Jump to content
w79

Kempingi Cinque Terre

Recommended Posts

w79

Czy znacie może jakieś kempingi na Cinque Terre, gdzie dojazd z przyczepą 8m nie będzie problemem? Nie koniecznie musi to być przy samym morzu...

Suzu4x4

ciężki temat.

wjedziesz na pewno na camping "Albero D'Oro"

https://goo.gl/maps/1JYGzbNaz2Yq4p54A

tyle że jak byliśmy dwa lata temu w czerwcu to był zabity pod korek  i odbiliśmy się od bramy.

znaleźliśmy miejsce na campingu "Camping 5 Terre"

https://goo.gl/maps/Ebj6PZqBNjHSXGXB6

kemping fajny, klimatyczny ale z dużą budą może być problem z dojazdem . wąsko, ciasno, stromo .

Ja się musiałem napocić ze swoim knausem 500  , zresztą zobacz sobie dojazd na street view :)

dużym zestawem to ogólnie chyba lepiej stanąć gdzieś dalej i dojechać do samego Cinque Terre autem lub najlepiej koleją.

Trasa kolejowa piękna widoki, tunele i kolej kursuje bardzo często, bilety rodzinne tanie.

w79
22 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

ciężki temat.

wjedziesz na pewno na camping "Albero D'Oro"

https://goo.gl/maps/1JYGzbNaz2Yq4p54A

tyle że jak byliśmy dwa lata temu w czerwcu to był zabity pod korek  i odbiliśmy się od bramy.

znaleźliśmy miejsce na campingu "Camping 5 Terre"

https://goo.gl/maps/Ebj6PZqBNjHSXGXB6

kemping fajny, klimatyczny ale z dużą budą może być problem z dojazdem . wąsko, ciasno, stromo .

Ja się musiałem napocić ze swoim knausem 500  , zresztą zobacz sobie dojazd na street view :)

dużym zestawem to ogólnie chyba lepiej stanąć gdzieś dalej i dojechać do samego Cinque Terre autem lub najlepiej koleją.

Trasa kolejowa piękna widoki, tunele i kolej kursuje bardzo często, bilety rodzinne tanie.

Znalazłem kilka fajnych miejsc koło La Spezji, z dobrym dojazdem .

ed
20 godzin temu, w79 napisał:

Znalazłem kilka fajnych miejsc koło La Spezji, z dobrym dojazdem .

Pochwal się nimi

w79

Wybrzeże Marina di Massa, tam jest sporo kempingów i dobry dojazd. 

Voku

Byłem w Pize na kempingu, ale w sumie tylko na jedną noc. Jako  przystanek na zwiedzanie Pizy polecam

uwex

My bylismy na kempingu 5 Terre w Levanto. Bez problemu zmieściliśmy się tam naszym zestawem a przyczepa ma 7.5 m, wtedy nawet byliśmy bez movera i dało radę ( kilka osób pomagało, ale Włosi to towarzyscy ludzie. Dzwoniąc i pytajac o miejsce mówiliśmy że mamy długi zestaw. Z kempingu bardzo blisko było do stacji kolejowej z której jeździ pociąg do urokliwych miasterczek Cinque Terra i z Levanto do Framury jest świetna ściezka rowerowa. Zdjęcia i szczególy znajdziesz w naszej relacji na forum - 

w79
51 minut temu, uwex napisał:

My bylismy na kempingu 5 Terre w Levanto. Bez problemu zmieściliśmy się tam naszym zestawem a przyczepa ma 7.5 m, wtedy nawet byliśmy bez movera i dało radę ( kilka osób pomagało, ale Włosi to towarzyscy ludzie. Dzwoniąc i pytajac o miejsce mówiliśmy że mamy długi zestaw. Z kempingu bardzo blisko było do stacji kolejowej z której jeździ pociąg do urokliwych miasterczek Cinque Terra i z Levanto do Framury jest świetna ściezka rowerowa. Zdjęcia i szczególy znajdziesz w naszej relacji na forum - 

Dzięki za info, jak rozumiem serpentyny nie były takie zle:). Potrzebuję zapchać dziurę na ok 5-6 dni przed Francja i  szukam czegoś w tej okolicy, Twoja relacja bardzo pomocna.