Skocz do zawartości

Nowość od ?Niewiadowa?


KrzysztofCC

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Cathay napisał:

Jak mnie zacytowałeś to wyszło jakbym ja te durnoty w tym ogłoszeniu pisał. Poczytajcie ogłoszenia tego sprzedawcy i okazuje się ze zachowują się jak typowy Mirek z giełdy, pisząc głupoty i próbując oszukać na każdym kroku. Nawet przyczepy nie wymagające via tola sprzedają! Więc nie dziwota że na łóżku dwuosobowym kładą cztery.

Rzeczywiście tak to wygląda. Nie taki był mój zamiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, Tofel napisał:

Teraz już wiemy.

Wymiary wewnętrzne 410 x 205 cm są identyczne jak dla N-Cross. Podobieństwa w rozmieszczeniu elementów itd.

Mamy bowiem:

410.jpg.6cc13398635f4cfddf909175da1acb23.jpg

Lazur.jpg.6f889021e7bdd42c88e2ae7a9be4f4bb.jpg

ncross.jpg.55988f55f9b52ca535ce427d6b24605b.jpg

Według mnie to produkt z fabryki w Niewiadowie. Podstawowa platforma najprawdopodobniej jest dla obu przyczep jedna i ta sama.

Chyba wspólnie mieliśmy nosa, że to nie dla Nas.

Z oferty sprzedaży https://www.olx.pl/oferta/lazur-nowa-przyczepa-kempingowa-4-lub-6os-lekka-dmc-750kg-od-reki-vat-CID5-IDHs05K.html#03f9bfd848;promoted wynika, że:

"...Główne przeznaczenie przyczepy jako stacjonarna na pola kempingowe z istniejącym węzłem sanitarnym..."

Stacjonowanie na kempingu może tak :niewiem: ale czy do karawaningu się nadaje? Mocno wątpliwe.

Ostatnia osoba czuwa by spać mogli inni.

A gdzie? Ano tu:

empty.jpg.be1f795cb803c7b790c4ffa56e1636a6.jpg

Czas pokaże czy produkt o takim przeznaczeniu znajdzie nabywców.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Napisałem do sprzedającego dlaczego przyczepa ma przeznaczenie na działkę. Odpisał mi ze to sformułowanie skierowane było do posiadaczy małych samochodów, które mogłyby sobie nie poradzić z tak „duża” przyczepa (ze względu na brak hamulca najazdowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Napisałem do sprzedającego dlaczego przyczepa ma przeznaczenie na działkę. Odpisał mi ze to sformułowanie skierowane było do posiadaczy małych samochodów, które mogłyby sobie nie poradzić z tak „duża” przyczepa (ze względu na brak hamulca najazdowego)

Co za głupek z tego sprzedawcy.

Myślę że następnym krokiem będzie wystawienie budy z moverem z informacją "Przyczepa która pojedzie na wakacje bez samochodu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ma hamulca ? Nawet n126e była z hamulcem i zupełnie inna jazda takim zestawem

Cena ? Os hamowana i UN to kilka tyś 

A może waga ?

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, konrad_b napisał:

A dlaczego nie ma hamulca ? Nawet n126e była z hamulcem i zupełnie inna jazda takim zestawem

Cena ? Os hamowana i UN to kilka tyś 

A może waga ?

oś niehamowana a hamowana to róznica około 1 tyś plus waga 

un  powiedzmy też 1 tyś wiecej  plus waga

amortyzatory .linki ,orczyk,  śruby 500 plus waga

Odpowiedź   jej DMC albo prawie albo już ponad 750 kg . Gdzie powyżej 750 już musi być hamowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrzysztofCC napisał:

Z tego co się dowiedziałem to UN 4000zł a os hamowana do nowej N126d kosztowała 2000, wiec pewnie do tego kontenera w sumie wyjdzie ok.6000

Allegro  : Oś niehamowana KKNOOT - 750 kg poniżej 500 pln

Oś Hamowana  KNOOT -1350 kg 1300 pln

UN KNOOT - kf 27 ( może być słabsze) to 900 pln

To są ceny allegro i wiadomo ,że taki Niewiadów kupi to duuuuużo taniej   

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maras napisał:

Allegro  : Oś niehamowana KKNOOT - 750 kg poniżej 500 pln

Oś Hamowana  KNOOT -1350 kg 1300 pln

UN KNOOT - kf 27 ( może być słabsze) to 900 pln

To są ceny allegro i wiadomo ,że taki Niewiadów kupi to duuuuużo taniej   

Sprzedający napisał mi ze hamulec najazdowy 4000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 22:27, KrzysztofCC napisał:

Nie chcę by w tym wątku kierowane były jakieś negatywne komentarze w stronę sprzedawcy. 

A ja nie chcę żeby dziś padał deszcz. 

Nie sądzę żebyś miał taką możliwość by zakazać swobodnie się wypowiadać. Nawet w Białorusi można mówić co się myśli. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Marek pisze że koszt UN 900zl to ów sprzedawca mocno drogawo ceni za robotę - i jak tu nie wyrażać się krytycznie - ile czasu trzeba na zamontowanie UN - po ile wyjdzie rbh ? Chyba potencjalny nabywca raczej nie ma tu powodu do klaskania uszami z radości.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.