Skocz do zawartości

nowy przedsionek


AgaMi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy ktoś zna miejsce gdzie można kupić nowy przedsionek "od ręki", tzn po obejrzeniu LIVE (obrys 955 cm)? Wszyscy odsyłają na strony internetowe producentów, natomiast ja mam "kaprys" by kupić przedsionek po obejrzeniu przedsionka a nie po obejrzeniu zdjęcia.

Z góry dziękuję za pomocne wskazówki, :ok: pozdrawiam!

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy45, tylko że ten przedsionek z Active Lifea się zobaczy dopiero jak go uszyją, a uszyją jak go zamówisz i wpłacisz zaliczkę, a chyba nie o to chodzi :ok:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii masz rację ale można sobie wybrać materiał,kolor i wielkość ( długość ) a dla niektórych to ważne tym bardziej że jak piszą na swojej stronie gdy podstawisz przyczepę do nich to sami wymierzą i nie biorą zaliczki więc częściowo AgaMi będzie wiedział jak ten przedsionek będzie wyglądał po uszyciu lub sam zaproponuje co chciałby mieć oczywiście Ja tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi!

Kontynuując wątek, przymierzamy się do namiotu Frankany, czy macie jakieś doświadczenia pozytywne bądź nie związane z przedsionkami tej firmy?

 

Czy warto zapłacić więcej za marki Brandt, Isabella, czy Frankana jest ok?

Pozdro! AgaMi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś chętny na sprzedaż to daj znać na PW odnośnie ceny bo jestem zainteresowany..przedsionek który jest w mojej przyczepie jest do niej po prostu za mały(ktoś go wsadził dla sztuki)...zresztą jest w średnim stanie i szukam czegoś innego...Jak możesz podaj wymiary tego przedsionka...

pozdrawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balthur myslę,że do mojej będzie jak znalazł :) mój jesta za niski do mojej przyczepy i nie da się naciągnąć na rant dachu :ok: ,poza tym jest pełny z omasztowaniem...myślę,że się dogadamy...dawaj na PW cenę bo poważnie szukam przedsionka więc poważnie podchodzę do tematu...czekam na info :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenia o sprzedaży proszę zamieszczać:

http://www.karawaning.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,45/ (trzeba się ponownie zalogować - tak jak na forum)

Dodatkowo można kilka zdań napisać w tym temacie:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękujemy za odpowiedzi. Temat juz nieaktualny, gdyż przedsionek już zakupiony

no to pochwal się co i jak może ktoś skorzysta z tych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. tam nie ma czym się chwalić. Przedsionek firmy DWT model Punta (do zobaczenia w najnowszym katalogu Frankany, także w internecie :-] ) w cenie bardzo przystepnej. Zakupiony w firmie Caravans-Mika Chorzów u fantastycznego Pana (własciciela?), który wykazał się nadzwyczajnym zmysłem handlowym. W Warszawie niestety nikomu za bardzo nie zależy żeby sprzedać, więc zarobił Pan z Chorzowa a ja przy okazji zaliczyłem ciekawą wycieczkę.

 

Michał

 

P.S.

do tych którzy będą w Warce.

Licze na pomoc przy rozstawianiu przedsionka, oczywiście przy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.