Skocz do zawartości

Prezent karawaningowy


KrzysztofCC

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, polo63 napisał:

Jeśli już o czymś takim myślisz to czytałem gdzieś, że są nakładki grzewcze na te kuchenki i bardziej praktycznym taki zakup mi się wydaję (uda mi się znaleźć wkleję link)

Jeśli udało by Ci się znaleźć to byłbym bardzo wdzięczny 

 

2 godziny temu, porzeczka napisał:

ja kupiłam mężowi wagę Reicha z Obelinka :)

Zanotowane ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pierwsze jakie znalazłem na szybko, poszukaj na spokojnie więcej z tego co ludki pisali są to dobre rozwiązania:

https://allegro.pl/oferta/nakladka-grzewcza-na-kuchenke-gazowa-turystyczna-9831310546 

Ale tak teraz patrzę, że te Twoje jest bezpieczniejsze?

 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Cześć wszystkim. 
Macie może jakieś pomysły na prezenty gwiazdkowe w tematyce karawaningowe?

z góry dzięki za propozycje 

k :) 

A do jakiej kwoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomii napisał:

Ja moim prezentem już się na FB pochwaliłem. Wczoraj z poczty odebrałem, zdjęcie z Włoch:
 

Tomek ,to jest nas dwóch :) Ty czekasz na fotografa prowizję a ja na Viatola .

Pocieszające jest to ,że w tym wątku mamy dobrą duszę co pyta o prezenty gwiazdkowe. Nie wiem też czy On sobie zdaje sprawę ilu  będzie chętnych na tym forum :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tomii napisał:

Ja moim prezentem już się na FB pochwaliłem. Wczoraj z poczty odebrałem, zdjęcie z Włoch:
mandat.png

Ale w zasadzie czemu zrobił Ci fotkę skoro limit do 90? Rozpoznał przyczepę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

Ale w zasadzie czemu zrobił Ci fotkę skoro limit do 90? Rozpoznał przyczepę? 

Jeden kolega na fb napisał że jest coś takiego jak "wysokościówka". Pewnie robi zdjęcia wszystkim powyżej pewnej wysokości. 

Swoją drogą to dość ciekawe. Ciężarówka do 12 t może szybciej niż ja osobówka z przyczepą (masa zestawu powyżej 3,5 tony)

limit.jpg
A może ja jestem jak ciężarowy i się pośpieszyłem z przelaniem tych 55 euro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Cześć wszystkim. 
Macie może jakieś pomysły na prezenty gwiazdkowe w tematyce karawaningowe?

z góry dzięki za propozycje 

k :) 

My Córce kupiliśmy Lego przyczepę kempingową i kampera, 2 zestawy, jeden na 6 grudnia a drugi na 24 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Ten promiennik jako kuchenka to już fantazja ułańska. A jako piecyk w pomieszczeniu zamkniętym to może być śmiercionośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jako że sam wcześniej zrobiłem offtopa to wypadało by to trochę naprawić. Z takich prezentów do 300 zł:
- wskaźnik naładowania akumulatora po blutaczu (dedykowany do aut, ale chyba przy akku i solarze też by się sprawdził) - przykładowa aukcja: allegro u chinolii nawet do 100 zł (tylko pewnie do gwiazdki nie dojdzie) albo markowej firmy CTEK https://allegro.pl/oferta/ctek-ctx-battery-sense-monitor-stanu-akumulatora-9542694904?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla&ev_adgr=Akcesoria+-+Prostowniki+i+kable+rozruchowe&gclid=Cj0KCQiA2af-BRDzARIsAIVQUOcs1F6LqHf6mjC-rAb-L_fFWVpoqJ2WZzVJ9CQUfQBHQXkjNBpiULoaAkvKEALw_wcB

- czujnik poziomu gazu do butli stalowych - np. taki https://www.obelink.pl/gaslevel-miernik-zawartosci-gazu.html albo od Dometica https://www.obelink.pl/dometic-gaschecker-gc100.html, albo Truma https://www.truma.com/int/en/products/truma-caravan-rv-gas-fittings/truma-levelcheck

- zawsze oczywiście można kupić kosmetyki (Mellerud, Certiman, Bruner, Yachticon, Sonax ) i do tego jakąś miękką szczotkę teleskopową (K2 ma nową szczotkę teleskopową, ale nie wiem czy włosie nie będzie za twarde - kurde chyba sam  kupię tę szczotkę na testy)
 

Można pójść w bardziej praktyczne prezenty typu podnośnik kolumnowy czy klucz dynamometryczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maras napisał:

Tomek ,to jest nas dwóch :) Ty czekasz na fotografa prowizję a ja na Viatola .

Pocieszające jest to ,że w tym wątku mamy dobrą duszę co pyta o prezenty gwiazdkowe. Nie wiem też czy On sobie zdaje sprawę ilu  będzie chętnych na tym forum :)    

Ja czekam na viotala x3 minimum a jeśli dobrze pójdzie to 7 ? Mikołaj musi mnie lubić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.