Jump to content
BUMERANG

Dokąd zmierza motoryzacja...

Recommended Posts

BUMERANG

Ciekawe ile na haku :>

Helmut

BUMERANG

Przeczytajcie okienko po prawej w 29 sec. :puk: Chyba, że okres trwałości kończy się wraz z gwarancją... albo tyle żłopie, że się sam wymienia przez cylinder :D

jacekzoo

@BUMERANG
Mam ten silnik w kosiarce, w instrukcji jest info, że olej wymienia się co 20h pracy.  Filmiku pewnie jest błąd

p.s. Oleju nie bierze 😆

BUMERANG
43 minuty temu, jacekzoo napisał:

Filmiku pewnie jest błąd

Coś tu śmierdzi. Nie wierzę w takie błędy.

104171648_Beztytuu.thumb.png.f86dd3a9dd89f6948f111d1de7855029.png

Marcin T
10 minut temu, BUMERANG napisał:

Coś tu śmierdzi. Nie wierzę w takie błędy.

To może jest tak, jak z automatycznymi skrzyniami biegów. Producent instalujący ją w samochodzie nie przewiduje wymiany oleju. W ASO też nawet nie chcą o tym słyszeć. Tymczasem prawda jest zupełnie inna 😉

Maras
Posted (edited)

To nie tak jak myślicie ...

Tam jest * 

a pod gwiazdką: należy spełnić warunki !!!!    znając życie zapewne jednym z warunków będzie konieczność serwisowania kosiarki w punkcie - wymyślą jakiś czasowy interwał -   gdzie wymienią olej  za odpowiednią opłatą :) 

Edited by Maras (see edit history)

Cathay
W dniu 17.04.2021 o 15:10, Maras napisał:

należy spełnić warunki !!!!

Lecz strona exiengine.com na której mieliśmy poznańć szczegóły nie istnieje, a na stronie B&S ic ciekawego na ten temat nie znalazłem.

Maras
Godzinę temu, Cathay napisał:

Lecz strona exiengine.com na której mieliśmy poznańć szczegóły nie istnieje, a na stronie B&S ic ciekawego na ten temat nie znalazłem.

Przyznam się ,że nawet nic nie szukałem w tym temacie pisząc wcześniej tego posta.  W cuda nie wierzę :) 

Cathay
Posted (edited)
26 minut temu, Maras napisał:

Przyznam się ,że nawet nic nie szukałem w tym temacie pisząc wcześniej tego posta.  W cuda nie wierzę

Jakie cuda. Jeśli warunkiem jest nieużywanie sprzętu to bardzo łatwo go spełnić :)

Coś znalazłem. Punkt drugi. Wychodzi na to że ten sam system który w wielu autach jest problemem, tu przerobiono na innowacyjność. . Pali bydle tyle oleju, że dolewając go właściwie cały czas jest nowy.

B&S olej.JPG

Edited by Cathay (see edit history)

Maras

Najfajniejsze zaczyna się od 2.30 minuty 

Piotrekm13

Chyba już tutaj  gdzieś było podobne z rosyjskim GAZem, czy czymś podobnym.

BUMERANG

Polecam szczególnej uwadze od 13 min. :puk:

Helmut

Od ostatniego tygodnia lutego 2021 jestem w posiadaniu VW ID4 -służbowe.  Jeżeli ktoś mówi o alternatywie dla silników spalinowych, to jest to jakaś porażka. Producent deklaruje 340 km zasięgu a ja ZAPEWNIAM, że maksymalnie 280 km zrobiłem i po 3 tygodniach miałem tego auta kompletnie dość. Po pracy, z domowego gniazda, obowiązkowo podłączenie zasilania, inaczej , "d.....pa" z dalszej jazdy. W pracy, mamy duże i szybkie stacje ładowania to trochę inaczej ale ciągle musisz pamiętać o ładowaniu. To jakieś szaleństwo.

Nie potrafię takim autem się poruszać. Lubie bez potrzeby włączać klimatyzację , radio zawsze włączone, ładuje telefon, Dash Cam jest włączona 24 na dobę, jak jadę do innego serwisu to auto na włączonym, pomarańczowym kogucie stoi nawet po 2 godziny. W ID4 musiałem na wszystko uważać. Jadąc do Stuttgartu odcinek 78,8 km,  z prędkością około 140 km/h , mając 84% baterii już na miejscu ładowałem bo zostało mi 21%.  Brak mi słów.

Jarosław69
7 minut temu, Helmut napisał:

Od ostatniego tygodnia lutego 2021 jestem w posiadaniu VW ID4 -służbowe.  Jeżeli ktoś mówi o alternatywie dla silników spalinowych, to jest to jakaś porażka. Producent deklaruje 340 km zasięgu a ja ZAPEWNIAM, że maksymalnie 280 km zrobiłem i po 3 tygodniach miałem tego auta kompletnie dość. Po pracy, z domowego gniazda, obowiązkowo podłączenie zasilania, inaczej , "d.....pa" z dalszej jazdy. W pracy, mamy duże i szybkie stacje ładowania to trochę inaczej ale ciągle musisz pamiętać o ładowaniu. To jakieś szaleństwo.

Nie potrafię takim autem się poruszać. Lubie bez potrzeby włączać klimatyzację , radio zawsze włączone, ładuje telefon, Dash Cam jest włączona 24 na dobę, jak jadę do innego serwisu to auto na włączonym, pomarańczowym kogucie stoi nawet po 2 godziny. W ID4 musiałem na wszystko uważać. Jadąc do Stuttgartu odcinek 78,8 km,  z prędkością około 140 km/h , mając 84% baterii już na miejscu ładowałem bo zostało mi 21%.  Brak mi słów.

Tym ecoszajsem powinni obowiązkowo częstować głupologów a NORMNALNYM ludziom nie zawracać dooopy .

Współczuję szczerze jeżdżenia tym CZYMŚ .