedzieć śmieszne lub dostaje coś za free. Klimek wszystko robi sam i za normalne kwoty jak przysłowiowy Kowalski. Za to mu pokłon i pochwały! Projekty ich dwóch nie powinny dlatego być porównywalne! Gra nie toczy się Fair Play i Duda powinien być zdyskwalifikowany! Karolina.

Łza Włóczynutka
Posted (edited)

To jest tylko mózgotrzep dla tych co nie mają własnego życia, więc muszą je czerpać z  rurki z łatwo przyswajalną, przygotowana dla nich papką. Szkoda czasu na telewizję, lepiej iść pojeździć na rowerze, spotkać się ze znajomymi czy cokolwiek.

Edited by Łza Włóczynutka (see edit history)

Kimkolwiek

Jestem stary ale lubię bajki . 

peja76
4 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

. Szkoda czasu na telewizję, lepiej iść pojeździć na rowerze, spotkać się ze znajomymi czy cokolwiek.

Ja mam w każdym pokoju Tv jak i kuchni a nawet w warsztacie, jeżdze na rowerze, spotykam się z znajomymi, robię co klowiek, łącznie z bujanką po mieście autem:), dopiero teraz do mnie to doszło jak ja to wszystko robię :D, chyba to przez oglądnie TV:lol:

Commander

Cześć.

Oglądałem jednym okiem, ale zaciekawiła mnie ta pianka izolacyjna którą kupił Klimek. Widział to ktoś na żywo....

smok_wawelski
Posted (edited)

Jest gdzieś to video na YT czy tylko w TV szło ? 

Robiłem pianka kauczukową zamknięto-komórkową z klejem  - Armaflex czy to czasem nie to ?

edit
dołaczam real fotę z wczesnego etapu

armaflex2.jpg

Edited by smok_wawelski (see edit history)

Commander

Możliwe. Grubość 2.5 cm. Ponoć bardzo lekka.