Skocz do zawartości

Czynne kempingi


Marta64

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Dron do 600g zdaję sie że nic nie potrzebuje. Nie można tylko bezpośrednio nad zabudowaniami, w pobliżu lotnisk, i takie tam...

Potrzebuje, nie jestem ekspertem ale znam kogoś kto ostatnio robił papiery na drona to się dopytam przy okazji. 

Cos kojarzę 30m, i oczywiście nad ludźmi, domami, samochodami itd latać nie wolno. Oczywiście nikt tego u nas nie pilnuje. 

jest specjalna apka do zgłaszania lotów. 

Widze że @Suzu4x4 już coś znalazł. 

22 minuty temu, maarec napisał:

Tam się skacze na gumie w sezonie. Ogółem miejsce rozwija się, powoli inwestują. Podobno zimą warunki lepsze. Jak spadnie śnieg i zakryje błoto, zamarznie to będzie ładnie. 

Druga sprawa to połowa załóg leje tam pod siebie.

Masz jakieś zdjęcia tego zaplecza?

 

21 minut temu, Voku napisał:

1. Nie mam

To nagrać proszę, jak popyt jest :]

Domagam się :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, vrs napisał:

Potrzebuje, nie jestem ekspertem ale znam kogoś kto ostatnio robił papiery na drona to się dopytam przy okazji. 

Cos kojarzę 30m, i oczywiście nad ludźmi, domami, samochodami itd latać nie wolno. Oczywiście nikt tego u nas nie pilnuje. 

jest specjalna apka do zgłaszania lotów. 

Widze że @Suzu4x4 już coś znalazł. 

Masz jakieś zdjęcia tego zaplecza?

 

To nagrać proszę, jak popyt jest :]

Domagam się :]

Nie mam. Gość mówił coś o ogrzewanej łazience, ale nie sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 20:44, Suzu4x4 napisał:

Od 31.12.2020 wchodzi nowe prawo i praktycznie każdy kto chce latać dronem będzie musiał się zarejestrować i zdać egzamin :

"Obowiązek zaliczenia testu online dotyczy wszystkich dronów o masie powyżej 250 g oraz wszystkich dronów „posiadających czujnik umożliwiający zbieranie danych”. To sprawia, że test obowiązuje nawet dla posiadaczy Mavica Mini ważącego 249 g, ponieważ ten dron ma kamerę zbierającą dane. Bez testu można będzie latać tylko najmniejszymi latającymi zabawkami."

https://spidersweb.pl/2020/08/drony-prawo-lotnicze-2021.html

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

To są przepisy na które czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voku napisał:

To są przepisy na które czekam.

Też na to liczę.
Choć po informacjach zamieszczanych w Internecie nie wiem, czy nie mówić o tym w czasie przeszłym.
Sam jestem ciekaw czy to, o czym mówią np. w tym materiale będzie miało odzwierciedlenie we wprowadzonych przepisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.12.2020 o 15:01, maarec napisał:

Wszystkie 3 działają. Do tego w Zakopanem Camper Park Olimp, tam teraz będzie dużo błota, średniej jakości węzeł sanitarny. Cena i widok, jak najbardziej rekompensują. Idealne miejsce dla kampera. Jest zrzut, awaryjnie prąd (2 skrzynki po 2 gniazdka). Wiata na ognisko.

Byłem na Olimpie przyczepą przed świętami a potem na Sylwestra-Nowy Rok. Bardzo fajne miejsce , ostatnim razem naliczyłem 35 załóg . Prądu jest znacznie więcej niż 2 skrzynki , ale dla takiego obłożenia to i tak za mało (bezpieczniki trzaskały często) Własciciel mówił, że są w trakcie załatwiania "większej" mocy a problem błota też załatwią w Tym roku. Będę ich odwiedzał i obserwował rozwój bo jest to bardzo fajne miejsce a i sami gospodarze bardzo pozytywni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio byliśmy na Jurze nas zalewem w Dzibicach ( Podelsice zamknięte, w Siamoszycach kręcili się na campingu ludzie ale to z przyczep stacjonarnych, a sam camping zamknięty) oraz dwa razy na Roztoczu - odwiedziliśmy kilka miejsc, gdzie są campingi lub miejsca, w których można stanąć camprem lub przyczepą czyli :Susiec, Zwierzyniec, Górecko Kościelne, Majdan Sopocki. Wszystko pozamykane. A ponieważ testowaliśmy nasze nowe Webasto i nocowane z podniesionym dachem więc podjechaliśy do naszej ulubionej miejscówki czy Majdanu Kasztelańskiego i zatrzymaliśmy się na nocleg obok Droździelówki. Pewnie można też tak stanąć przy innych gospodarstwach agroturystycznych.

 

droździelówka 2.jpg

Dzibice_Nowy Rok 2021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 06:30, Dioblik napisał:

Byłem na Olimpie przyczepą przed świętami a potem na Sylwestra-Nowy Rok. Bardzo fajne miejsce , ostatnim razem naliczyłem 35 załóg . Prądu jest znacznie więcej niż 2 skrzynki , ale dla takiego obłożenia to i tak za mało (bezpieczniki trzaskały często) Własciciel mówił, że są w trakcie załatwiania "większej" mocy a problem błota też załatwią w Tym roku. Będę ich odwiedzał i obserwował rozwój bo jest to bardzo fajne miejsce a i sami gospodarze bardzo pozytywni :).

to żeśmy się spotkali , nawet zamieniliśmy ze sobą parę słów , pytałeś czy u nas na końcu wybija zabezpieczenie, pozdrawiam  :)

Co do Olimpa to też polecam, byliśmy dwa razy,  ceny jak na miejsce w centrum Zakopanego z widokiem na Giewont uważam że bardzo niskie.

Właściciel fajny i otwarty na sugestie, myślę że miejsce będzie się rozwijać.

20210101_110337_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

to żeśmy się spotkali , nawet zamieniliśmy ze sobą parę słów , pytałeś czy u nas na końcu wybija zabezpieczenie, pozdrawiam  :)

Co do Olimpa to też polecam, byliśmy dwa razy,  ceny jak na miejsce w centrum Zakopanego z widokiem na Giewont uważam że bardzo niskie.

Właściciel fajny i otwarty na sugestie, myślę że miejsce będzie się rozwijać.

20210101_110337_resized.jpg

Świat jest mały :) Również pozdrawiam:) 

 

IMG-20210103-WA0008.jpg

IMG-20210102-WA0000.jpg

Edytowane przez Dioblik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.