Skocz do zawartości

Dokąd zmierza motoryzacja...


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przeczytajcie okienko po prawej w 29 sec. :puk: Chyba, że okres trwałości kończy się wraz z gwarancją... albo tyle żłopie, że się sam wymienia przez cylinder :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BUMERANG napisał:

Coś tu śmierdzi. Nie wierzę w takie błędy.

 

To może jest tak, jak z automatycznymi skrzyniami biegów. Producent instalujący ją w samochodzie nie przewiduje wymiany oleju. W ASO też nawet nie chcą o tym słyszeć. Tymczasem prawda jest zupełnie inna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak jak myślicie ...

Tam jest * 

a pod gwiazdką: należy spełnić warunki !!!!    znając życie zapewne jednym z warunków będzie konieczność serwisowania kosiarki w punkcie - wymyślą jakiś czasowy interwał -   gdzie wymienią olej  za odpowiednią opłatą :) 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cathay napisał:

Lecz strona exiengine.com na której mieliśmy poznańć szczegóły nie istnieje, a na stronie B&S ic ciekawego na ten temat nie znalazłem.

Przyznam się ,że nawet nic nie szukałem w tym temacie pisząc wcześniej tego posta.  W cuda nie wierzę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maras napisał:

Przyznam się ,że nawet nic nie szukałem w tym temacie pisząc wcześniej tego posta.  W cuda nie wierzę

Jakie cuda. Jeśli warunkiem jest nieużywanie sprzętu to bardzo łatwo go spełnić :)

 

Coś znalazłem. Punkt drugi. Wychodzi na to że ten sam system który w wielu autach jest problemem, tu przerobiono na innowacyjność. . Pali bydle tyle oleju, że dolewając go właściwie cały czas jest nowy.

B&S olej.JPG

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od ostatniego tygodnia lutego 2021 jestem w posiadaniu VW ID4 -służbowe.  Jeżeli ktoś mówi o alternatywie dla silników spalinowych, to jest to jakaś porażka. Producent deklaruje 340 km zasięgu a ja ZAPEWNIAM, że maksymalnie 280 km zrobiłem i po 3 tygodniach miałem tego auta kompletnie dość. Po pracy, z domowego gniazda, obowiązkowo podłączenie zasilania, inaczej , "d.....pa" z dalszej jazdy. W pracy, mamy duże i szybkie stacje ładowania to trochę inaczej ale ciągle musisz pamiętać o ładowaniu. To jakieś szaleństwo.

Nie potrafię takim autem się poruszać. Lubie bez potrzeby włączać klimatyzację , radio zawsze włączone, ładuje telefon, Dash Cam jest włączona 24 na dobę, jak jadę do innego serwisu to auto na włączonym, pomarańczowym kogucie stoi nawet po 2 godziny. W ID4 musiałem na wszystko uważać. Jadąc do Stuttgartu odcinek 78,8 km,  z prędkością około 140 km/h , mając 84% baterii już na miejscu ładowałem bo zostało mi 21%.  Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Helmut napisał:

Od ostatniego tygodnia lutego 2021 jestem w posiadaniu VW ID4 -służbowe.  Jeżeli ktoś mówi o alternatywie dla silników spalinowych, to jest to jakaś porażka. Producent deklaruje 340 km zasięgu a ja ZAPEWNIAM, że maksymalnie 280 km zrobiłem i po 3 tygodniach miałem tego auta kompletnie dość. Po pracy, z domowego gniazda, obowiązkowo podłączenie zasilania, inaczej , "d.....pa" z dalszej jazdy. W pracy, mamy duże i szybkie stacje ładowania to trochę inaczej ale ciągle musisz pamiętać o ładowaniu. To jakieś szaleństwo.

Nie potrafię takim autem się poruszać. Lubie bez potrzeby włączać klimatyzację , radio zawsze włączone, ładuje telefon, Dash Cam jest włączona 24 na dobę, jak jadę do innego serwisu to auto na włączonym, pomarańczowym kogucie stoi nawet po 2 godziny. W ID4 musiałem na wszystko uważać. Jadąc do Stuttgartu odcinek 78,8 km,  z prędkością około 140 km/h , mając 84% baterii już na miejscu ładowałem bo zostało mi 21%.  Brak mi słów.

Tym ecoszajsem powinni obowiązkowo częstować głupologów a NORMNALNYM ludziom nie zawracać dooopy .

Współczuję szczerze jeżdżenia tym CZYMŚ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.