Skocz do zawartości

Dokąd zmierza motoryzacja...


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś uda się powstrzymać obłęd eurodeputowanych, również w pozostałych tematach? Rządy urzędasów pozbawionych wiedzy w połączeniu z brakiem mądrości/ bo sama inteligencja to mało/ są straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sobie nie kupimy nowego holownika spalinowego do ciągnięcia przyczepy po 2035 roku

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/unia-wydala-wyrok-na-samochody-spalinowe/ecpte2t


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac juz jest zostawiona tylna furtka w postaci e-paliw, tylko ze moze sie okazac ze litr e-benzyny albo e-diesla bedzie kosztowal tyle ze nieoplacalne bedzie dla przecietnego Kolwalskiego i tylko szlachta bedzie kupowala. W kazdym wszystko idzie zgodnie z planem... :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem ...

Mamy rok 2033 i zapisy na nowe auto aby odebrać przed magiczną datą .Pewnie niektórzy kupią sobie dwa a może i trzy na zapas :)    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maras napisał(a):

Mamy rok 2033 i

2035 - nie 33 - choć i w tym 35 osobiście wątpię, żeby to się udało.

Można o tym godzinami - zobaczymy - na razie cieszmy się dźwiękiem przysłowiowego diesla.

Swoją drogą to mówimy o silnikach w autach osobowych a co np. z silnikami statkowymi, które jak się okazuje - jak jest tych statków ok 65 tys w skali światowej - pływając na mazucie bardziej śmiecą wyziewami niż wszystkie auta osobowe razem w świecie wzięte...

Ale na to to już nikt pomysłów nie ma niestety ...

pzdr

Wlodek

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zakaz nie dotyczy oligarchów właścicieli korporacji. Marki ultra premium (ferrari, lambo itd.) będą mogły dalej produkować auta spalinowe. Nie ma tez kompletnie żadnych problemów z prywatnymi samolotami, helikopterami. 
 

4 godziny temu, borek6 napisał(a):

To już sobie nie kupimy nowego holownika spalinowego

Może będize Cię stać na elekryczny? Skoro teraz tesla kosztuje 700000zeta, to za 12 lat będize kosztować 1400000.
Będziesz żarł robaki i nie opuszczał miasta. bo miejsca i ropy jest mało więc musi starczyć dla oligarchów właścicieli korporacji do ich dżecików, helików i lambo. 

Jest 10 lat na to, żeby wyrobic jakiś paszport -nie wiem- uzbekistański i y-e-a-a z tego cyrku

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Andrzej napisał(a):

zgodnie z kolejną Dyrektywą UE zabiorą mi wcześniej prawo jazdy.

a od jakiego wieku zabierają ?

Pytam z ciekawości bo moja matka jest rocznik 32 - znaczy ma 91 lat - i mimo, że nie jeździ - to nikt jej nic urzędowo nie zabrał ani nie zabronił.

Znaczy  - ja zabroniłem sprzedając jej samochód bo niestety juz stwarzała zagrożenie ale urzędowo ma prawo jazdy jak miała.

pzdr

Włodek

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czyś napisał(a):

Brak sprzętu i doświadczenia. Państwo musi zdecydowanie więcej środków przeznaczyć na straż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nowość. Pewnie, najlepsza byłaby "wanna" i utopić gada. Użyto kontenera na śmieci, najbliższa "wanna" z prawdziwego zdarzenia trochę daleko... Trochę więcej i mniej sensacyjnych szczegółów:

Płonie elektryczny Mercedes i szumią knieje, wanna już po niego jedzie (spidersweb.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.