Skocz do zawartości

Karawaningowa zima AD 2020/2021 w dobie koronawirusa - okres świąteczno-noworoczny i ferie zimowe w dobie ograniczeń - narty


czyś

Rekomendowane odpowiedzi

Kiki to dla mnie fenomen, bo słyszę od znajomych, że oglądają(z dziećmi najczęściej), a nie mają absolutnie nic wspólnego z caravaningiem, niektórzy nawet w przyczepie nie byli.
Swoją drogą jego target to dzieci, sam kiedyś mówił o wieku oglądających. Dlatego vlogi wyglądają tak a nie inaczej. On nie będzie dla kilku dorosłych oglądających wchodził w jakieś techniczne szczegóły.
Jako część sukcesu widzę również - normalność - coś czego w dzisiejszych czasach mało - jest sobie ojciec, matka, bawią się z dziećmi, pokazują im świat. Powiedzcie w ilu miejscach można takie coś pooglądać. Dzieci na tyle małe, że jeszcze nie gwiazdorzą więc jest naturalnie.


Fonemenem to jest „Ekipa”, ekipę zna każdy, każdy chce prezent pod choinkę z ich sklepu. Ekipę zna cała klasa z państwowej szkoły muzycznej 11latków, dzieciaki z rodziny z małej wsi w malopolsce. Rzuciłem na chwilę okiem bo muszę zamówić coś od nich na prezent ... to jest dopiero rak internetu. Nie da się odzobaczyć, a to kształtuje gusta naszych dzieci. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

 o szlag... aż tak głęboko w czeluścia internetu nie zaglądałem ? 

 

Myślę że powinieneś powiedzieć że "po brzegach internetu" nie chodziłeś. 

Poznałem Ekipę..... 4 godziny temu dzięki Witusowi, ale wielki szacun. Fajnie działająca i ciekawie zarządzana firma. Normalnie grupa albo nawet holding. Lider Friz, nie wziął sobie kilku kolesi do pomocy, tylko skupił w Ekipie iluś tam mocnych ludzi z internetu.  Cały dom "gwiazd" utrzymać w ryzach to jest trudna sprawa, a Ekipa sprawia wrażenie nie nie chleją, nie ćpają, a po prostu bawią się robiąc dobry biznes. Fajnie to pokazuje film Gonciarza.

A same treści? To tylko towar. Na każdy towar jest klient.  Jeden produkuje respiratory inny wibratory. 

 

P.S. W piłkę autami bym zagrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

@witus o szlag... aż tak głęboko w czeluścia internetu nie zaglądałem ? 

 

to już wolę króla mycia rączek :hehe:

poczekaj aż Ci dzieciaki podrosną ;)

mój na szczęście podsyła mi tego typu filmiki :

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można bardziej wypełniać obowiązek zasłaniania ust i nosa?? A także oczu i głowy??

A pod stokiem 5 kamperów - jeden blaszak i 4 półintegry. Jeden to nawet na sam szczyt wyjechał? A ludzie w pracy niemal z całej Polski - parking pełny?

Zima w pełni...

20201128_121847.jpg

20201128_132635.jpg

20201128_133118.jpg

20201128_133137.jpg

20201128_141530.jpg

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zulos napisał:

Czy można bardziej wypełniać obowiązek zasłaniania ust i nosa?? A także oczu i głowy??

A pod stokiem 5 kamperów - jeden blaszak i 4 półintegry. Jeden to nawet na sam szczyt wyjechał? A ludzie w pracy niemal z całej Polski - parking pełny?

Zima w pełni...

 

zazdroszczę :zly:

 

my ten weekend rodzinnie , ale przyszły tydzień kierunek Karpacz choć jeszcze bez nart  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 17:25, Cathay napisał:

Myślę że powinieneś powiedzieć że "po brzegach internetu" nie chodziłeś. 

Poznałem Ekipę..... 4 godziny temu dzięki Witusowi, ale wielki szacun. Fajnie działająca i ciekawie zarządzana firma. Normalnie grupa albo nawet holding. Lider Friz, nie wziął sobie kilku kolesi do pomocy, tylko skupił w Ekipie iluś tam mocnych ludzi z internetu.  Cały dom "gwiazd" utrzymać w ryzach to jest trudna sprawa, a Ekipa sprawia wrażenie nie nie chleją, nie ćpają, a po prostu bawią się robiąc dobry biznes. Fajnie to pokazuje film Gonciarza.

A same treści? To tylko towar. Na każdy towar jest klient.  Jeden produkuje respiratory inny wibratory. 

 

P.S. W piłkę autami bym zagrał :)

.. ja nie miałem jeszcze okazji wejść głębiej, ale poklikałem chwilę i nie wiem o czy to było ... tzn nie wiem jakie super moce mieli żeby ich oglądać bo w filmie który mi się wyświetlił jedli pizzę ?! kupiłem szybko córce prezent dla kuzynki od nich bez wnikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.