Skocz do zawartości

Camper z busa przeróbka Klimek vs Duda


vianooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Abstrahując od polityki ;) ale Duda poszedł w lepszym kierunku moim zdaniem. Ewidentnie wzoruje się na koncepcyjnym projekcie Hymer-a.
https://www.hymer.com/de/en/models/technology-innovation/vision-venture
Generalnie zabudowa busa pod każdą postacią czy to camper, laweta, kontener czy mikrobus do przewozu osób to walka z wagą ale fajnie pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vianooo napisał:

Abstrahując od polityki ;) ale Duda poszedł w lepszym kierunku moim zdaniem. Ewidentnie wzoruje się na koncepcyjnym projekcie Hymer-a.
https://www.hymer.com/de/en/models/technology-innovation/vision-venture
Generalnie zabudowa busa pod każdą postacią czy to camper, laweta, kontener czy mikrobus do przewozu osób to walka z wagą ale fajnie pooglądać.

Ale powiedz mi tak na poważnie chciał byś tym jechać co robi Duda, przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu, potem będą się wzorować ludzie na takim czymś, ach nie jeden zaliczy wtopę.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, peja76 napisał:

Ale powiedz mi tak na poważnie chciał byś tym jechać co robi Duda, przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu, potem będą się wzorować ludzie na takim czymś, ach nie jeden zaliczy wtopę.

Tego nie wiem. Czekam na finalny produkt. Jasna sprawa że to ulep na potrzeby programu ale kilka rzeczy może zaciekawić, pomijając kwestie samej zabudowy ale przód Sprintera będzie się wyróżniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, peja76 napisał:

przecież to będzie zlep, wszystko na potrzeby programu,

To cała prawda , za pieniadze przeznaczone na realizację projektu nie da się sensownie i prawidłowo wykonać projektu . Swego czasu moi synowie dostali propozycję od TVN- Turbo o stuningowanie samochodu w programie , pieniądze jakie zostały zaproponowane na projekt były tak śmieszne że w żaden sposób nie dało by się , prawidłowo wykonać projektu . Wyszedł by zlep .Synowie wyśmiali pomysłodawcę i odmówili , nie będziemy robić popeliny na wizji i psuć sobie marki . Ktoś się podjął wykonania , no i wyszedł zlep , mieliśmy ubaw . Widz który nie ma pojęcia to kupił i był zachwycony , tak to jest z telewizją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, adaml61 napisał:

Widz który nie ma pojęcia to kupił i był zachwycony , tak to jest z telewizją

widz pewnie też był podstawiony . znam historię auta z programu "zakup coś tam" które zostało "sprzedane" piątka na ekranie przybita  a w rzeczywistości wróciło do sprzedającego

taka magia tivi.

zrezygnowałem z płatnej TV  już jakiś czas temu i nie żałuje.

Dla mnie jedynym programem dla jakiego trzymałem dekoder NC+ był  TOP GEAR  .

jak wywalili Clarksona to już nie było to a każda kolejna ekipa była tylko coraz gorsza  więc stwierdziłem że szkoda czasu :-]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie. Od pewnego czasu oglądam program Klimek kontra Duda. Całkiem przypadkiem bo partner to ogląda... Nie wiem jakie macie spostrzeżenia ale według mnie rywalizacja nie jest równa z tego powodu, iż Duda większość spraw załatwia po znajomosci i koszty niektórych części lub usług nie są realne żeby nie powiedzieć śmieszne lub dostaje coś za free. Klimek wszystko robi sam i za normalne kwoty jak przysłowiowy Kowalski. Za to mu pokłon i pochwały! Projekty ich dwóch nie powinny dlatego być porównywalne! Gra nie toczy się Fair Play i Duda powinien być zdyskwalifikowany! Karolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko mózgotrzep dla tych co nie mają własnego życia, więc muszą je czerpać z  rurki z łatwo przyswajalną, przygotowana dla nich papką. Szkoda czasu na telewizję, lepiej iść pojeździć na rowerze, spotkać się ze znajomymi czy cokolwiek.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

. Szkoda czasu na telewizję, lepiej iść pojeździć na rowerze, spotkać się ze znajomymi czy cokolwiek.

Ja mam w każdym pokoju Tv jak i kuchni a nawet w warsztacie, jeżdze na rowerze, spotykam się z znajomymi, robię co klowiek, łącznie z bujanką po mieście autem:), dopiero teraz do mnie to doszło jak ja to wszystko robię :D, chyba to przez oglądnie TV:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś to video na YT czy tylko w TV szło ? 

Robiłem pianka kauczukową zamknięto-komórkową z klejem  - Armaflex czy to czasem nie to ?

 

edit
dołaczam real fotę z wczesnego etapu
 

armaflex2.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.