Skocz do zawartości

Naklejka Fu#k you Hotel ***** Na przyczepie Hobby


Niunius07

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dejv napisał:

Jak chcesz taka naklejkę to sobie zamów byle gdzie na zamówienie. Moim zdaniem naklejka typu Lubię zapie... dla młodych chłopców z bmw:) każdy ma swój gust tylko co ci da ta naklejka?

Wiedziałem że znajdzie się jakiś poważny umoralniacz. Mam swój projekt i chciałem podpytać gdzie to robił. Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie wypowiadaj takich mądrych jak ty jest na pęczki. Po to jest forum żeby pytać i ustalać co komu się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Niunius07 napisał:

Wiedziałem że znajdzie się jakiś poważny umoralniacz. Mam swój projekt i chciałem podpytać gdzie to robił. Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie wypowiadaj takich mądrych jak ty jest na pęczki. Po to jest forum żeby pytać i ustalać co komu się podoba. 

Pan pyta służbowo czy prywatnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niunius07 napisał:

Wiedziałem że znajdzie się jakiś poważny umoralniacz. Mam swój projekt i chciałem podpytać gdzie to robił. Jak nie masz nic mądrego do napisania to się nie wypowiadaj takich mądrych jak ty jest na pęczki. Po to jest forum żeby pytać i ustalać co komu się podoba. 

napisz do obojętnie kogo z alle.. kto robi takie naklejki :

https://allegro.pl/oferta/naklejka-na-auto-samochod-olac-pis-9810028118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzysztof57 napisał:

Pan pyta służbowo czy prywatnie ?

Jak najbardziej prywatnie:hej:

4 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

napisz do obojętnie kogo z alle.. kto robi takie naklejki

Dzięki za namiar:ok:. Powiem szczerze że naklejka o którą zapytałem może wydawać się tandetna ale jak to zobaczyłem to naprawdę bardzo mnie to rozbawilo. To nie był sam napis tylko całość z postacią itd wymiar na całą tylna szybę w przyczepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoje zdanie na temat takiej naklejki.  Między innymi dlatego że współczuje obecnie właścicielom hoteli bardzo trudnego okresu w biznesie. Miedzy innymi po to jest forum żeby móc wyrazić swoją opinie;) a tak serio to naklej sobie co chcesz mi nic do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam namiaru na właściciela przyczepy chyba to była Hobby z naklejką na szybie z tyłu z napisem jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć  gdzie taką zamówił. Jak ktoś może pomóc w temacie byłoby super. 

 

Każda drukarnia reklam zrobi ci dowolną naklejkę. Wystarczy przynieść projekt albo zamówić od a do z

Co tylko dusza zapragnie

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokacyjne naklejki, z "ambitnymi" tekstami, mogą sprowadzić nieszczęście, na ich nośnik.

Myślę, że nie warto ryzykować destrukcji budy, dla chwilowego kaprysu, bo mało kto ma poczucie humoru, zwłaszcza, jak mu zdechł biznes, a ktoś sobie z tego kpi.

Nie chciałbym oberwać za Ciebie, jeśli trafię, na gościa, który dostał alergii na karawaningowców, bo się naczytał mądrości z Twojej budy.

Krawaning kojarzy mi się z miłym, leniwym odpoczynkiem, od zgiełku i stresu, a nie z lansowaniem jakichkolwiek haseł, choćby najsensowniejszych.

Świat jest pełen wariatów, więc jak masz zamiar go naprawiać, to podróżuj raczej z lawetą z reklamą swoich myśli, a nawet z megafonem.

Oczywiście, jak jesteś fajterem, nie wymiękasz, nikt Ci, nie podskoczy bo każdemu dasz radę załadować z byka, to Twoja sprawa , ale buda nie wytrzymuje dobrze, nawet lekkiej fangi w okno, czy kopniaka w cokolwiek :)

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamkwiatek napisał:

Świat jest pełen wariatów, więc jak masz zamiar go naprawiać, to podróżuj raczej z lawetą z reklamą swoich myśli, a nawet z megafonem.

Kolego jeżeli masz problemy ze sobą to musisz jakoś się z tym uporać. Ale mnie nie obrażaj. 

 

Godzinę temu, adamkwiatek napisał:

Krawaning kojarzy mi się z miłym, leniwym odpoczynkiem, od zgiełku i stresu, a nie z lansowaniem jakichkolwiek haseł, choćby najsensowniejszych.

To w ogóle nie ma nic wspólnego z lansowaniem i nie wiem jaki może mieć wpływ na leniwy odpoczynek. Z twojego wpisu wynika że podczas leniwego wypoczynku podbiegnie do mnie rozzłoszczony były właściciel 5 gwiazdkowego hotelu i zacznie kopać mi w przyczepę bo mam naklejkę.

 

Godzinę temu, adamkwiatek napisał:

Myślę, że nie warto ryzykować destrukcji budy, dla chwilowego kaprysu, bo mało kto ma poczucie humoru, zwłaszcza, jak mu zdechł biznes, a ktoś sobie z tego kpi.

Trochę chyba dramatyzujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna administracjo, dlaczego takie idiotyczne tematy mogą sobie być.

Obawiam się że gdybym szukał nalepki że "pierd...... wszelkich niuniusiów" to temat by znikł a ja bym miał wolne od forum.

Poczucia humoru mi nie brakuje, ale rozróżniam rzeczy proste od prostackich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cathay napisał:

Szanowna administracjo, dlaczego takie idiotyczne tematy mogą sobie być.

Obawiam się że gdybym szukał nalepki że "pierd...... wszelkich niuniusiów" to temat by znikł a ja bym miał wolne od forum.

Poczucia humoru mi nie brakuje, ale rozróżniam rzeczy proste od prostackich. 

 

Witam

...i tutaj się ze Sławkiem zgadzam, temat został wyczerpany. Zamykamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tomekk zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.